Sayfa 668/853 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    Hol devam et doğruları söylemeye
    Tsk pik doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar üstad benim bir bilgim yok hisse ile ilgi ben anelatik değerlendirme yapan bir borsacıyım neden se birilerinin arada kuyruğuna basıyorum sanırım ancak bu hissede dikkat etti 1.90 lardan hızlı bir düşüş var ama mal kaçılmamış yüzde 16 bedelli açıklanıp birazda burda köşeye sıkıştırılmış ancak 4 gün öne invest 1.37 den süper mal aldı 1.41 ortalama ile sonra benim esas gözüme çarşamba ve perşembe günü battı güçlü hisse kendisini düşen piyasada belli eder invest vur kaç yapacak olsayı küçük bir karla verip çıkabilirdi ama adam en kotü 2 günde sürekli mal aldı ve hep daha yukardan özellikle cuma 1.53 den her geleni aldı cumada hızlandı eğer bu hafta 1.70 e doğru hareket devam eder ve invest hala mal alıyorsa hedefin en az 2 0lasını beklerim bence hisse süper görünüyor ama temkinli yaklaşıyorum bilenlerin yazılarını okuyorum çünkü bildiğim bir hisse değil saygılar
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    Şubat ayında olacak gelişme duyulduğunda şenlik başlar
    arsa mı varmış
    para mı gelecekmiş
    allah
    allah

nereden çıkıyor bu laflar
    beyinsiz kanamalı KEZBN yatırımcıları
    ben bu yazıyı yazdığımda tarih 13,aralık 2018 saat 23:22 ve günün kapanışı 1,59
    sonrasında MİPAZ bedelli açıklıyor ve son kapanışı 1,61
    endeks derseniz 13 aralık kapanışı 91386
    son endeks kapanışı 88830
    ya fasulyeler
    ayrıca şubat ayı gelmemiş
    en geç ŞUBAT ayı sonunda da fiyata bakın ve buralarda olun
    TAMAM mı hazımsız KEZBN da kuyruk kanaması olan zavallı ky cikler

haa bu arada yanlış anlaşılmasın

elimde
    13 aralık da 1,58 den 15bin lot
    26 aralık da 1,40 dan alınmış 15bin lot olmak üzere
    30bin lot mipaz vardır
    ŞUBAT ayında beklediğim haber gelirse o harekette satacağım
    haber gelmez ise 28 şubat günü gün sonu satarım
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

3. Kokuyu seziyor gibiyim bu hafta 2 li rakamlar uzak değil maliyet 2'40 lar olunca heyecanlanıyoruz doğrusu

4. Tabi bazı arkadaşlar yine kızacak ama yapacak bir şey Yok napalım

5.  Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    Kokuyu seziyor gibiyim bu hafta 2 li rakamlar uzak değil maliyet 2'40 lar olunca heyecanlanıyoruz doğrusu
    hedef 7 10 verdiginde anlamaliydim nasil bulastigina eminim gecen sene o hedefle almisindir yada iki sene evvell 3.20 hareketi yaparken almisindir.neyse ins maliyetini kurtarirsin ama yine 10 na gitcek diye bekleme maliyetine gelirse sonra 1.50 leri gorurse pisman olursun arsa marsa ugrasma kafa yorma o is davalik ve belediyeye itirazda bulundular bi kamu davasi 10 yil suruyor ben mipazin kaybetti 114 donumluk arazini 2 yil bekledim dayanamadim sattim benden sonra 4 yil daha surdu oda ormana gitti zaten devlete yani yatirim tavsiyesi degildir

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : twiztaz; 07-01-2019 saat: 01:35.

6.  Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    Kokuyu seziyor gibiyim bu hafta 2 li rakamlar uzak değil maliyet 2'40 lar olunca heyecanlanıyoruz doğrusu
    2.40 maliyetin varsa sen onun uzerine bide 1. 1.5 sene bekleme tefe tufe usd faiz altini koy senin maliyet 3 cu bulmus sen 3 cu gorup satarsan kar ettim diye sevinirsinde simdi inslaah gorursunde satarsin o fiyattan

7. Gayet doğru bir zamanda doğru bir teşhis yapmışım hala bırakmıyorlar ben 1.53 den pozisyon almıştım dün sattım 1.64 bugünde kalanı verdim 1.68 den 170 kalkarsa tüm pozisyonumu tekrar koyacağım 1.70 üstü hızlanabilir bence ama dikkatttt tşk mıpaz

8. pik 16 koku geliyormu 2 li rakamlara dogru;)

Sayfa 668/853 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •