Sayfa 697/1006 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Abd'de yönetim değişikliği olduguna gore bunlar mesaj vermek istemis olabilir, mb'nin bagimsiz olduğunu vurgulamak icin Agbal'i getirtip şok bir faiz artisiyla buna dikkat cekebilirler, bu her seye ragmen yeni bir donemin baslangici olabilir cunku artik her sey tükenmiş durumda.
    Agbal'ın gelmesinden nasıl bir bağımsızlık fikri ortaya çıkacak üstadım partili MB oldu işte önceki de zaten uysal!! bir kişiydi gelip Taakk bi 300-400 puan arttırırsa anlarım da zaten destur verseler diğeri de yapardı.

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Agbal'ın gelmesinden nasıl bir bağımsızlık fikri ortaya çıkacak üstadım partili MB oldu işte önceki de zaten uysal!! bir kişiydi gelip Taakk bi 300-400 puan arttırırsa anlarım da zaten destur verseler diğeri de yapardı.
    http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=382970

bağımsız ekonomi!!

3.  Alıntı Originally Posted by ufo361 Yazıyı Oku
    Bu kafayla merkez bankası başkanı alınırsa dolar ve euronun haftaya gideceği yerleri düşünemiyorum....muhtemelen murat uysal babasına gidip babacığım bana bu prensliği layık gördün ama TL eğer faiz artışı yapmassak izmir depreminden bile daha kötüsü olur kimsede bizi kurtaramaz çukurda görüp bir tekmede daha sallarlar demiştir. . böyle deyince de höööst sen büyüdünde babana akılmı veriyorsun bre kafir deyip oğlunu tahtından indirmiştir...ancak bu piyasalarda dengeyi aşırı bozar...muhtemelen getirilen bu yeni prens babasının sözünü dinleyip faizi bu ayda arttırmaz...tahmini görüşüm dolar 9 usd üzeri..euroda büyük dünya turuna yolculuğa başlar......şuna üzülüyorum...geçen yıl temmuz ayında turla 15 günlük büyük avrupa turuna çıktığımızda kur 5.90-6.15 arası bir maliyetle çıkmıştık...o zaman bile avrupa pahalıydı...şimdi gitmeye kalksak asla bu hayalimi bu yıl gerçekleştiremezdik..kur olmuş 10 euro üzeri....iyiki ucuzken gitmişiz diyorum...tüm şehirleri ülke ülke gezip görmüş olduk...1 yılda kur 5.75 den buralara gelebiliyorsa vay yoldaşlarımın haline...ülke doları olan eurosu olan için cennet....burada bir arkadaşım var 51 yaşında...48 yaşından itibaren hollandadan 2200 euro emekli maaşı alıyor...ordayken çalıştığı yerde rol yapıp deliyi oynamış rol yapmış psikolojik bir karektere dönmüş ve buna kanıp mamulen emekli etmişler...şimdi Türkiyede gününü gün ediyor...ayda 22 bin tl para adamı kudurtur.....pehhh)

Kanadı kırık birleşik mevduatçılar tugayları..................
    rol yapan arkadaşınız euro biraz daha artarsa sevinçten delirebilir bu sefer gerçekten kafayı yer.

4.  Alıntı Originally Posted by bogazici77 Yazıyı Oku
    Biden merkez bankası başkanını faiz indir ille de indir diye sıkıştırmaz heralde. O da faiz arttırmak isterse seyret şenlikleri
    bakalım yeni başkanın bize karşı tutumu ne olacak??

düşene de bir tekme vurayım derse sıkıntı buyuk

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Benim bahsettiğim bir olasılık, beyaz sayfa acmak isteyebilirler, olacak diye bir sey yok, dedigim gibi bir ihtimal, zaten 1,2 gun icinde her sey belli olur, ilk adima bakalim, senin dedigin büyük ihtimal ama iste insan belki bazi seyler duzelir diye umut ediyor.

Arkadaşlar nkolay bono da yatırımlarını değerlendiren var mı? Faiz oranları dikkatimi çekiyor.Hiç dönmeyen bonoları oldumu şimdiye kadar.

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bakalım yeni başkanın bize karşı tutumu ne olacak??

düşene de bir tekme vurayım derse sıkıntı buyuk
    tekme vurmak istiyorsa glp yi kapatıp sadece politika faizi 10.25 den fonlayabilir rekabette rekorlar kitabına gireriz aynı saniyede

8.  Alıntı Originally Posted by sayong Yazıyı Oku
    Arkadaşlar nkolay bono da yatırımlarını değerlendiren var mı? Faiz oranları dikkatimi çekiyor.Hiç dönmeyen bonoları oldumu şimdiye kadar.
    Buradaki geçmiş yazışmalarımızı okuyup mu bu soruyu sordunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 697/1006 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •