Sayfa 689/852 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by The_Economİst Yazıyı Oku
    arkadaşlar twitterdan yazalım bakanları milletvekillerini etiketleyerek yazalım #kipa etiketi ile birlikte soygunu herkese duyuralım. Şuan elimizden gelen en etkili yol budur. Spk ya bimere cimere giden şikayetler dahi el altı edilebilir ama sosyal medyanın gücünü görmezden gelemezler. Biraz vakit ayırın ve yazın lütfen
    tek kurtuluşunuz cumhurbaşkanı ondan başkası türkiyede iş görmüyor ona yazın bu ara seçim varki kesin cevaplanır

2.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    tek kurtuluşunuz cumhurbaşkanı ondan başkası türkiyede iş görmüyor ona yazın bu ara seçim varki kesin cevaplanır
    hocam cumhurbaşkanı ama şuan seçim telaşından çok fazla bakabileceklerini sanmıyorum o nedenle ona yakın milletvekilleri bakanlara iletelim hatta muhalefet adaylarına da iletelim biri vatandaşın parasının gasp edilmesine nasıl musade edersiniz diye sorsa zaten olayı bu şekilde kapatamazlar bu nedenle aklımıza gelen tüm vekilleri etiketlemek bir ihtimal olumlu sonuç doğurabilir. Hiç uğrasmamaktan iyidir.

3. valla doğrudur söylediklerin cumhurbaşkanının yanında bir yığın adam vardır yerinizde olsam yazardım spk hikaye faslı bizim başımızda kerevitaşla belada

4. sn izmirli görüşleriniz bizim için değerli amacım kimseyi kötülemek değil yanlış anlamayın lütfen olurmu? sadece sizin bu konuya bakış açınızı merak ediyordum, bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

5. Cumhurbaşkanlığına göndermiş olduğunuz başvurunuz alınmıştır.Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz.

Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip, sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir.

İyi günler dileriz.

Başvuru Numaranız :3118616

Başvuru Metni:

sayın başkan.borsada ailece yatırım yapan bireyler olarak spk nın ıı.23.1 nolu önemli nitelik işlemlerinde ayrılma fiyatının son 30 günlükten alındığını gören bazı art niyetli yönetiiciler hisse satarak yahut başka nedenlerle hisse fiyatının ucuzladığını görünce hemen önemli bir işlem yapıyolar biz yatırımcılar mağdur oluyoruz.doğan yayın holdingte milleti perişan ettiler.sırada anel telekom ve en son kipa yatırımcıları bu maddenin mağduru oldular.bu kanun fetöcüler tarafından kendi şirketlerinden malları ucuza kaçırmak için çıkarıldı lütfen küçük yatırımcıyı mağdur eden zengini daha zengin yapan ucuza mal kaçırmasını sağlayan bu maddeyi acilen değiştirin.dün doğan yayın holding bu gün kipa ve anel telekom yarın daha yenileri gelecek. anel telekomda 15 milyon lot satıldı üstelik gözaltına düştü uyanık patron hisse 2 tl den 46 kuruşa düşünce hemen birleşme açıkladı.700 milyonluk binayı 46 kuruştan (20 milyona)alacak yada 7 milyon anel elektirik hissesi verecek.bunun neresi adalet .

6. Değerleme 1.29 TL olarak açıklanmasına rağmen hisse %12 yukardaydı. 1.29 TL değer biçilen şirketi 3-4 liradan almak neyin nesidir ben anlamıyorum. Kipa neden 4 TL neden 3 TL diye kimse düşünmedi nasılsa yükseliyor diye herkes aldı ve alanların canı yanıyor şimdi. Kipa yatırımcısına geçmiş olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    valla doğrudur söylediklerin cumhurbaşkanının yanında bir yığın adam vardır yerinizde olsam yazardım spk hikaye faslı bizim başımızda kerevitaşla belada
    aynen hocam iki gün sonra spk onayladım der, burası bir iki gün ağlama duvarına döner, onlarca kişi bir iki gün ana avrat söver sonuç olarak 3 de 1 parayla belki de kredi ile alan varsa borçla bu topicden gider. Sonra zaten topici de kapatırlar kimsenin kipaymış anadolu grubu kipada yatırımcıyı soyuyormuş falan diye de bir derdi kalmaz. Malesef bizim milletimiz kapıya dayandığına bile uğraşmıyor anca gerçekle yüzleşecek ondan sonra yasını tutacak. Yazın diyoruz işte 2 dakka yazmak ya da twitter hesabı açmak 1 dakka suruyor acın twitter 10 tane twit atın her birine farklı milletvekililerini etiketleyin bu kadar zor değil. Başkalarının yazdıklarını kopyalayın yazın aynısını yeterki yazın

8. cimer bimer spk ya şikayette buluncaz başka çaresi yok kader ortağı olduk bizde anel telekomda 2 yıldır mücadele ediyoruz arkadaşlar sizde işinize geldiği şekliyle bu mağdur olan şirketleri örnek göstererek gerekli kurumlara başvurun.

Sayfa 689/852 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •