Sayfa 685/751 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735 ... SonSon
Arama sonucu : 6008 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Alan neden alıyor peki , neyine güveniyor işleri iyi olmayan bir firmadan neden bu kadar mal alıp ortak oluyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Alan neden almasin zaten 25 ten almış , bugün 26 dan 1 milyon mal satıldı ,en çok alan da ziraat , alan satıyor olabilir 27 ,28 29, 30, gibi yavaş yavaş satacak , ky Mallı yıkacak , kısada yükselecek olsa zaten patron 25 ten satmaz , kredi çeker , geçen sene yine 25 ten sattılar hisse hala 25 te, patron istese geçen sene sattığını bu sene sattığı fiyatın altında alabilirdi bunların ne yapacağı belli olmaz ...? Seneye de aynı yerde aynı şeyleri konuşuyor olabiliriz

Alıntı Originally Posted by OKANCAN Yazıyı Oku
    Alan neden almasin zaten 25 ten almış , bugün 26 dan 1 milyon mal satıldı ,en çok alan da ziraat , alan satıyor olabilir 27 ,28 29, 30, gibi yavaş yavaş satacak , ky Mallı yıkacak , kısada yükselecek olsa zaten patron 25 ten satmaz , kredi çeker , geçen sene yine 25 ten sattılar hisse hala 25 te, patron istese geçen sene sattığını bu sene sattığı fiyatın altında alabilirdi bunların ne yapacağı belli olmaz ...? Seneye de aynı yerde aynı şeyleri konuşuyor olabiliriz
    Bu resmen soygun Vestelin küçük ortaklarını kim koruyacak , SPK neden müdahale etmiyor ? Şikayetçi olmalıyız hepimiz

Genel kurulda olmak bu yapılanları yüzlerine vurmak istiyorum

Suudi Arabistan ile yakınlaşma

6. Bu satış kim ne derse desin son zamanların en düşük fiyatından ve iyi şeylere alamet değil şuan devletin yaptığı servet transferinden başka bir şey değil. Satan yabancida muhtemelen parasını dışarı kaçıran Türkler.

Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Bu satış kim ne derse desin son zamanların en düşük fiyatından ve iyi şeylere alamet değil şuan devletin yaptığı servet transferinden başka bir şey değil. Satan yabancida muhtemelen parasını dışarı kaçıran Türkler.
    Alan kim hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Bu satış kim ne derse desin son zamanların en düşük fiyatından ve iyi şeylere alamet değil şuan devletin yaptığı servet transferinden başka bir şey değil. Satan yabancida muhtemelen parasını dışarı kaçıran Türkler.
    Bundan yıllar önce vestel 2,30tl civarlarında sürünürken, birileri buraya bir soru sormuştu. Soru şuydu; faaliyet raporunda halka açık hisse oranı %25, halka açık zorlu holding hisse oranı %15. Bu ne demektir? Bende cevaben şunu yazmıştım. Bu %15 payı borsada geri alımla topladık. Yarın hisse ederini bulunca , GENE SİZE SATACAGIZ. demektir. Zorlu hisse satışına geçtiğinde bu size de bir sinyal olsun diye yazmıştım.
    Geçen sene zorlu satarken ben de satmıştım. ancak arada dayanamayıp temettü ihitimali için iki defa daldım hisseye. her seferinde zararla pozisyonumu kapattım. Başkasına akıl verdim ancak kendim aldıgım karın bir bölümünü piyasaya geri verdim.
    Şimdi bu fiyatta zorlu hala satıyor ise, ben satın almak istemem. Bunu alacagıma SAHOL geri alımı bu fiyatlardan devam ediyor. gidip onu alırım ve de aldım. İsctr iştiraklerinden geri alıma devam ediyor, gider işc alırım ve de aldım.

Sayfa 685/751 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •