Sayfa 670/997 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Rakı Sofrası IX

yalnız şuda bi gerçek dün itibariyle yöneticilerin hiçbirinin vole vurmayı bilmediğini öğrenmiş oldum
    o akdar ortaya bi tanesi bile göbeğini kaldırıpta voleyi çakamamış
    daş fırın erkeğine o kadar orta yapsaydık
    bu yaşında en azından bi tanesini sokardı

kaleye
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Baskanim ona içme denmez bir bardak beni bile etkilemez Reha Kaya'ya ne yapsın Reha abiye 1 koli deseniz olurdu
    bende ki amaç zaten etkilememesi sadece tadının damağımda kalması
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

o ortaalrdan tek birini eski golcü rumenigeye yapsaydım anında çakardı voleyi sokardı kaleye

4. İşin o kısmısını bilemem emme efsane cevaplar vardı
    Her şey sudan meydana gelmiştir.
    Thales

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yalnız şuda bi gerçek dün itibariyle yöneticilerin hiçbirinin vole vurmayı bilmediğini öğrenmiş oldum
    o akdar ortaya bi tanesi bile göbeğini kaldırıpta voleyi çakamamış
    daş fırın erkeğine o kadar orta yapsaydık
    bu yaşında en azından bi tanesini sokardı

kaleye
    Başkanım vole için orta yaptin ama yöneticiler gol atma için sebep bulamadılar sanırım, artık sayın İnferno'nun dediği gibi orada verilen güzel cevaplarla idare edip 1 puana sevinecegiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by okidoki2006 Yazıyı Oku
    Bugün foruma bir sapık dadandı adam artık kaç üyelik aldıysa beş tane üyeliğini iptal ettim ama yinede geliyor yok ebony yok milf yok BDSM yok v.s şeklinde
    adamın niyeti bozuk ne yapsın.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Bank Asya'ya bir günnüğüne para yatırmışta, he yav ben de önünden geçmiştim, bu banganın!

Cafeye yazacaktık, Irakı Sofrasına yazmışız, bir de oraya yazayım bari!

Sayfa 670/997 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •