Sayfa 70/634 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 5072 madde; 553 - 560 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Yok ya buna füze monte etsende olmaz bundan abi cacikus.

Ömrümüzü yedin batelsan..
    28 olsan ne 38 olsan ne?

50 olursan hesap makinemi alır karda mıyım zarar da mıyım hesaplarım..

3. Neden yükselmiş olabilir bilen varmı,yabancı tekrar girişmi yapıyor?

4.  Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Neden yükselmiş olabilir bilen varmı,yabancı tekrar girişmi yapıyor?
    Yaptırımları kaldıran ülkeler var, ayrıca bugün İngiltere İtalya ve Bizim savunma bakanları toplantısı vardı bunlardan dolayı dir bu hareket rusya nin ukrayna ya saldırması Bizim Ülke olarak onemimizi ortaya çıkardı bize karşı yumuşama ve tavır değişiklikleri olacaktır abd ve avrupa ülkelerinde bundan dolayı dir diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Seve seve gelecek
    İkinci el bilmem ne marka araç bile 5 e katladi
    Teknoloji üreten silah fabrikası 1.5 dolar
    Millet bir yeriyle güler
    Beyler baylar dünya çapında bir savunma şirketini bu fiyata satmazlar
    Aklından zorlari yoksa tabi
    Aklı olan toplar

20 kuruşluk Sasa 60 TL oldu
    Bir gün gelecek bu hisse 25 TL idi honky dedi 20 dolar olacağını ama kimse inanmadı diyecekler.
    Burada dursun bakalım bu yazı
    Herkese bol kazançlar trade edecekseniz banka holding vs şirketler var.aselsan trade hissesi değildir
    Ytd
    Aga bravo bu yukselisten önce on numara yorum olmuş. Sanki yükselişin habercisi gibi

OMIX X500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Olabilir Yazıyı Oku
    Yaptırımları kaldıran ülkeler var, ayrıca bugün İngiltere İtalya ve Bizim savunma bakanları toplantısı vardı bunlardan dolayı dir bu hareket rusya nin ukrayna ya saldırması Bizim Ülke olarak onemimizi ortaya çıkardı bize karşı yumuşama ve tavır değişiklikleri olacaktır abd ve avrupa ülkelerinde bundan dolayı dir diye düşünüyorum.
    Aynen Katılıyorum...

umarım devamı gelir..

ytd...

Alıntı Originally Posted by Olabilir Yazıyı Oku
    hocam asels hissesini etkileyen yaptırımlar değil ki...abd ile türkiyenin siyasi ilişkisi....borsaya yabancı gelmiyor ucuz olmasına rağmen...borsamız iç dinamiklerle kısır bir hal içinde....yabancı girişi olmalı ülke notu artmalı...bunlar abd ye bağlı...ülke ekonomisi iyi değil ama fiyatlamada adil değil...abd bizden ona biat etmemizi onun tetikçiliğini yapmamızı onun gelişimine hizmet etmemizi istiyor...bizde biryerde dur artık bu bölgede bende varım bende pay istiyorum dedik uyuşmazlık oldu ve hala devam ediyor..askeri anlamda yapamadığını finansal anlamda 2014 den beri yapıyor yeni değil...s400 bu işin görüneni bahanesi...s400 belkide satacağız ilerde ...şuan kendi hava savunma sistemimizi yapıyoruz...ama s400 bitse başka konular var...genel olarak bu siyasi sorun bitmediği sürece asels baskılanır düşüncesindeyim...

8. Daha önce hisseyi baskılıyan BOFA, dün ise 7.339.000 lot alarak hisseyi 28 lere taşıdı.

Sayfa 70/634 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •