Sayfa 715/762 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725 ... SonSon
Arama sonucu : 6094 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Kasım ayı bizim olsun güldür yüzümüzü Netaşk
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

2. Yine zarar beklendiği gibi...
    İnşallah 30 TL ler den sert inişi bilanço beklentisi ile olmuştur ki ben böyle düşünüyorum bundan sonra inişli çıkışlı yukarı hareket başlar...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
    Yine tarihi zararlar yazmis,
    gözalti pazarina alsinlar
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Acaba kötü beklenti bitti diye yükselirmi.bistin rekor kirdıgi bugun bistin en ucuz hissesi ama almaya korkuyorum.sabah ki durumuna göre korkanin çocugu olmaz hesabi ya alirim ya da biraz daha beklerim.önceden çok ekmegini yedim.bu endeksde daha nereye düsecek.bank of 15 gündür alıyor herhalde bizim bilmedigimiz bir şey biliyordur umarim.ytd

5. Bu Çinliler aldı alalı hep zarar..nasil bir şey hu ..hayret

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Kasım ayı bizim olsun güldür yüzümüzü Netaşk
    Haydi son 2 gün Kasım bitişe yakışır sana tavan

7. Malların yarısını nakite çevirdik hayırlısıyla,yine bilişim sektöründe yeni hisseye geçiş için...

8. Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

Sayfa 715/762 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •