Sayfa 69/133 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 545 - 552 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Şirketi yok ettiler yalamalarla üstünu örtmeye çalışıyorlar.
    Ben burada benim gibi hisse sahibi arkadaşlara hitap ediyorum.Goldaşa düşmanlık yapanlarla dolayısıyla bizim ekmeğimize göz dikenler ve yaşamalarının amacı belli.
    Hukuki bazı açıklamalar yapmak istiyorum.Goldaşın borsadan atılması kime yaradı siz bulun.
    1.Mal kaçırmak isteyen patron şirketinin iflasını talep eder.Buna hileli iflas denir.Burada patron kötü niyetlidir.
    2.Davacıların iflas taleplerine patron ses çıkarmaz.Burada da patron kötü niyetlidir.Iflas işine gelir.Çünkü kaçırdığı malın üzerine yatar.
    Yalınkayalar iflasını istedi mi? HAYIR
    Peki Yalınkayalar karşı taraf iflas isteyince sessiz kaldı mı? HAYIR
    Peki Yalınkayalar Goldaşı kurtarmak için hem ülkede hem de uluslarası mahkemelerde mücadele etti mi? EVET
    Geçelim dava açan yabancı bankalara;
    Bu bankalar Goldaş ile yaptıkları alışverişlerdeki uyuşmazlıklarda yetkili mahkemelerin İngiliz mahkemelerinin yetkili olduklarını ve Türk mahkemelerinin bu davada yetkisiz olduklarını biliyorlar mıydı? EVET
    Bu yabancı bankalar nereden kuvvet aldılar da bizim ülkemizde dava açtılar?
    Hiçbir alacaklı alacağını almak için karşı tarafa iflas davası açmaz.Çünkü borçlu iflas ettiği zaman alacaklarıni tahsil etmek için birşey bulamaz.Bu bankalar bunun böyle olduğu bilincindemiydilet? EVET
    Mahkemenin hukuka aykırı şekilde Goldaş hakkında iflas kararı vermesi sonucu Goldaş borsadan atıldı.Kim zarar gördü? Benim gibi hissesi olan küçük yatırımcılar.
    Bankaların goldaştan alacağı olmadığı ingiliz mahkemelerinde karar verildi mi? EVET
    Peki benim gibi gerçekten mağdur olan hisse sahibi arkadaşlara soruyorum.Bu işten kim kazançlı çıktı?
    Hiçbirimiz bilmiyoruz. En iyisi yalamalara soralım.Siz kimin yalamalığını yapıyorsunuz?

Arkadaşlar
    1.neden birbirimizi saygılı bir şekilde okuyum sakince düşünmüyoruz.
    2.bu konuda dümdatekin yazdıklarında doğru olan şeylerde yokmudur
    3.askreiye adalet ve emniyet ne hale getirildi burdada bir farklı durum olabilir diye düşünsek ne kaybederiz.
    4.evet spk raporları varda allah aşkına benim gözümde hiç itibarı olmayan hantal bir kurumdur.buradada kaç kişi atıldı.
    5.başka bir ülkede borsaya açık bir şirket için batmış diyen devlet başkanı varmıdır acaba
    6.kişisel ve gruba karşı bir banka için tasfiye kararı verilmez.kaç yıl oldu biz hissedarlar için bir açıklama bile yok.
    Deveye demişler boynun niye eğri demişki nerem dogruki
    demem odurki sistemi olmayan bizim gibi ülkelerde hukuk guguk olur.
    Içinizden bu saydığım kurumlar ve diğer kurumlardan memmun olmayanların sauısı az olmasa gerek.
    Spk.nın kaç tane saçma sapan kararına örnek verebilirim.bir dava kaç sene sürüyor tutmuş zarar görenler mahkemeye versin diyor 2 ay uyuyor son alyağ ayrılma hakkından bahsediyorum.
    Gelelim yalınkayalar a bunların bıgüne kadar bir beyanını durum hakkında açıklamasını gördünüzmü yok.
    Kim birinin hakkını yemişse ve yemek istiyorsa allah belasını versin.
    Bu ülke ve insanını sevelim ve birbirimize saygılı ve sevgi dolu olalım temennisiyle sağlıkla kalın

3. İyi güzel yazıyorsun arkadaşım.Ama Goldaş lehine biz küçük yatırımcıların lehine hıçbir şey yazmıyorlar yalnızca hakaret ediyorlar.
    Siz elinizi vicdanınıza koyun ve söyleyin!!
    SPK, BIST ve mahkeme kararlarından biz küçük yatırımcılardan başka zarar gören oldu mu?Olmadı.
    Peki bu şahıslar burada ne yapmaya çalışıyorlar kimin borusunu çalıyorlar, kime hizmet ediyorlar? Bu şahıslar hisse sahibi olsalar Goldaşın arkasında dururlar.
    Tekrar yazıyorum.Biz Goldaştan alacaklı değiliz. Biz Goldaşın ortağıyız.Goldaşa verilecek zarar hepimizin haklarına verilecek zarar demektir.
    Biz bu haklarımız için ne Goldaş ne de yönetim kurulu aleyhine hukuken dava açabiliriz.Biz haklarımıza Goldaş borsaya dönerse kavuşabiliriz.Bunu böyle bilsin benim gibi mağdur arkadaşlar.Beni ne SPK ne BIST ne de yalınkayalar ilgilendirir.Ben çoluk çocuğumun ekmeği peşinde koşuyorum.
    Diğer taraftan burada çözüm üretmeyen yalamalar Goldaşın altınları, paraları, mal varlığı nerede onu söylesinler?
    BIST, SPK ve yerel mahkeme yaptıkları hatadan dönsünler..Sadece ve sadece bu işlemlerden biz küçük yatırımcılar zarar görüyoruz.
    Ben adalet istiyorum.Ben kul hakkı yenmesin istiyorum..
    Ben KRAL ÇIPLAK diyorum.Dalkavuklar gerçeği söyleyin artık.Haklısın KRAL ÇIPLAK gerçekten sizlerden özür diliyoruz deyin.
    Yetti gari gölge etmeyin gidin biraz da başka yerde yaylanın

@cinali

Yazdiklarimizi niye israrla anlamak istemiyorsunuz.

Bu Yalinkayalar 2004 senesinde sahtekarliklarina basladir. Oradaki fonlar BVI, Luxemburg, Bahamalara kayitli fonlar. Manipulasyonlarini o zaman yapiyorlardi zaten.

Yaptiklari forumda desifre ediliyordu diye adamlar forumu dava etti. Kapanana kadar topigi olmayan TEK hisse idi Goldas.

Adamlar pili pirti topladi, butun sirketlerini (20 tane mi ne) kapatti gitti kardesim. Para nerdeymis? Dubai'de. Nerde olacak.

Ne cabuk unutuyorsunuz bu dolandiricilar 2010 senesinde tahsisli sermaya artirimi yapip (ici bos degerlendirmeleri gostererek), 40 milyon lot SIFIR maliyetli hisse aldilar. Bunlari da 6 ay satma yasagi olmasina ragmen, hepsini borsada yatirimcilara gecirdiler.

Daha sonar da aynisini 80 milyon lot ile yaptilar. Yani adamlar sizleri 100 milyon lira direk dolandirdi. Bunun daha lami cimi mi var ya
    ?

Ayrica iflas Commerzbank'in 10 milyon dolarlik alacagi yuzunden actigi davadan. SocGen degil.

Bunun yatirimcisi olarak yapilacak tek sey var. Hirsiza yalakalik yapanlara, salak sacma konusanlara bakma. O da Ingiltere'de SocGen'e birey olarak zarara ugrattigi icin dava acmak. Gerisi bos. Hissedar olarak buna hakkiniz var. Simdi biri cikar forumdan, avukat parasi diye size tekrar dolandirir, o baska. Ingiltere'de davalarin guzelligi, kazandigin zaman butun masraflari kaybedene yukluyorlar cogu zaman (mahkeme, avukat, vs).

5. Bize dava açın diye akıĺ veriyor.Sen dava açtın mı?Hayır..Çünkü senin hissem yok ki.Burada ki görevin ne onu açıkça yaz.
    O yazdıklarını borsada ki bütün şirketler yapıyor.
    2004 yılından beri usulsüz işlemler oluyorda SPK, BIST neden engel olmuyordu.Bizi borsaya gelin yatırım yapın diye devlet davet etmedi mi? Neden bizim paramıza sahip çıkmadı?Borsada mağdur olan küçük yatırımcı oluyor.
    Bizim hiçbir dava açma hakkımız yok.Çünkü biz şirketin ortağıyız.
    SPK 'nın zamanında yeterli denetimi yapmadığı için milyonlarca küçük yatırımcı mağdur oluyor.
    Bizim borsadan atılmamiza bunlarda sebep olmadı.
    Bizim kaybetmemizin nedeni mahkemenin goldaş hakkında yetkisi olmadığı halde iflas kararı vermesi ve bu karar sonucu BISTin Goldaşı borsadan çıkarmasıdır.
    Bizim tek kurtuluşumuz, SPK, BIST ve mahkemenin yaptıkları hataları kabul edip küçük yatırımcıdan özür dileyip Goldaşı borsaya almalarıdır.
    Yalınkayalar hakkında biz küçük yatırımcılar hiçbir şey yapamayız.Bizim gücümüz buna zaten yetmez.Yalınkayalar suçlu ise devlet ve bu kuruluşlar ona maddi ve manevi ceza verir.
    Kime güvenipte bu adamlara hakaret edip duruyorsun bilmiyorum.Güvendiğin kişiler arkandan çekildiği zaman bu adamlar senin hakkında maddi ve manevi dava açarlar.Varsa açık noktaları onları yaz öğrenelim.bizim bildiğimiz şeyleri bize yazma.
    SPK 'nın ne yazdığını hepimiz biliyoruz.onları tekrar edip durma..Yerel mahkemenin yetkisiz olduğu halde ve yargıtayın iki kez iptal etmesine rağmen Goldaş hakkında neden iflas kararı verdi?Bunu açıkla..
    Ama herşeyden önemlisi hissen olmadığı halde burada ne arıyorsun?
    Bu forumdaki görevin ne?

Kac kere yazacagiz ayni seyleri. Amma laf anlamazsin. Bu sitede hisse alinmasina gerek yok yazabilmek icin. Ayrica defalarca islem yaptim ben Goldas'ta. Biz bu forumda senelerce yaziyoruz. Sen ne halt etmeye buraya geldin onu soyle o kadar yazabilecek yer ve grup varken.

Ortada sirket yok, para yok, birsey yok. Ne sirasinin acilmasi, neler cekiyorsunuz siz ya. SPK yanlis birsey yapmissa git onu dava et. Herifler paralari kacirdi gitti. Onu dava etsen de bir kurus alamazsin. Cunku binalari, arsalari, madenleri… hepsini satip ustunden cikardi. Adam dolandirici olarak basladi, oyle devam etti. Simdi geriye kalan dolandiridan medet uman yavsaklari.

Okuze diyoruz SPK kararlari orda, neden korkacagim. Bana hala arkada kim var dava edecekler diyor. Bu sahtekar kopekler yuzunden ulkemizin sermaye piyasalari gelismiyor, insanlar birikimlerini kaybediyorlar.

Bir daha bana karsi bu forumda birsey yazarsan.. senin seyinden baslarim. Bu da aklinda bulunsun.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    @cinali

Yazdiklarimizi niye israrla anlamak istemiyorsunuz.

Bu Yalinkayalar 2004 senesinde sahtekarliklarina basladir. Oradaki fonlar BVI, Luxemburg, Bahamalara kayitli fonlar. Manipulasyonlarini o zaman yapiyorlardi zaten.

Yaptiklari forumda desifre ediliyordu diye adamlar forumu dava etti. Kapanana kadar topigi olmayan TEK hisse idi Goldas.

Adamlar pili pirti topladi, butun sirketlerini (20 tane mi ne) kapatti gitti kardesim. Para nerdeymis? Dubai'de. Nerde olacak.

Ne cabuk unutuyorsunuz bu dolandiricilar 2010 senesinde tahsisli sermaya artirimi yapip (ici bos degerlendirmeleri gostererek), 40 milyon lot SIFIR maliyetli hisse aldilar. Bunlari da 6 ay satma yasagi olmasina ragmen, hepsini borsada yatirimcilara gecirdiler.

Daha sonar da aynisini 80 milyon lot ile yaptilar. Yani adamlar sizleri 100 milyon lira direk dolandirdi. Bunun daha lami cimi mi var ya
    ?

Ayrica iflas Commerzbank'in 10 milyon dolarlik alacagi yuzunden actigi davadan. SocGen degil.

Bunun yatirimcisi olarak yapilacak tek sey var. Hirsiza yalakalik yapanlara, salak sacma konusanlara bakma. O da Ingiltere'de SocGen'e birey olarak zarara ugrattigi icin dava acmak. Gerisi bos. Hissedar olarak buna hakkiniz var. Simdi biri cikar forumdan, avukat parasi diye size tekrar dolandirir, o baska. Ingiltere'de davalarin guzelligi, kazandigin zaman butun masraflari kaybedene yukluyorlar cogu zaman (mahkeme, avukat, vs).
    kardeş sizde benim deiklerimi çok iyi anlamışsınız maşallah.
    ben yalınkayalarımı savundum ki sadece o yazıdan bunumu anladınız benim 4500 lotum gitti battı yapacak birşey yok uğraşmayada değmez uğraşsanda b,r şey olmaz kimse bana spk.yı savunmasın buraya haksız en az 10 örnek yazarım
    1.finans kiralamada değerleme yuzde 0.80 çıktı itiraz ettik tıs
    2.istediği hisseyi yakın izleme pazarına alıyor birko yu alıyor buna benzer 30 tane şirket var bunları niye almıyorsun.
    3.spor hisselerini alacak cesaretin varmi sıkar biraz4
    4.bimex yüreğin yetiyormu atmaya atamıyor marka değerine bir bak gülerler adama
    5.alyağda ayrılma hakkı komedisine vakıfsan incele
    6.sanelde ayrılma hakkına müdahele ediyorsun alyağda 50 gün neredeydin.
    7.kervanda çağrı kararı var diye karar alıyorsun 5 yıl yatırımcıya kan kusturdun
    8.hürr,yet gazetesinde gerekçe yazmadan çağrıdan muaf tutuyorsun
    9.günde tek fiyatla işlem gören hisselerde eşleşmenin gözükmemesi ve emir iptallerinin olmaması yönünde borsa istanbul 3 maymunu oynuyor.
    10.lütfen 2 örek hisse vereceğim tahtasına bir bak borusan ve derimot kademelerdeki lotlara bak bu tür hisselerde açğa satış olurmu kardeşim.
    11.doğan gazecilikte olan olay yarın bunların bedeli hisse başına kaç tl.dan hesaplarına yatacak biliyormusun yarı fiyatına
    spk.olarak buna bir çözüm getirdinmi
    12.hisselerle ilgili getirdiğin tedbirler hangisi yatırımcı lehine işlemiştir.
    13.önemli nitelikli işlemlerde olayın açıklandığı tarihten bir ay öne gidiyor bunu baskıyla tutmak zormu
    14.ayrılma hakkında ayrılan fon çok düşük tutuluyor ölçü yok.ya
    15.tek fiyatla işlem gören hisselerde gerçek fiyat harketi olurmu buna göre ayrılma hakkı tayin edilirmi.
    16.katarlıların aldığı finans kiralama yeni adı neydi toplam kaç lotu var piyasada böyle borsa olurmu.
    17.seans kapandıktan sonra 18.15 emir veriyorsun bireysel yatırımcı olarak ama kurumsal senin hep önündedir
    yaz yaz bitmez bu spk.ve borsa istanbul neresini savunacaksın 1 ayda dilekçene cevap veriyor oda topu taca atmaktan başka birşey değil.
    birçok yatırımcının mağdur olmasında yalınkayalar hırsız olabilir onu savunanın Allah belasını versin kendi adıma ama cephenin öbür tarafınıda görmeyecek kadar kör duymayacak kadar sağır anlamayacak kadar saf olmayalım.
    sağlıkla kalın

8. Sen bizi anlayamazsın kendin de itiraf ettiğin gibi hisse senedin yok.Bizim hakkımızı da savunmuyorsun?
    Sen kime hizmet ediyorsun?
    Ben yalnızca paramızı tekrar nasıl geri alacağımızı düşünüyorum.
    Devlet ve onun kurumları kesinlikle küçük yatırımcıyı korumuyor.Devlet şirketlerin yanında.Hem bizi borsaya yatırım yapmaya davet ediyor hemde bana ne o şirketin hisse senedini almasaydın diyor.SPK Yalınkayaların usülsüz işlemlerini madem 2004 yılından beri biliyor du da neden 2013 yılına kadar bekledi. Şirketler kendi lehine olan kanun ve yönetmelikleri kullanarak milyonlarca mağdur yarattı.
    Biz küçük yatırımcılar yalnızca sömurülme aracınız.
    Bizi koruyan hiçbir kanun ve devlet kurumu olmadığı için sığınacağımız hiç bir yer olmadığı için Yalınkayaların iyi niyetine ihtiyacımız var.Bu şahısların Goldaşın borsaya dönmesi için verecekleri mücadeleye destek vermemiz gerekir. Beni Yalınkayalar ilgilendirmiyor beni goldaş ilgilendiriyor. Çünkü çocuklarımın nafakasını oraya yatırdim.Goldaş borsaya döndüğü zaman amacına ulaşabilirim.
    Dilimde tüy bitti artık.
    Sayın arkadaşlarım kendinize odaklanın bakın nasıl itiraf etti.Tekrar soruyorum sen kimin hizmetindesin?Bu forumda olmakta senin çıkarın ne?

Sayfa 69/133 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •