Sayfa 671/1000 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

Alıntı Originally Posted by proftrader Yazıyı Oku
    Garanti bankası sitesinde yazılı eurobond rakamları ile eurobond almaya kalktığınızda çıkan rakam farklı. Daha fazla para istiyor. Mesela sitede 101.050 birim satış var ama al deyince 102.100 den alabilirsiniz.
    Garantiye arayıp sorunca, farkın sebebi dönemsel kupon ödemesi diyor.
    İşbank veya tebde bu durumu görmedim diye hatırlıyorum.
    Garantinin yaptığı farklı bir hileli satış tekniği midir? Normal midir?
    Garanti sitede temiz fiyat dan gösteriyor , diğer bahsettiğiniz kirli fiyatı gösteriyordur...Kupon dahil kirli fiyat hangisinde daha ucuz ise oradan işlem yapın veya MT ile pazarlık yaparak alım yapın....

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Garanti sitede temiz fiyat dan gösteriyor , diğer bahsettiğiniz kirli fiyatı gösteriyordur...Kupon dahil kirli fiyat hangisinde daha ucuz ise oradan işlem yapın veya MT ile pazarlık yaparak alım yapın....
    Garanti tek fiyat gösteriyor ve bu da cebimizden çıkacak gerçek paranın altı olan fiyat. Cebimizden çıkacak yüksek fiyatı ben hesapladım. Dikkat edilmezse yüksek fiyat anında cepten çıkar.
    Rafta 10 yazıp kasada 11 alan market numarası. Rafa 11 yazsa alan olmayacak. Bu numarayı yapan başka banka yok. Ama burada garantiye laf söyletmeyen çok. Bu şekilde de garanti satış artırmaya çalışıyor sanırım.

Ben bu numarayı yedim. Yani buradaki garanti personeli parasını haketti. Ne de olsa garanti troller profesyonel.

3.  Alıntı Originally Posted by proftrader Yazıyı Oku
    Ben bu numarayı yedim. Yani buradaki garanti personeli parasını haketti. Ne de olsa garanti troller profesyonel.
    siz bu başlık nasıl yürüyor sanıyorsunuz..

mesela ben de ekmek parası için iş yatırımı öne çıkarmaya çalışıyorum. sn dudu osmanlı..

sn kentuf ziraat adına yazıyordu uzun süredir. ayrıldı.. tacirler'e geçti. sn patric bateman işi büyüttü hazineyle anlaştı.

darısı başımıza..

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku

mesela ben de ekmek parası için iş yatırımı öne çıkarmaya çalışıyorum. sn dudu osmanlı..

sn kentuf ziraat adına yazıyordu uzun süredir. ayrıldı.. tacirler'e geçti. sn patric bateman işi büyüttü hazineyle anlaştı.

darısı başımıza..
    Samimi bilgiler ve itiraf için tesekkürler

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku

darısı başımıza..
    ziraat ne ola anlamadım
    tacirler ne olaki hiç işimde olmadı ama ))))
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6. Arkadaşlar eurobond geliri için 2021 yılında vergi iistisnası ne kadar olacak bilen var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar eurobond geliri için 2021 yılında vergi iistisnası ne kadar olacak bilen var mı?
    53k nın üzerine yeniden değerleme oranında artış yapılması gerek.

2021 yılı yeniden değerleme oranı yüzde 9,11 idi. Böylelikle 49k'dan 53k'ya yükselmişti. Bu sene eniden değerleme oranı kaç olacaksa ona göre tahmin edilebilir.

Hocanın yeniden değerleme oranı hakkındaki yazısı da linktedir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    ziraat ne ola anlamadım
    tacirler ne olaki hiç işimde olmadı ama ))))
    inkar etmek faydasız. çok pis ifşa olduk

Sayfa 671/1000 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •