Sayfa 7/818 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 6540 madde; 49 - 56 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Demir Çelik sektöründe ne gibi bir sıkıntı var neden bu kadar satış var ve satış nereye kadar devam edebilir bilginiz varmi

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünyada ekonomik daralma beklentisi, uluslararası emtia üreten şirketlerin hisselerini olumsuz etkiliyor diye açıklama yapıyor ekonomistler. Ne kadar gerçegi yansıtıyor bilinmez

2. Bu ara thy ye gidiyor anlaşılan
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Milyon dolarlık soru şu Demir çelikler , tüpraş, arçelik, ford ve tofaş ve koç holding bunlardan çıkan para nereye gidecek ?

Sasa , Thy , Hektaş ve şişe bunlar resesyondan pek etkilenmez geri kalan bist30 ciddi sıkıntı var. Şunlardan çıkan paranın %15-20 si sasaya gelse bize fazla fazla yeter.
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    stratejist Ahmet Mergen çok net anlaşılır bir şekilde anlatmış.

https://www.youtube.com/watch?v=-CdXWiQJJHw
    Sayın Mergen gerçekçi bir ekonomisttir, lafı gevelemeden direk söyler. Zaman zaman video konuşmalarını izlerim

4. İki göçen hissede bende var (eregl, ardyz) sasa olmasa yanmışım.

Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Bu ara thy ye gidiyor anlaşılan

Hepsi THY ye giremez hisse zaten 50 TL lerde, elleri mahkum bu enflasyon ortamında bist30 da resesyondan minimum etkileneceklere o çıkan parayı dağıtmaya mecburlar.
    Sasa, thy, şişe ve hektaş bunların harici ciddi tehlikeli hele ki demir çelik, Ereğli neden düşecek hem otomotivde hem inşaatta resesyon beklentisi var ve adamlar ikisinede mamül sağlıyorlar. Daha bunun fordu var, gitti başına romanya fordu bela etti resesyon beklentisi varken, daha ereğli kardemir bitsin otomotivciler, inşaatçılar falan Allah sonlarını hayretsin ne diyim.
    Hani şu ortamda sasa kimsenin ummadığı yerlere de gelebilir çünkü o çıkan milyar milyar TL ler eninde sonunda bir yere gidecek hani bana göre ilk sırada işte sasa , thy hektaş ve şişe.

Edit : Kimsenin ummadığı yerlere derken olumlu yerlere yanlış anlaşılma olmasın. Benim grafikte oyyy oyyy oyyy formasyonu var :D en son bryatta görmüştüm bunu.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6. Dünyada ekonomik daralma olursa sasa bundan nasıl etkikenir diye düşünüyorum, bana göre etkilenirse en fazla yatırımlarını biraz öteleyebilir, hepsi o kadar

7.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Dünyada ekonomik daralma olursa sasa bundan nasıl etkikenir diye düşünüyorum, bana göre etkilenirse en fazla yatırımlarını biraz öteleyebilir, hepsi o kadar
    Erdemoğlu ayakları yere sağlam basan bir patron. Hazır arsaları da almışken yatırımlarından taviz vermez diye düşünüyorum.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

8.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Erdemoğlu ayakları yere sağlam basan bir patron. Hazır arsaları da almışken yatırımlarından taviz vermez diye düşünüyorum.
    Aynı düşünüyorum sadece en kötü ihtimal diye yazdım

Sayfa 7/818 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •