Sayfa 7/204 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1625 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. alıcı-satıcı ve hacim bilgilerini paylaşabilecek var mı acaba?

2. Asla yatırım tavsiyesi olamaz

3.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Hocam ses etme bosver yatayda macd rsı dıger teknik kısmı kendine gelsin uzun vade bekleriz sonra mecbur yine yukarı gıdecez toplama devam edelım

4. İnfo karanlık odada çizdi ..Kapanış 38.24

5. Arda İtalya ya kayağa gitti galiba ses yok.. Malum sömestr tatili çoluk çocuk ailece tatilemi gittiler acaba ?

6.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Arda İtalya ya kayağa gitti galiba ses yok.. Malum sömestr tatili çoluk çocuk ailece tatilemi gittiler acaba ?
    Evet bence de tatile gittiler. Iş haberi gelmedi hayal kırıklığina ugramadim desem yalan olur.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Normal karşılıyorum bu geri çekilmeleri, çokta sağlıklı buluyorum. 1 ay önce 22 lerdeydi Ardyz bugün 40 ı gördü ordan döndü. Çok normal buralardan bir düzeltme gelmesi. Ayrıca sadece konuya Ardyz özelinde bakmamak lazım, yazılım sektörü son aylarda çok büyük bir ralli yaptı. Onlara gelen ve gelecek satışlar Ardyz yi de etkiliyor. Sektörde bir kar realizyonu olursa Ardyz de bundan nasibini alacaktır.

Ardyz nin diğerlerine göre avantajı hala makul rasyolara sahip olmasıdır. 12 fk ile yazılım sektörünün hala göz bebeği bence. Düşse düşse düşeceği yer en fazla 10 fk dır ama ben 11 fk lardan yukarı dönüş beklerim. Teknikten çok anlamam ama temel olarak benim öngörüm budur. Teknikçi arkadaşlar dolar bazlı çanağa kulp yapar derlerse bende onlar temeli buna müsaade etmez derim.
    Fikrim budur benim. Hissenin temeli sert bi düzeltmeye müsaade etmiyor

Miatek in 20 pddd 40 fk
    Atatp ın 20 pddd 60 fk

Olduğu yerde Ardyz 6 pddd 12 fk da olursa düzeltmede çok sınırlı olur.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Fikrim budur benim. Hissenin temeli sert bi düzeltmeye müsaade etmiyor

Miatek in 20 pddd 40 fk
    Atatp ın 20 pddd 60 fk

Olduğu yerde Ardyz 6 pddd 12 fk da olursa düzeltmede çok sınırlı olur.
    Ayrıca,,kontr 25 pddd,,,,,,yeotk 28 pddd,,,,vbtyz 11 pddd,,,aztek 15 pddd
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 7/204 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •