Sayfa 72/183 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 1460 madde; 569 - 576 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Tek kelimeyle bursanın en ucuz hissesi.Ben de var diye yazmıyorum önüne bakın sonuna bakın sizler karar verin. Iyi akşamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Tek kelimeyle bursanın en ucuz hissesi.Ben de var diye yazmıyorum önüne bakın sonuna bakın sizler karar verin. Iyi akşamlar.
    Üstad internetten baktım Bursa da hastanesi yok. Ben mi şey edemedim acaba.Kusura kalma öğrenmek için soruyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Monte Carlo Yazıyı Oku
    Üstad internetten baktım Bursa da hastanesi yok. Ben mi şey edemedim acaba.Kusura kalma öğrenmek için soruyorum.
    Bursa değil borsa

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

4.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Önce Medikal Park ın daha sonra da Memorial in halka arz edilecek olması Lokman a ilgiyi artıracaktır.Geçen okuduğum bir uzman yorumu bu fiyata Mpark almaktansa Lokman ın çok daha uygun olduğunu yazmıştı.Üstelik Lokman ın sermayesi sadece 24 milyon ve inşaat ve eğitim sektöründe de çok ciddi yatırımları var.Güzelliklerle kalın.
    Üstad bu okuduğunuz uzmanın linki var mı bende okuyup bilgi edinmek isterim link var mı acaba.
    İnşaat işinde yeni bir ağaoğlu gibi olur mu. Patronlar rizeli mi acaba.İnşaat işinde çok para var hastaneleri satıp gayrimenkul firmasına dönüşebilir mi.Emlak gyo hisseleri uçuyor dedi bir arkadaş o yuzden sormak istedim. Güzellikler içinde kalalım.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bugünkü alıcı satıcıyı paylaşır mısınız bi zahmet, elinize sağlık

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hoh Hoh Hoh,şakacı insanları severim ama cahil,sorgulamayan ve araştırmayan insanı sevmem.Borsa yazmışım Bursa çıkmış bunu konu edene gülüyorum.Eğitim konusunu ve oradaki yatırımları az araştırın derim.Medikal park ile kıyaslanması güzel bir konu.Bence bugünkü çıkış bundan önceki anlamsız ve hacimsiz düşüşlerin tepkisi idi.İnşaat konusunda Ağaoğlu olmasa da Lokman Hekim olur.Gerçi türkü diyor ki Lokman Hekim gelse yarem azdırır,yasemin sarmaya yar kendi gelsin.Haaa bu arada Izmir Gaziemir deki Koleji'nde yeğenimin oğlu okuyor ve Ankara'da ki üniversite bu sene açılacak.Önce sağlıklarla,sonra hoşluklarla ve güzelliklerle kalın.

7. Bak şimdi ya,yaremi yazmıştım yasemin çıkmış,birileri konu ederse şaşırmam sadece gülerim.

Sayfa 72/183 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •