Sayfa 68/945 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 7560 madde; 537 - 544 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Otuzikibin-Ellibin Yazıyı Oku
    Kapanışı 50.50 bekliyorum
    Yanılırsam da tavan olur, ahahaha
    Yannuş anlamayında dayu ben day tradeciyim, çok yükseldi diye geldim bi yımırtalı pide parası alıp çıkıcam, mümkünse eccük gevşesinde bizde vobdan kazanalım, siz haftaya devam edersiniz fışkırttırmaya, olmaz mı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Fena adrenalin yaşadık, Mathias bile heyecanlandı, ona ne oluyorsa

Şimdi %5 üstüne gel anlaşalım...
    Şöyle.45 50 dolar civarı froto ile vedalaşıp 1 dolar civarlarından eregl almak gibi bir planım var.Bu hareket bir 2 dolar üstü hareketin başlangıcı mı yoksa tam tersi kaldırıp vurarak 1 dolara mı çakacak önümüzdeki 6 ayda.Ben onun için izliyorum tahtayı.Geçen sefer eylülde 1.80 dolardan kaldırıp basarak 1.30 dolara vurdurdu idi.Yine öyle yapacak gibi bir his var içimde.Yok sürerse de ne yapalım artık.elimizdeki frotoları 50 dolarlarda okutma planımıza devam.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yannuş anlamayında dayu ben day tradeciyim, çok yükseldi diye geldim bi yımırtalı pide parası alıp çıkıcam, mümkünse eccük gevşesinde bizde vobdan kazanalım, siz haftaya devam edersiniz fışkırttırmaya, olmaz mı
    Bol kazançların olsun yeğen, bugün moruklar sevinecek üzgünüm

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Şöyle.45 50 dolar civarı froto ile vedalaşıp 1 dolar civarlarından eregl almak gibi bir planım var.Bu hareket bir 2 dolar üstü hareketin başlangıcı mı yoksa tam tersi kaldırıp vurarak 1 dolara mı çakacak önümüzdeki 6 ayda.Ben onun için izliyorum tahtayı.Geçen sefer eylülde 1.80 dolardan kaldırıp basarak 1.30 dolara vurdurdu idi.Yine öyle yapacak gibi bir his var içimde.Yok sürerse de ne yapalım artık.elimizdeki frotoları 50 dolarlarda okutma planımıza devam.
    Hayırlı olsun Mathias!

5.  Alıntı Originally Posted by Otuzikibin-Ellibin Yazıyı Oku
    Bol kazançların olsun yeğen, bugün moruklar sevinecek üzgünüm
    Nasip dayucuğum, yüzde 6 yapmış bi tahta ya tavan kapatır yada kar realize ile yüzde 3 kapatır, kural büüüle yabcak bişii yok

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

6. bitir hoca bitir yoksa bu 48,50 ye vuracak

7. Arkadaşlar akd atabilir mi bakabilen biri. Yoldayim

Sayfa 68/945 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •