Sayfa 7/1006 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Aynı şey abi işte sirkülasyon bu şekilde devam ediyor, sana babadan 1 ev kalıyor, 1 evde kendinin oluyor (ömrün boyunca 70-80 yaşına kadar bi ev alamazsan o da senin tembelliğindendir) 1 evde yengemin babasından kalır al sana 3 ev, sen ölünce çocuklara 1 er ev düşüyor. (3 çocuktan fazla yaparsan sistem çöker ve fakirlikten kurtulaman)
    Emekli maaşı ile nasıl bir ev daha alacam. Ha yarın tutar %1 faizle ev kredisi verir ev alır kiraya veririm kira getirisi hem krediyi öder hem bana gelir olur ancak öyle başla şekilde yaşımız geçti yatalak biriyle zengin hatun evlenmez piyango tüpçü de Kolombiya ya çıkıyor piyango. Viob bilmiyorum çıtak öğretirse ki bana göre caiz değil. Borsada banka finans dışı hisse alıyorum onu da bırakılması gökten kemik düşerse öyle kazanırım şuan

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    gahaahahahshf koptum
    Eklemeler yapmış
    Tek gifi var bunun... onu görsen 🤣

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Nevşin Mengü:

İran’daki saldırıyı İŞİD üstlendi. 2 intihar bombacısının saldırıyı gerçekleştirdiğini duyurdu, isimlerini de verdi
    İŞİD Şii mezhebini sapkınlık olarak görüyor
    bir işid elemanı zamanında kendini bombayla patlattığında
    cinsel organ bölgesini koruyan metal bir kask bulmuşlardı üstünde
    beyinsiz her yanı parçalanırken oranın sağlam kalmasının öteki tarafta
    hurilere ve kendine zevk kaynağı olacağını zannetmiş, kim sapık acaba..?

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Nevşin Mengü:

İran’daki saldırıyı İŞİD üstlendi. 2 intihar bombacısının saldırıyı gerçekleştirdiğini duyurdu, isimlerini de verdi
    İŞİD Şii mezhebini sapkınlık olarak görüyor
    İran IŞİD ile ilgili zarar verebileceği ülkeler Suudi ve biz. Bence IŞİD yapmadı azeriler olabilir

5. Türkiye'de otomobil ve hafif ticari araç satışları, geçen yıl 2022'ye kıyasla yüzde 57,4 artarak, 1 milyon 232 bin 635 adet ile tüm zamanların rekorunu kırdı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

6. Ben Mehmet Bey in konuşmasını izlemedim ama bu şekilde bir durum olduysa da garip..

https://twitter.com/sadullahcalisir/...6Lqujgr7A&s=19

7.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Türkiye'de otomobil ve hafif ticari araç satışları, geçen yıl 2022'ye kıyasla yüzde 57,4 artarak, 1 milyon 232 bin 635 adet ile tüm zamanların rekorunu kırdı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Enteresan....Araç satılmıyor diye millet isyanda birde..
    Ama sonuçta resmi veri bu..

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Enteresan....Araç satılmıyor diye millet isyanda birde..
    Ama sonuçta resmi veri bu..
    krdi bulan af etmiyor alıyor.....geçen bende Batman a gidip KİA stonic aldım.. 3 hafta da fabrika üzerine 160 bin fiyat koydu.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 7/1006 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •