Sayfa 720/1001 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. 2017de toplam dth artışı 20 milyar usd yerli döviz hesapları. yabancı ise hisse senedi tahvil almış. abd istihdam 148-beklenti 190. son haberler bitpire ajans sunar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    ... bora amca bak bu son gel 3-5 alt coin al. hem yeni mesgale olur size, dolar, dolar fani dunya dolar, dolmaz hem de yasar amcalara ornek olursunuz. azicik ucundan BTC, bir tutam ETH.. ellerinden operim. ben kactim.. coinlerim beni wait liyor
    Banucan ...Ben bir an bile bulaşsam korkarım sen de elindekinden olursun...

Böyle iyi.

Bugün iki güzide cumhuriyet insanını kaybettik.

Boysan ve Özkul.

Allah rahmet eylesin.

Malum buradakilerinde tesbit ettiği gibi Dolar, altın, coin'ler güvenli liman (coinler ne kadar güvenli limansa artık)..

Çoğu kişi bilirde yinede yazayım dedim..globalde riskten kaçış ciddileştiği zaman dolardaki açık pozisyonlar kapatılmaya çalışılır..Dolara koşanlar altınlarını satarlar..sanırım bir dahaki sefere coin'lerde bu kervana katılacak..yani dolar yükselecekse coin'lerin akibeti ilk etapta düşmek olur..

Tabiki benimkisi sadece bir fikir..dolardan coin'e geçmek isteyen KY'ler böyle bir durumda ordan oraya savrulmasın diye yazıyorum..YTD..

4.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Malum buradakilerinde tesbit ettiği gibi Dolar, altın, coin'ler güvenli liman (coinler ne kadar güvenli limansa artık)..

Çoğu kişi bilirde yinede yazayım dedim..globalde riskten kaçış ciddileştiği zaman dolardaki açık pozisyonlar kapatılmaya çalışılır..Dolara koşanlar altınlarını satarlar..sanırım bir dahaki sefere coin'lerde bu kervana katılacak..yani dolar yükselecekse coin'lerin akibeti ilk etapta düşmek olur..

Tabiki benimkisi sadece bir fikir..dolardan coin'e geçmek isteyen KY'ler böyle bir durumda ordan oraya savrulmasın diye yazıyorum..YTD..
    işte demek istediğim tehdit buydu. daha da kötüsü bunların alım satım borsalarının yazılımları berbat. volatil durumlarda alım satım transactionlar kilitlenebiliyor. bazıları satamaycak durumlara bile gelebilir. bu alım satım siteleri regulasyona tabi değil. siteyi kapatıp kaçmaları da mümkün.

o yüzden o şeylere yatırım yapanlar muhakkak fiziki wallet almalı. o piyasalar aşırı güvensiz.

benim en büyük korkum şu anda normal piyasalara, coin borsalarının çöküşüyle kabus yaşatacak olması ki önümüzdeki krizin bu sebeple/bahaneyle çıkma ihtimali %20lerden %40lara çıkmış idi en son yazılanlara göre.

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    işte demek istediğim tehdit buydu. daha da kötüsü bunların alım satım borsalarının yazılımları berbat. volatil durumlarda alım satım transactionlar kilitlenebiliyor. bazıları satamaycak durumlara bile gelebilir. bu alım satım siteleri regulasyona tabi değil. siteyi kapatıp kaçmaları da mümkün.

o yüzden o şeylere yatırım yapanlar muhakkak fiziki wallet almalı. o piyasalar aşırı güvensiz.

benim en büyük korkum şu anda normal piyasalara, coin borsalarının çöküşüyle kabus yaşatacak olması ki önümüzdeki krizin bu sebeple/bahaneyle çıkma ihtimali %20lerden %40lara çıkmış idi en son yazılanlara göre.
    Özellikle ''ilk etapta'' kelimesini koyuladım..riskten kaçışın sürekliliğine ve derinliğine göre uzunda sürebilir bu durum..belki o arada sizin dediğiniz gibi coin piyasısında panikler, çöküşler felan olur..o kısmını bilemem..

Ancak coin piyasasında sıkıntılar bittiğinde, sağ kalanlarla (sizin çöküş teorisine göre) parasını sistem dışına çıkarmak isteyenler yollarına aynı şekilde devam edebilirler sanırım..tabii bunlar en kötü senaryolar ve çok çok zaman var böyle şeyler şeyler için..

6. Abi o piyasa az dalga yapar
    Sanarsin ciddi bişey
    Aaa bak dalgalaniyo
    Devamı için
    Look at my previous message
    Olm coin oynuyonuz inkilisce yok dağa

7. https://www.youtube.com/watch?v=gByZ8NnFAjo

İzlemenizi tavsiye ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Hafta bitti...

Dolar kuru yerlerde...

Tamam.

Biraz neşelenelim.

Hiç olmazsa akıl sağlığımız, aklı selimimiz yerinde...Diyelim.

Bakın bir akademisyen, Nuh'un oğluyla cep telefonu vasıtasıyla iletişim kurduğunu iddia ediyor.

Bu ülke hala batmıyorsa nasıl batmıyor...

Bu adamlarla aynı havayı soluyoruz.

Pes...

Devlet kanalı. TRT de...

https://www.facebook.com/karikateist...5117656918710/

Sayfa 720/1001 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz