Sayfa 671/761 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: DERIM - Derimod

Gene coştun. Tek seansta 518 lot... Tadından yenmiyorsun, çılgın..... Patrona ve aile üyelerine selam....

Huawei mate 10 pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. yönetimde olan bu bayan hissedarlara ulaşın arayın bu ümit zaim vede o malum zattan bu hisseye hayır yok bu bayanlara telefon edin veya telefonlarını yazın arayanlar olur 15 senedir allahtankorkmayanlar bundan sonramı korkacak birde bu hissede ne kadar ........varsa hepsi bir araya gelmiş ben bu adamları defalarca spk ya şikayet ettim cevap gelmedi en son istanbul iş mahkemesine şikayet ettim cevap geldi bizim alanımız degil dediler daha ne yapayım şimdiye kadar ben şunu yaptım diyen yok lokma düş agzıma gir işte olmuyor ben eger istanbulda olaydım iş yerlerini başlarına..........dımgörecegiz bakalım tarihi bilamco gelecekmi bekliyoruz ytd.

3. yazık acınacak hallere düştü 1000 lotta yerlerde 1 lotta 5 kademe aşagıda şirketi bu duruma getirenlere ala.....olsun adamlar bilonco bile düşünmüyor yüksek kar acıklarda pişman olurmuyuz diye düşünmüyorlar bile ytd.

4. Tahta yapicimi sahiplerini bilmiyorum bu kadar baskı zulüm nedendir bilmiyorum
    Fakat bu tahtada yatırım yapan yatırımcılara yazık değil mi
    Böyle yazdığım için bana kizmayin ben vampir kılıklı kan emici vampirlere söylüyorum.
    Hissenin yok geçerken topuğu okudum yazdım noktaytd.

5. 8.800 veren inşallah okursun a.a.rat öpüldünüz.senin cigerini s.....yim

6. uzun yıllardır düşünürüm piyasada 1.800 bin lot hisse var derler ben inanmıyorum en az 50 milyon hisse var nedenmi kardeşim 7.8 bin liralık derimod iki kafadar el ele verse 8.9 tl. arasıbu hisselerin tamamını toplardı istese en uc fiatlara götürüp hergün elli lot yüz lot satıp eritirdi maliyetide market cirosu olurdu mademki derimod dünya capında bir şirket madem riske degerdi mal sahibi sülale neden 15 yıldır şirketlerinin aynı degerde kalması onlara ne fayda getirdi hadi biri toplamıyor bu hissedarların hepside borsadan anlamaz oynamazlarmı cünkü 50 milyon lot hisse hikaye olmayabilir bunlardan spk degil tögbe haca ........korkar arkadaş hicmi akşamları teelevizyona bakıpta yahu bizim hissemiz yıllardır para kazanamıyor hicte temettüde vermiyoruz deyip hic vizdan muhasebisi yapmazlar pazarlamanın karını ceplerine indirdiklerinden derimodun karınıda genişleyen iş...............hacimlerine ekliyorlar yahu Allahtan korkunda gercek bilancoyu acıklayın arsayıda bilancoda gösterin cok yazınca unutuyorum ks. bakmayım derimoddan cok doluyum eger istanbullu olaydın bu hissedarlar benden korkarlardı zira genel kurullarını polis kontrolunde yapabilirlerdi seyahat engelim beni engelliyor yoksa o zafer uysala ayrı mesajım olacaktı telefon kayıtlarım var bana kac defa söz verdi kar payı dagıtacagız diye beni oyalaya oyalıya 12 senemi hic ettiler Allahım da onları hic eder inşallah ytd.

7. borsabilgini sen böyle yazarsan daha çok beklersin yükselecek diye,sen en iyisi sağlığın daha fazla bozulmadan borsadan ayrıl bir daha borsaya morsaya bakma,beni dinle en azından sağlığını geri al....

En azindan borsanın düzeltme seanslarinda zarar yazdirmayacak diye umut edip sesli düşünüyorum. Kimbilir omur dediğin bir nefes den ibaret mis.

Sayfa 671/761 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •