Sayfa 657/822 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 6569 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Tukaş zengin edecek kıymetini bilin

2. Tukaş maceramı bitirdim arkadaşlar. Bitirme sebebim daha potansiyel gördüğüm 2 hisse sebebindendir yanlış anlaşılma olmasın. Beklentilerinde bir anormallik beklediğimden dolayı değildir! Kalanlara bol kazançlar dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Tukaş maceramı bitirdim arkadaşlar. Bitirme sebebim daha potansiyel gördüğüm 2 hisse sebebindendir yanlış anlaşılma olmasın. Beklentilerinde bir anormallik beklediğimden dolayı değildir! Kalanlara bol kazançlar dilerim.
    hayırlı olsun maharaj abi. bol kazançlar
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

4.  Alıntı Originally Posted by akturus Yazıyı Oku
    Ben de A101 de Cem Salça görmüştüm. Üretim yeri tukaş yazıyordu ama tukaşın sayfasında öyle bir marka göremeyince şirkete sordum. Şirket de evet biz üretiyoruz ama tukaşın sayfasında sadece kendi markamız ile ürettiğimiz ürünleri koyuyoruz demişti.
    Sn. Akturus, kendi markasıyla üretim yapan firmalar, private label ürettikleri ürünleri genelde ön plana çıkartmıyorlar. Bu markalar Perakende zincirinin kendi markası olduğu için zincir marketler reklamlarını kendileri yapıyor. Private label ürünlerde kar marjı genellikle kendi markalı ürünlere göre daha düşük oluyor.
    Diğer taraftan da reklam için bütçe harcamıyorsunuz, market rafı için kira ödemiyorsunuz. Bu tip giderleriniz olmuyor.
    Market zincirlerine private label ürünlerle bile girmek kolay değil. Mağaza sayıları bim, a101, şok gibi zincirlerde çok yüksek olduğu için üretim yapan firmalara ölçek ve devamlılık sağlıyor, ciroyu arttırıyorlar. Ben Tukaş'ın bu perakendeciler için üretim yapmasını olumlu görüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. takas takıp eden varmı acaba yatırım elındekı 174 163 lere dusmus benmı yanlıs hatırlıyorum

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    En büyük satıcı 1milyon 200 bin ile diğerleri. En büyük kurumsalın 3 katı.
    Bizi kandırmıyorlarsa ky dökülmüş. Tavan tavan gider mi?
    Neden olmasın bankalardan daha değerli. 2.cil ihtiyaç
    Ky o lotları satmayacadınız, 2. Tavan.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Tukaş maceramı bitirdim arkadaşlar. Bitirme sebebim daha potansiyel gördüğüm 2 hisse sebebindendir yanlış anlaşılma olmasın. Beklentilerinde bir anormallik beklediğimden dolayı değildir! Kalanlara bol kazançlar dilerim.
    Sayın Maharaj hayırlı olsun. Tukaş'ı çok takip ettiniz, kaçan balık büyük olmasın sonra.
    Yeni yatırımınızda bol kazançlar dilerim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku

Hayırlı olsun Sayın @MAHARAJ,bereketini görün..Paylaşımlarınız ve katkılarınız için teşekkür ederim..Saygılarıa..

Sayfa 657/822 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •