Sayfa 661/964 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Yeni yönetime güvenmeyen cinali tipler satsın gitsin. Neden burdasın hals cinali.
    Cinlik peşindesin belli oluyor.

2. Arkadaslar bu neyin kavgasi...

Yapmayin herkes istedigini yazsin...

Buradaki ky hepsini kafasinda degerlendirebilecek kapasitededir...

Hele ki kervan yatirimcisi o kadar seyler gordukten sonra...

Ama bu sekilde hakaretvari yazismalar bize yakismiyor...

Fikirler tartissin arkadaslar... Bizlerin tartismasina gerek yok...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar değerleme spk.ya sunulan blançoya yansıtılacakmı yoksa sermaye kaybı nedeniyle ttk.376.maddeye göre ek blançomu yayınlayacak
    buna ait bir bilgimiz yok.
    Cevabını aldınmı cinali. Anel de pisikolojini bozmulşlar senin. Belli oluyor.

4.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Arkadaslar bu neyin kavgasi...

Yapmayin herkes istedigini yazsin...

Buradaki ky hepsini kafasinda degerlendirebilecek kapasitededir...

Hele ki kervan yatirimcisi o kadar seyler gordukten sonra...

Ama bu sekilde hakaretvari yazismalar bize yakismiyor...

Fikirler tartissin arkadaslar... Bizlerin tartismasina gerek yok...

Sayın hocam fikirler tartışsında tamam. Adam hala bu hisseye güvenmiyor. O zaman sorarlar adama 60-62 kuruş olmuş
    Sat git. Madem güvenmiyorsun neden hala bekliyorsun.

5. Dunden iyi oldugumuz asikar...

Daha dun gelen haberler bile super ki yeni gelecek haberlerin habercisi

Tek sorunumuz icralar... Onu da isteseler hallederler... Yapilandirirlar... Bir otel bile yetiyor satabilirler, kredi bulabilirler (refinansman amacli daha once bulmuslardi... Cagri sureci oldugundan kullanamamislardi, ortak bulabilirler)

Bana gore camura bulanmis altin olan bir sirket...

Ancak sayin fabrika olumsuz yazanlara da saygi duyalim ki bazen ruyaya dalip gercekleri atlamayalim... Gecmisi unutmayalim...

Sirket ne kadar altin olsa da eski yonetim ki bana gore vitrin degisti... Neler yaptigini neler yapmaya calistigini da unutmayalim...

Su andaki niyetleri iyi gibi... Ama arada niyet degisikligine giderlerse en azindan birileri bizi uyandirsin...

Ama su soylediginize katiliyorum son kap haberlerine gore de hersey iyiye gidiyor gibi... Olumsuz yorum yaparken olumlu yorumlari da yaparsak daha objektif oluruz...

Hem olumlu hem olumsuz yorumlarda asiriya kacmadan yapilmasi ve objektif olunmasi hepimiz icin karar almamizda etkili olacaktir

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Dunden iyi oldugumuz asikar...

Daha dun gelen haberler bile super ki yeni gelecek haberlerin habercisi

Tek sorunumuz icralar... Onu da isteseler hallederler... Yapilandirirlar... Bir otel bile yetiyor satabilirler, kredi bulabilirler (refinansman amacli daha once bulmuslardi... Cagri sureci oldugundan kullanamamislardi, ortak bulabilirler)

Bana gore camura bulanmis altin olan bir sirket...

Ancak sayin fabrika olumsuz yazanlara da saygi duyalim ki bazen ruyaya dalip gercekleri atlamayalim... Gecmisi unutmayalim...

Sirket ne kadar altin olsa da eski yonetim ki bana gore vitrin degisti... Neler yaptigini neler yapmaya calistigini da unutmayalim...

Su andaki niyetleri iyi gibi... Ama arada niyet degisikligine giderlerse en azindan birileri bizi uyandirsin...

Ama su soylediginize katiliyorum son kap haberlerine gore de hersey iyiye gidiyor gibi... Olumsuz yorum yaparken olumlu yorumlari da yaparsak daha objektif oluruz...

Hem olumlu hem olumsuz yorumlarda asiriya kacmadan yapilmasi ve objektif olunmasi hepimiz icin karar almamizda etkili olacaktir

�� tamam hocam

7.  Alıntı Originally Posted by Sivaslı_usta Yazıyı Oku
    Kavga etmeyin gençler. Baharda açan çiçekler gibi bir hissemiz var. 35 kuruştan beri %40 yükseldi ve burada güzel tutunuyor. Geri çekilmeler olabilir doğal
    Hisse 0,48 iken yazdığım mesajı yineliyorum. Güzel şeyler paylaşalım artık kavga gürültüye gerek yok. Çiçekler açmaya devam ediyor ve daha da açacak. Sayın frecell in de söylediği gibi son gelen ttk376 haberi çok önemli mesela
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

8. Ali hocam siz takılmayın... biz arkadaşa zamanında ne kadar boş bir adam olduğunu ve ne kadar boş yazdığını beyan ettik... sizi tanımıyor zamanında şirketle davada tek başınıza nasıl mücadele ettiğinizi bilmiyor... cevap vermeye bile değmez inanın... 5 yıl olmuş bizde bir bakışta anlıyoruz artık kim dolu kim boş kim şakşakçı kim tribüne oynuyor... densizliğinin kusuruna bakmayın tespitiniz gerçekten önemli... halen borç gırtlağa kadar ve neyi ne kadar değerlediler tam bilmiyoruz... şimdi banada bulaşır ama pek mühim değil ben onun kadar boş biri değilim tribün derdim de hiç olmadı... İyi akşamlarınız olsun saygılar ;)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 661/964 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •