Sayfa 70/800 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 553 - 560 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. [QUOTE=cinali;3423434]ben elektrnik rtamda katıldım.arsa ile ilgili srular srdum ne yapmayı düşünüyrsunuz dedim henüz karar vermedik dediler
    imardan snra ne kadar kalıyr dedim 150 dönüm dediler
    imardan snra değerleme yapacakmısınız dedim her sene yapıyruz dediler bu demektirki yine yapacakları anlaşılyr bu iyidir
    temettü az veriliyr diye şeh düştüm.
    başka sru sranda yktu katlım kendileri birde ben herhalde tutanaklar birazdan yayınlanır
    yt.tv.değildir[/QUOTE

teşekkür ederim katılımın için...keşke katılsaydım bende.. elektronik katılım olayınadn haberim yoktu..
    senden başka kimse olmaması da ilginç...

2. belediye ortaklık payı %40 a kadar alınıyordu.. eğer 150 dönüm kaldıysa bu çok iyi belediye az pay almış..

Alıntı Originally Posted by İncome expert Yazıyı Oku
    belediye ortaklık payı %40 a kadar alınıyordu.. eğer 150 dönüm kaldıysa bu çok iyi belediye az pay almış..
    bence bu açıkladığı rakam yanlış anlamadı isem yanlış daha fazla gitmesi gerek

4. Sanayi arsasından kendilerine 157 Dönüm kalıyormuş. Bu çok iyi. Kar payı 24 Haziranda ödenecekmiş... Fakat , yeniden değerlemenin her yıl yapıldığı belirtilmiş. Öyle olunca değerleme fiyatının ancak 2019 yılı 12 Aylık bilançoda açıklanacağı gibi bir izlenim edindim. Eğer öyle olursa , 12 Aylıkl bilançolar açıklanıncaya kadar, değerleme fiyatını öğrenemeyeceğiz demektir. Bu , hoşuma gitmedi , çünkü , hissenin yükselişinin yavaş seyredeceği anlamına gelir.

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    ben elektrnik rtamda katıldım.arsa ile ilgili srular srdum ne yapmayı düşünüyrsunuz dedim henüz karar vermedik dediler
    imardan snra değerleme yapacakmısınız dedim her sene yapıyruz dediler bu demektirki yine yapacakları anlaşılyr bu iyidir
    başka sru sranda yktu katlım kendileri birde ben herhalde tutanaklar birazdan yayınlanır
    yt.tv.değildir
    Sn. cinali bilgiler için teşekkürler sizin görüşlerinizi diğer topic lerden de takip ediyorum bilinçli bir yatırımcı sınız. Tutanakta yaklaşık 157 dönüm sanayi arazisine dönüşeceği yazıyor. Kar payı oranını ben de düşük buldum tutanakta belirtmemişler ama o konuda bir açıklama yapmadılar sanırım.

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    ben elektrnik rtamda katıldım.arsa ile ilgili srular srdum ne yapmayı düşünüyrsunuz dedim henüz karar vermedik dediler
    yt.tv.değildir
    sayın cinali, katılımınızdan dolayı çok teşekkür ederim ben de. çok güzel ve hepimizin merak ettiği sorular sormuşsunuz. bugün 3.76 yakması, kapanışta bu seviye ve daha yükseklerde seyredeceği umudunu verdi bana. yatırım tavsiyesi değildir.

7. Genel Kurul öncesi , sürpriz bir karar çıkar diye , hisseye hücum ederek 3,76 Lara kadar yükselmesine neden olan kısa vadecilerin , şu an zararına satışlarını görmekteyiz.Ben , bu hissede uzun vadeciyim. 3,60 lara inse de satmam. 4,60 lara çıksa da satmam.

8. sayın by akıl, eğer günü 3.60lardan kaparsa, genel kuruldan çıkacak sürpriz bir karar ihtimaline karşı kısa vadecilerin atladığını düşünmüyorum ben. bence bu ani hareket, spek ya da spekler tarafından, hissenin beklentisinin farkında olan ky'lerden faydalanma operasyonuydu, birden alınmış 45 k lot söz konusu. eğer 3.70 ler civarı kapatacaksa da, gün içi yapılan 1-2 trade hiç de fena değil spek için diye değerlendiriyorum. yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 70/800 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •