Sayfa 66/1001 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 521 - 528 arası.

Konu: Viop LIV

Bakan Fidan: Türkmenlerin ana yurdu konumundaki Kerkük'te, can kaybıyla sonuçlanan gerginlikleri kaygıyla karşılıyoruz

Kerkük'ün huzur ve istikrarı, Irak'ın bütününün huzur ve istikrarına doğrudan etki etmektedir. Kerkük'ü barış içinde bir arada yaşama kültürünün sembolü olarak görüyoruz........................

Kerkük Şehirde son dönemde artış gösteren PKK mevcudiyetine de süratle son verilmesini Irak makamlarından talep ediyoruz. Kerkük yakın zamanda büyük acılar ve katliamlar yaşamış kadim bir şehirdir. Bu şehirdeki hassas toplumsal dengelerin korunması, temsil ve idarede tüm toplumsal kesimlere eşit söz hakkı verilmesi gerektiğini değerlendirmekteyiz. Bu çerçevede, şehirde tüm kesimlerin eşit bir şekilde temsilinin sağlanması ve idareye katılımını da uzun zamandır biliyorsunuz bu formülü destekliyoruz. Türkmen soydaşlarımızın hak ve menfaatlerinin korunması, Irak'a yönelik politikamızın bildiğiniz gibi ana unsurları arasında yer almaktadır. Türkmen haklarının siyasi pazarlıklara konu edilmesine karşı durmaya ve Türkmenleri her alanda desteklemeye devam edeceğiz.

Bakan Şimşek: Kızılelma'nın kilogram değeri 100 bin dolar

3. bu kadar kötü haber varsa yarın borsa %10+ koyar
    hatta öyle sert açarki, kimseye alım fırsatı dahi vermez
    benim bildiğim borsa kötü haberleri seviyor, kötü haberlerde hep sert yukarı yapıyor
    ..

Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    tokatşı bitaz geç okumuşun ne okuduysan, memleket iki yıldır kkm diye yıkılıyor sen daha yeni farkına varmışın

kkm ilk çıktığı zaman, malum tayfa kesinkes karşı çıkmıştı -sakın kkm para yatırmayın, şöyle böyle.. devlet kkm giriş olsun diye türlü teşvik vermek zorunda kalmıştı.. herkes hatırlar

aynı malum tayfa şimdi yatırımcıya kkmden çıkmasın diye akıl veriyor, niye çıkasın ki, ballı börek diyorlar.. sakın girmeyin diye yırtındıkları kkme girip para kazananların kazandığı paranın devlete maliyeti olduğu- halkın parası, vergi verenin parası falan diye dile dolaıp ucuz ajitasyon peşine düştüler.. en son ege cansen kkmnin devlet hazinesine bi maliyeti olmadığına dair bi yazı yazınca yaygara arş-ı alaya ulaştı, çok eğlenceli bi tayfa bizim malum tayfa.. o ana kadar tayfa tarafından bi idol muamelesi görmekte olan ege cansen hoca bu yazı yüzünden 50 sene evvelde kalmış hiç bi şeyden anlamayan bunak bi ihtiyar statüsüne indiriliverdi bir gün içinde
    kkm ilk çıktığında çok kötü bir model olduğu konuşuldu. sonuçlarının çok daha kötü olacağı değerlendirildi. şimdi sonuç kısmına geldik. oraya park eden para dövize giderse zaten 60 milyar dolar cari açığı olan ülke batar. ötesi yok.

neyse işte. sonuç ne olursa olsun size şahsınıza bir şey olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    yine daş sın
    senin ykbnk takasını inceledim, blok satıştan beri tahtayı yukarı taşıyan ve gelen kar satışını karşılayanlar yerli fonlar olmuş.. 575 milyon lot blok malı temmuz sonu satmıştı koç holding, satışta 575 mn lot yapı kredi satıcı olduğu günün takası aşağıda solda, malın hepsini yabancının aldığını zannediyorduk, o gün sonu 423 milyon lot artıda yabancı takası, yani 150 milyon lotu daha mürekkebi kurumadan aynı gün satımış yabancı, yada satışın hepsi yabancıya değilmiş.. o günden sonra bugüne 34 gün içinde yabancı 135 daha satmış, o gün alanlar da satmış hep, tek alıcı yerli fonlar olmuş son 12-16 hareketinde maliyet yapan alıcı olarak

6. 12 shortum var diye yazdi
    imkani olsa elindeki 12 short icin dunya savasi cikartir
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    tohatlı kaç şortun var? ayafısfıs gibi gendini deli gibi bi şey yaptın.
    ....

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    12 shortum var diye yazdi
    imkani olsa elindeki 12 short icin dunya savasi cikartir
    öyle mi bilmiyorum. o kadar çok saçmalık var ki artık okuyamıyorum.

öyle ise rabbim şeytanı bıraksın bunların şerrinden bizleri korusun.

8. bi de petkime bakalım nolmuş, fiyat hareketinin yukarı yapmaya başladığı 07.ağustos bu yana kimler almış, kimler satmış.. son 3 hafta satanlar içinde yabancı da var, yatırım fonları da, piyasa da.. alıcı tarafı domine eden yatrım finansman.. evveli sene tahtayı yapan okullu ana üs olarak yat-fin kullanıyordu, öyle aklımda kalmış

Sayfa 66/1001 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •