Sayfa 724/806 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774 ... SonSon
Arama sonucu : 6444 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Gençliğimiz var, enerjimiz var

2.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Elimde mi
    Sadece bolca para var.
    Sıfır veri sıfır data var
    Zamanım var
    Düşük maliyetim var
    Vs vs vs
    ....kulüp e hoşgeldin o zaman..grafiği takip et..

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Gençliğimiz var, enerjimiz var
    bizde de o yok işte..kıymetini bil..
    temel-teknik kendine yatırım yap güzel kardeşim..
    bizim yaşımıza geldiğinde foruma Miami den grafik atarsın inşaallah..

4. Kötü giden hiçbir şey yok, kütür kütür çalışıyor fabrikalar, rakamlar geçen yılla paralel gidiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Benim cümle kurarken ki maksadımın böyle olmadığı kesin.

İroni yaptığınızı düşünüyorum ama alınıyorum açıkcası.

Sattırmak maksatlı yazılıyor diye yazacak kadar çömez değilim.
    Benim pilli arabalar gönderimim sonrası yazdığınız için kendi üzerime alınıp ironi yaptım.

Kazık kadar adamlarız hepimiz, bu sayfada kırgınlıklar, küslükler, sataşmalar yaşanmasın istiyorum çünkü Froto gibi bir hisseye gelen kişinin eğer zeka geriliği yoksa beklentisi bellidir. Bu hisse uçmaz kaçmaz, deve gibi yavaş gider ama hep gider bildiğimiz üzere, arada eski konakladığı yere geri de döner.
    Bu sayfada zeka geriliği olan biri de yok zaten

Araç satışlarının düşmesi ve buna ek olarak üretiminin yaklaşık %80'ini ihraç eden ve euro ile tahsilat yapan bir şirket için çifte bela zaten. Bir de elektrikli araç sorununun sıcak nefesini ensemizde hissetmemiz de cabası.

Ford Otosan elbet çareler düşünmüştür ama satışlar artmazsa bu çareler ancak olası zararları en aza indirmeye yönelik olur, şirketin kâra geçmesine değil.

Satışları artıramazsan ne yaparsan yap kâr artmaz, temettü azalır ya da pas geçilir, zincirleme etkileri ortaya çıkar.

Durum şu an için parçalı bulutlu. Hava daha da kararır fırtına mı çıkar güneş mi açar göreceğiz bakalım.

6. Ayrıca, burada Romanya sırtımıza yük vs. sayıp sövenler vardı.

Dikkat edin: Geçen yıl Nisan Romanya KKO %75 üretim 11799, bu yıl nisan KKO yine %75 Üretim 23.000...Courier ile 4 ayda nasil dik bir ivmeyle verimlilik artmis, bir anda gecen yilin 2 katina cikmis gormek lâzım. Görebilmek önemli, bakış açısı önemli, boş muhabbet sade ağız ishalinin hicbir faydasini goremedik dogduk dogali.

7. FROTO - Ford Otosan

Romanya geçen sene tek model Puma ürettti ve sattı,sebebi yatırım yapılıyor olmasıydı,bu yıl ile yatırım bitti ve Courrier ile 2 modele çıkıldı.Yani tek model üretim yapılan geçen sene ile çift model üretim yapılan ve satılan bu seneyi kümülatif kıyaslarsan sana gülerler.Bak ben sana mesela şu an gülüyorum O zaman nasıl bakılır?El cevap bu yıldan itibaren aylık gelecek seneden itibaren kümülatif bakışa dönüş.Look at the tabela canım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

8. Belki tüm bu yasanan- ticaretin doğasında var bu oynaklıklar -su anki fiyatın içindedir?
    Tüm yıl da devam edebilir!
    Korkak kalp daima mağluptur,cesurlar kazanır.
    Ytd

Sayfa 724/806 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •