Sayfa 708/927 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 7409 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Türkiye İstatistik Kurumu, 2023 yılına ilişkin kırmızı et üretim istatistiklerini açıkladı.

Buna göre, 2022'de 2 milyon 191 bin 625 ton olan kırmızı et üretimi, 2023'te yüzde 8,8 artışla 2 milyon 384 bin 47 ton olarak hesaplandı.
    Böl 85 milyona salak herif kişi başına yıllık 10 okka gelmez!

DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Hemen arazi oldu tâbiki, bunlar y a v ş a k t a n başka bir şey değildir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,664
    2020'de 32li solo tuvalet kağıdı 30 lira. demin trendyoldan baktım 220 lira. 7'ye katlamış. nnf fonu 16'ya katladı o zamandan beri. yani çok da over perform edilememiş 4 yılda. bir de türkiyede şu an bütün fiyatlamalar yanlış. gerçeklerle yüzleşme halen yapılmadı yani.

açıkçası ben de portföyümü 2020'den beri 30'a katladım fakat özgür demirtaş, mahfi eğilmez, veysel ulusoy gibi bu işe ömür vermiş adamlara yine de saygı duyar, dediklerini yapmasam da dikkate alırım. bazen bakıyorum bu adamlara her yerde herkes akıl vermeye çalışıyor. millet taşak geçiyor ve bu da varlık ve para illüzyonu içerisinde olduğumuzu gösteriyor. yakında alice harikalar diyarında durumunun sona ereceğini düşünüyorum. bu işin büyük planlayıcıları herkesi boğa edip sonra fişi çekerler.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Tutistlerin yediği eti düşmeyecekmiyiz bu rakamlardan yada kaçak ve kayıtdışı 10 milyon afganı suriyeliyi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

reha hakaten salaksın....ben bir istatik yazdım buraya .....çok et yendiğini mi iddaa burda......sen nereden anlıyorsun....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

6.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    2020'de 32li solo tuvalet kağıdı 30 lira. demin trendyoldan baktım 220 lira. 7'ye katlamış. nnf fonu 16'ya katladı o zamandan beri. yani çok da over perform edilememiş 4 yılda. bir de türkiyede şu an bütün fiyatlamalar yanlış. gerçeklerle yüzleşme halen yapılmadı yani.

açıkçası ben de portföyümü 2020'den beri 30'a katladım fakat özgür demirtaş, mahfi eğilmez, veysel ulusoy gibi bu işe ömür vermiş adamlara yine de saygı duyar, dediklerini yapmasam da dikkate alırım. bazen bakıyorum bu adamlara her yerde herkes akıl vermeye çalışıyor. millet taşak geçiyor ve bu da varlık ve para illüzyonu içerisinde olduğumuzu gösteriyor. yakında alice harikalar diyarında durumunun sona ereceğini düşünüyorum. bu işin büyük planlayıcıları herkesi boğa edip sonra fişi çekerler.

KapalıÇarşıda, MısırÇarşısında, Tahtakalede, MahmutPaşada, Lalelide kaç tane Pirefesör esnaf var? Döt kadar genişliği olan Dükkanların fiyatı 1milyon$ dan başlıyor.

Veysel, Özgür, Mahfi teorik tarafı ne kadar bilirlerse bilsinler, pratik hayat, gerçek hayat farklıdır.

Cihat E. Çiçek ve Mert Başaran bu yüzden portföy yönetiminde bunlara göre çok daha başarılı. Çünkü gerçek hayatta esnaftan öğrenmişler ticareti. Teorik bilgi ile de harmanlamışlar. Sahaya inip top oynamadan maçı kazanamazsın.

Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku

borsa da çok kişi boğa modunda.....geri sayım başladı.....hemde çok yakın zamanda fişi çektikleri de oyun tersine döner.....ay uy eyvah ben ne yaptım sesleri gelir.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    reha hakaten salaksın....ben bir istatik yazdım buraya .....çok et yendiğini mi iddaa burda......sen nereden anlıyorsun....
    O zaman ne bok yemeye madem ahalin et yiyemiyor, bu istatistiği neden koydun gerzek herif, çok mu lâzım?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 708/927 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •