Sayfa 68/94 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 537 - 544 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by the blue Yazıyı Oku
    tavanda ne kadar mal var arkadaşlar?
    5 milyon lot kabaca

okadar işlem oldu hala bana mal gelmedi dün 18,15de alım girdim halbuki..kapanışa doğru endexte satış beklıorum yine gelmesse hisse çökecek diye hergün burda arıza yapanlara akşam bi çift acı sözüm olacak

Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    okadar işlem oldu hala bana mal gelmedi dün 18,15de alım girdim halbuki..kapanışa doğru endexte satış beklıorum yine gelmesse hisse çökecek diye hergün burda arıza yapanlara akşam bi çift acı sözüm olacak
    Aksam 18:10:01 de botlar tarafindan verilen emirlerin onune manuel olarak gecemezsiniz.
    Bu emirleri verenler ky nin elindeki 298 lotlari topluyor. Canlari istediginde kalan emirleri iptal edip ellerindeki lotlari tabandan satisa yazarlar ve alim icin sirada bekleyenlere verirler mali.
    Sistem biyle isler. Yani siz alim yapabiliyorsaniz hisse cozulmustur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

4.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    hocam burda bu arza girilmez, bu şirket çok kötü bla, bla bla diyenler, ben arza girmem küçük yatırımcı batacak diyip sonra bende girdim arza diyenler gördük. birde 2. günden hemen çökecek ağlarsınız satın diyenler çok oldu. ben ilk kez bu kadar karaktersizi bu forumda gördüm. 2 den 50 ye gitmiş rtlab la kıyaslayıp hemen çökecek diyenlerin amaçları neydi merak ediyorum. 3 kuruş kazanmak için bu kadar ..ne lik yapanlara diyecek söz yok çünkü.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Geçen gün 4.79 dan Metrodan satılan 2.5 milyon lot kimindi. Bu gün satılan 2 milyon lot kimin.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İki gün önce alanalarin bir kısmı bugün sattı...kar cebe dedi...alanalarin maliyeti yukarıda....kalanalri ky satisi

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Ala bilen var mı
    Ben sabah alabildim... Bakalım nereye kadar gidecek

ytd....

7.  Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku

ytd....
    ne zaman vermiştiniz emir?

8.  Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku

ytd....
    Sabah nasıl alabildiniz..saat kaç gibi verdiniz emiri acaba ?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 68/94 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •