Sayfa 7/47 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 49 - 56 arası.

Konu: SEKUR - Sekuro Plastik

1. SEKUR*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

03.05.2018, 18:39:07

***SEKUR*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu )

İlgili Şirketler [SEKUR] İlgili Fonlar [] Türkçe BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

**** Sermaye*Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi*(VBTS) kapsamında, SEKUR.E payında 04/05/2018 tarihli işlemlerden* (seans başından) 18/05/2018 tarihli işlemlere*(seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır. VBTS*kapsamında 03/05/2017 tarihinden (seans başından) itibaren 17/05/2018 tarihine*(seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyeceği*duyurulan SEKUR.E paylarındaki açığa satış ve kredili işlem yasağı, VBTS*kapsamında getirilen brüt takas uygulaması ile birlikte 18/05/2018 tarihine*(seans sonuna) kadar devam edecektir. Not:*VBTS kapsamında getirilen tedbirler A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi*ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından*ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Sonuç 18.05.2018 e kadar brüt takas

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by fair Yazıyı Oku
    Abi kusura bakmada nasıl bi nazar seninki. Evini yıkmışsın.
    Nazar filan değil Sn. fair. Bu hissede fazla küçük yatırımcı olduğunu sanmıyorum. Çünkü KY bu grafiğe sahip hisseye kolay kolay girmeye cesaret edemez. Son günlerdeki hızlı düşüşte normal değil mutlaka tepkisi gelecektir. Belki de şu an ky için para kazanma imkanı olabilir. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Güzel tepki verdi brüt olunca değerlendiremedik bilerek brüte soktular kimse al sat yapamasın diye sanırım
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Güzel tepki verdi brüt olunca değerlendiremedik bilerek brüte soktular kimse al sat yapamasın diye sanırım
    Bugun alanlar satamadigi icin yukari cektiler pazartesi acilis bugunki gibi olur.dun alanninda maliyeti zaten yukarida yeni alacaklar dikkat etsin bedava para kazandirmazlar.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by serkan1862 Yazıyı Oku
    Bugun alanlar satamadigi icin yukari cektiler pazartesi acilis bugunki gibi olur.dun alanninda maliyeti zaten yukarida yeni alacaklar dikkat etsin bedava para kazandirmazlar.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Elim gitti geldi 6,30 da ama cuma olduğu için almadım hafta sonlarına zararda olsa nakitte olmayı tercih edenlerdenim ben tavan bekliyordum yalan yok
    Bu hisseyi dün ve bugün ky almamıştır yukarda alanlar 6,96 tabana yazdı son dakikalarda tabandaki lotları aldı bugünde bilerek aşağıdan açtı ve dün satmayanlarınkini ve dökülenleri topladı
    Elinde olanlar vardır elbet umarım p.tesi yola devam ederde onlar adına seviniriz
    Bizimkisi sadece yorum herkes bildiğinden şaşmasın
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7. endeks bozunca satamadılar şimdi alıcı arıyolar.

SEKUR Konsolide 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1375174 Yıllık Değ%:228 Ana Ortaklık Payları: 1374301 Yıllık Değ%:229

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 7/47 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •