Sayfa 7/156 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1242 madde; 49 - 56 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. Ya Allah Ya bismillah 754 lotla kemerleri sıkı bir şekilde bağladım bellimi olur 3 vakte kadar bir hareket başlarmı ya başlarsa diye kemerimi sıkıca bağladım . inşallah katıksız uzun bir tavan serisine gireceğini bu kadar küçük bir sermaye varsa tavan sayısın hat sayede olacağını çünkü mecbur çok yüksek fiyata çıkmaya . yüksek fiyata çıkmalıki bolca bir bedelsiz vererek lot sayısını a rtırabilmeli yoksa lot sayısı nasıl artacak. eğer bedelsiz vermem serden ozaman fiyatın en az 1.000. 000 olmalı diye sesli düşünüyorum. benimkisi hayal ama ben hayalsiz yaşayamamki . ama ya hayalim bir gerçek olursa offff ozaman keyfine bakkkk. ya bedelsiz vereceksin şöyle 100.000 bin veya biraz daha üstü fiyatı görünce yok ben bedelsiz vermem dersen 1.000. 000 milyon ve üstü fiyatlara kadar çıkarsın karar senin . ben uzuncu bir yatırımcıyım siz nasıl sabrediyorsanız Cevabı Allah ta bana sabrı öğretti bende o fiyatlar belki abartılı bir fiyat olabilir ama bende belli bir seviyeye varınca çıkmasını bilecem yeni kendimce bu fiyat bana yeter diyene kadar senleyim tkuru. ya heyro ya meyro attım kendimi sana ister 3 vakte kadar çıkarsın istersen sen bir 10 yıl bilmem 20 yıl beklersin bende sabırla bekleyecem tabi bu bekleme yi sana asla yar etmeyeceğim her beklediğin an yani yükselmediğin an senin kaybın benim ise kazancım olacak nedenmi çünkü her çıkmadığında her ay maaştan artanla senin elindeki lotları ben alacam . sen batarsan bende senle batmaya varım çıkışına kabulüm düşüşün ise benim lot sayımı artırırır benle böyle ya hedefe ya da mezara kadar birlikteyiz tkuru unutma . kaçarın kuçarın yok yeminle bu gemide beraberiz anca ben ölürsem benden kurtuluşun ozaman. ama zannetme ki ben ölünce kurtulacağını çocuklarıma miras kalır. o yüzden gelişmek büyümek sadece kendine çalışmakla olmaz sana güvenen seninle aynı gemiye bindiyse bu gemi birimizi yolda bırakmayacak bu gemi aynı hedefe varana kadar aynı yerde demir atana kadar beraber yürüyeceğiz. dediğim gibi sen uyursan bende uyurum bu böyle biline. ama dedim ya elin mahkum bana bekar benim lotumu almaya kalkana kadar düşerim yada çıkmam dersen keyfin bilir yeminle yok olana kadar senleyim. her düşmen bana yaratacak hiç yükselmemen bana yarayacak nedenmi lot sayım artacak . işte diyorum ya benden ölsemde kurtuluşun yok. yani bana muhtaçsın ben sana muhtaçsam. her ay dolar alacağıma seni alacağım. anladınnnn sen nedemek istediğimi. anladınnnn anladıııınnnn. anladınnnn değilmi. hatırlatayım istiyorsan nedemek istediğimi senin kaçarın da yok kuçarında. bu mesaj burda kalsın belki sana lazım olur nedemek istediği mi ateş oku ki beni anlarsın. yazdığım tüm mesajlar kişisel beklentimdir. kesinlikle al sat tut tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by polisimm10 Yazıyı Oku
    ciğerci kardeş bu gün 754 lot daha cepte. Sana tavsiyem gücün yettiğince sana lazım olmayan acil olmayacak paran varsa sende topla. Neden bir gün bitcoin gibi olup uçup gitmesin. Neden bir beyaz filo gibi uçup gitmesin . Neden bir denge gibi uçup gitmesin. O yüzden kara gün dostu olan bir hisse olacak . Inan seninde kazanması canı gönülden istiyorum seni tanımam etmem. Asla hainlik düşünmüyorum hainlik düşünen cennet yüzü görmesin . Bakarsın üç vakti kalmıştır gitmesine. Asla al sat tut tavsiyesi değildir. Yeminle al bir kenarda dursun . Aylık sigara parası kadar da takviyeyle ben devam edecem inşallah sende devam edersin. Ilerde inşallah bu mesajlarımı gördükçe emin ol hem sen hem ben mutlu bir şekilde okuruz. Halka açıklığı çok az lot sayısı çok az bu da nedemek oluyor yeni derler ya bulunmaz hint kumaşı mı diye bende diyorum ki evet bu hisse bulunmaz hint kumaşı gibi olacak . O yüzden lotuna sahip çık her ay lazım olmayacak bir parayla da takviye yapacam sende takviye le lot sayısı. Inşallah kazanan biz oluruz ilerde olaki bulumaz hint kumaşı olursa senle tanışmak birlikte keyif çayı içeriz inşallah. Asla al sat tut tavsiyesi değildir.
    biz tanışmıştık osman 10 yeme beni
    afyon çimento, mutlu akü, vb
    anladın sen onu

3. bu mesaj burda kalsın belki sana lazım olur nedemek istediği mi ateş oku ki beni anlarsın.
    ATEŞ KİM? OSMANIM YATIRIM FİNANSIM BEŞİKTAŞIM
    yatırım filan tavsiyesi değildir
    kendi hayallerimdir

4. salak spek
    6,000 lotla devre kesici yedi çapsız

millet milyon lotla yemiyor bu salak ve beceriksiz 6,000 lotla devre kesici yedi:
    ya çapsız ya uyuz ya

5. gel de bu hisseyi al nasıl alacaksan
    ne tavanı belli en tabanı
    speği zaten salak ve çapsız

parayı sokağa atmak gibi Allah korusun bu hisseyi almak

6. 55 lot daha cukkaladım. ayol biraz bekleseydin ayın 15 maaşı bir alaydım . acelem ne 3 vakit dedimse bugün fırla demedim ya. biraz daha bekle ben biraz daha alayım. kaçarınnnnn yokkkkk düşersende takviyeye devam hedefe çıkana kadarda almaya devam. hele ben bu tkuru yi diğer her hisse yerinde bir paylaşalım hele bir dur. topu topu ya 40000 yada 90000 lot olduğunu sermayesinin düşük olduğunu kaçarının kuçarının kalmadığını lot sayını artırabilmek için düşünülmeyecek derece de bedelsiz verebileceğini hele bir paylaşayım. allah nasip ederse her bu akşam her hisse nin altına bu tkuru yu bu akşam elinden geldiğince herkesi bilgilendirecem . kazanç paylaşmak güzeldir onlarda bilgilensin onlarda kazansın sermayesinin 1000000 olduğunu lot sayısının çok az olduğunu çok yüksekte uzun vadede bir getiri elde edebileceğini bir paylaşayım. bakalım daldık senle bir uzun yola yolumuz geç olsun ama güç olmayacak inşallah. yazdıklarım kişisel beklentimdir. Asla al sat tut tavsiyesi değildir.

7. 9 dan 8,30 a düşen kağıt alınır mı

lütfen pazarlamacılık yapmayalım osmanım10 um

8. cigerci ben seni anladım biraz geç oldu ama geç olmadı. sen bu tkuru nun milletin elindeki lotları alıp kötü izlenim verenisin. diğer her hissede senin gibi bir kaç kişi oluyor şirket adına yada belli bir kesim adına çalışıyor. olsun en azından geç olmadan kime çalıştığını anladım. bende bak bakalım diğer her hissenin altına bu TKURU sen bahsetmezsem ne olayım. akşamlayin diğer hisse yorumlarının altına bir bak ama sakın bakmayı unutma bu hisseden nasıl bahsedeceğim i bir gör hele. elmi yaman beymi yaman kısa zaman içinde göreceksin. hem twitter da hem hisse metin tüm hisselerin altında şu TKURU dan biraz bi bahsedelim. bellimi olur onlarında bir dikkatini çeker. bakarsın onlarda anlar ben yazdıktan sonra neden bir beyaz filo gibi neden bir denge gibi neden bir yeşil gibi neden bir örme gibi neden bir cemaş gibi neden bir adel gibi neden bir türk traktör gibi olmayacağını daha sayacamda şimdilik yeter. senin kaçaÅ•ınnnnn yokkkkkkkk senleyimmmmmm TKURU çöküşünden ortağım uçuşunadaaaaaa. Asla al sat tut tavsiyesi değildir.

Sayfa 7/156 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •