Sayfa 68/111 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 537 - 544 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

Yakında bu kanal ihalesi çıkar1. Karataşta hazine melihe vermediği 2900 dönümü yeni Başkan'a imar yap diye verdi .2. Yayla bağda TOKİ'ye 7000 dönüm yer tahsis edildi bu iki arsa arkalı önlü 3. Devlet bunları paraya çevirecek .4 belediyenin imarlı yerde 2500 konut artı tiçaret alanı var bir kanal bir köprü sonra bu arsaları konut başına 50 bin avrodan satsa sadece 125 milyon avro eder tüm kanal artı viyadük maliyeti bu kadar değil . Sonra 9700 dönümü imarlasa ne kadar para kazanır belediye ve TOKİ'ye 9700 dönümden yaklaşık 150 metrelik 6000 konut düşer , Hem borsada malım var hem o bölgede malım var borsadan çıkarız biraz alırız ordan biraz daha evlik arsa

Bölgede yollar asfaltlanmaya başladı. Çalısmalar devam ediyor.
    Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

3.  Alıntı Originally Posted by Yücesan Yazıyı Oku
    Bölgede yollar asfaltlanmaya başladı. Çalısmalar devam ediyor.
    Takip ettiğim siteden alıntı.
    Şu aralar yapılan asfalt çalışması sadece mevcut yollara yapılan iyileştirme.

4. Değerli Forum Üyeleri; gerek 22 Aralık 2017 tarihinde Hürriyet Ankara da manşet olarak yaptığımız haberimizin 3. aya girmesi , gerekse bu zaman zarfında Sonsöz gazetesinde , diğer basın yayın organlarında çeşitli tarihlerde yapmış olduğumuz haberlerimize rağmen halen mağduriyetimizi giderecek hiçbir hareket yok. Bu yüzden nostalji olsun diye 22 Aralık 2017 Tarihinde Hürriyet Ankara da çıkan Alt Yapı Umudu Güney Ankara ve Muhtarlarımız Tarih Verilsin istiyoruz haberini tekrar burada paylaşmak istedim . Buradan Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Başbakanımıza ve Sayın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımıza bir kez daha sesimizi duyurmak istedim. Hemde hafta sonu biraz rahatlayalım istedim.

Değerli Forum Üyeleri; bu ayın sonuna doğru Hürriyet Gazetesi, Sonsöz Gazetesi ve diğer gazetelerde bu konuyla ilgili Muhtarlarımız ve Murat SOYALTAY kardeşimiz ile birlikte tekrar haberler yaptırmayı planlamaktayız. Durmak yok, sesimizi duyurana kadar yolumuza devam. Herkes malının kıymetini bilsin, kimse moralini bozmasın.Selamlar...

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]

5. Bu bölgede imarlı arsası olanlarda emlak vergisinde artış oldu mu ?

6. Değerli Forum Üyeleri ; Hürriyet Gazetesi Ankara ilavesinde bölgemiz ile ilgili yapılan haberi sizlerle paylaşıyorum. Selamlar..

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Son düzenleme : gülbay; 05-03-2018 saat: 12:31.

7. Değerli Forum üyeleri; bu gün uzun zamandır yoğun uğraşlarımız netice vermeye başladı gibi. Hatırlarsanız Sayın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa TUNA'nın''Boğaz projesini rafa kaldırdım. Bundan sonra gelen ne yaparsa yapsın''haberleri bile çıkmıştı. Bunun üzerine muhtarlarımız ile birlikte gerek basın gerekse her türlü ortamda gündem oluşturduk. Daha sonra Sn. Başkan, "Projeyi ben bir bütün olarak yapacağım" dedi. Uzun süredir bu lafı söylüyordu. Hatta bu gün TGRT Tv de aynı lafı söyledi ve projenin çizildiğini, çok yakında ihalenin yapılacağını ekledi.
    Değerli arkadaşlar, uzun süredir sizlere müjdeli haber veremedim. Bu gün Ankara Büyükşehir Belediyesine gittim ve üst düzey arkadaşımı ziyaret ettim. Başkanın devamlı bir bütün olarak yapacağım açıklamasını yaptığını, kanal işinin ne olduğunu sordum. Arkadaşım da bir bütün olarak proje çizim işlerinin verildiğini, Nisan sonunda projenin tamamlanacağını ve ihale aşamasına geleceğini söyledi.Bu müjdeli haberi sizlerle paylaşmak istedim.Kimse moralini bozmasın, herkes malının kıymetini bilsin, mecbur kalmadıkça satmasın. Durmak yok mücadeleye devam. Selamlar...
    Son düzenleme : gülbay; 07-03-2018 saat: 17:30.

8. Değerli forum üyeleri, Haberankara.com da çıkan Mustafa Tuna: ''En Kısa Sürede Kanal Ankara İhalesine Çıkacağız'' haberinin linkini sizlerle paylaşıyorum.

http://www.haberankara.com/mustafa-t...kacagiz/65299/

Sayfa 68/111 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •