Sayfa 671/821 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Kapanışa doğru değişebilir diye düşünüyorum....

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Tamam da neden böyle ? Diğer hisselerde böyle bir durum daha önce rastlamadım. Cem okullu daha önce kayda alınmamış hisseleri kafasına göre borsada sattigindan mıdır yoksa başka bir nedenini var.
    sizin sistemde bi yanlışlık vardır.
    %34 halka açıklık.. herşey normal yanii
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

3. Tukas kafayı yedi, endeks %5+, bu utanmasa kırmızı yakacak. Sanırım epey baskı var kağıtta toplamak için...

4. Böyle günde eksilette rahatla , endeks yüzde 6 da tarihi gün senin Allah belanı versin patron kere be.

5. Bir tavan serisi bekliyorum senden, hadi utandırma beni...

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEELDİR, SAÇMALIYORUM...

6. yapıştırrrr...sen buralarda satmazsın o hisseleri.. hem de bu karlılıktaa... sür sürebildiğin kadarrr
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7. sapıttılar yine.. bakalım kapanış nasıl olacak

8. Ne oldu yahu, tavana dokundu sattı mal sahibi. Mal sahibi efendi sana sesleniyorum, bu kağıt 30 lira olmadan satman mantıklı değil, ama biliyorum arada milletten mal toplamak için bu tür atraksiyonlar yapıyorsun, hadi bakalım...

Sayfa 671/821 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •