Sayfa 669/1005 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. [QUOTE=Mathias;6774291]Kribensis . Para kazanma derdin de değiller diyorum. Eee o zaman neden 7/24 burada mesaj kasıyorlar boyuna. ???

Aslinda itiraf gibi olmuş vazgeçtim ok yorma kensini açiklamakla zaten acik acik yazmissin derdini

2. Acı ama gerçek bişii söyleyim mi
    Ky dökülmeden hisseyi götürmezler
    Aslında mathias satan için kötü ama sabırla ereğli taşıyan için iyi ve faydalı bir çalışma yapıyor, sizi bıktırarak ısrarla yazmaya devam etsin Patrick hariç herkes dökülür
    Bknz. eline para geçtikçe alan hatta kredili bile alan, her fırsatta alan fanatik ereğlici fedoramcayı bile döktüler.

Haa bana sorarsanız bu davranış etik bişii mi
    Asla değil
    Ama yapacakta pek bişii yok, bu işin kuralı, kim daha çok sabrederse o kazanır

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Acı ama gerçek bişii söyleyim mi
    Ky dökülmeden hisseyi götürmezler
    Aslında mathias satan için kötü ama sabırla ereğli taşıyan için iyi ve faydalı bir çalışma yapıyor, sizi bıktırarak ısrarla yazmaya devam etsin Patrick hariç herkes dökülür
    Bknz. eline para geçtikçe alan hatta kredili bile alan, her fırsatta alan fanatik ereğlici fedoramcayı bile döktüler.

Haa bana sorarsanız bu davranış etik bişii mi
    Asla değil
    Ama yapacakta pek bişii yok, bu işin kuralı, kim daha çok sabrederse o kazanır
    Kesinlikle altina imzami atarim soylediklerinin haklisin , bu arada bozkurt seni cikaricam diyorum bi yerden ama nerden derken sen simdi boyle yazinca aklima geldi matias in yaptigini sende yapmistin sanki ekgyo'da bi eküri'n ile beraber 2 sene once falandi sanki degil mi dogru mu hatirliyorum 😀

4.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Kesinlikle altina imzami atarim soylediklerinin haklisin , bu arada bozkurt seni cikaricam diyorum bi yerden ama nerden derken sen simdi boyle yazinca aklima geldi matias in yaptigini sende yapmistin sanki ekgyo'da bi eküri'n ile beraber 2 sene once falandi sanki degil mi dogru mu hatirliyorum ��
    He ya 1bucuk 2 talelerde sürünüyodu o zamanlar
    Tahtaci paso baskılıyo paso baskılıyo bıktırdı milleti
    Boyuna gelen kurula katılan latif abi vardı
    Bi o köyülüyodu bi ben kötülüyodum derken en sonunda tahtaci yı bıktırdıydık
    Bu işin sırrı sabır
    Tahtacı bıkar mı demeyin, öyle ky ler var ki tahtaciyi bile bıktırır

5. Aynen latif yaaa komedi bak gülumsedim şu an siz komiktiniz ama eglendiriyordu hisse gitmezken hicdeğilse , bu mathias sevimsiz bi de yani hicbiyerden kurtarmiyo

6.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Aynen latif yaaa komedi bak gülumsedim şu an siz komiktiniz ama eglendiriyordu hisse gitmezken hicdeğilse , bu mathias sevimsiz bi de yani hicbiyerden kurtarmiyo
    Mathias işi bilmiyor, 2 yıldır kimseyi dökemedi, bi fedoramca ile olmaz, daha çok çalışması lazımdı.

Buralardan kimseyi dökemez, çeksin 20 taleye bende yardımcı olurum

7. Burda asagi çekmekle dokemezsin kimseyi ekgyo diil bu , ben tahtaci olsam mevduat faizleri hala bu seviyelerdeyken atarim hemen 60 lara sonra 50 ye kadar dusururum o arada cogu ky dokulur zaten dokulmeyenler de 2. Kez 60-65 arasi degince dokulur sonra faiz indirimleri baslasin sur kagidi

39,5 altına sarksın ben dökülürüm - endeks ve diğer büyük hisseler .. tümü ters dönüp düşüşe devam ederse kötü. Bugün her açıdan iyi bir gün, umarım devamı gelir.
    Teknikte zorlama yoktur..

Sayfa 669/1005 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •