Sayfa 725/838 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 6703 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    citi girmiş topa güzelde girmiş ama yıktılar bizi ya..

alfas gibi direk tavan çekip mal aldırmamaları lazımdı.

dünde ben biraz mal boşaltmıştım içinde alfasta vardı bilançosu da iyiydi işten güçten ilgilenemedim. kısmet..

ama diğer hesaplarımda küçük ne varsa satıp gesan almıştım az tabi ama uyuz oldum bu saatten sonra sen mi büyüksün ben mi dedim.

ama tavana kitlemesi lazımdı alfas gibi çoktan
    güzelim alfası çok begeniyorum gelecege dönük degerlendirmeler raporu göndermişler gercekten çok güzel.. bir bakın derim.

şu gesandaki yatırımcı ilişkileri ne zaman böyle bir rapor hazırlayacak ? daha yeni halka arz olmuş firma umarım bize de böyle atarlar..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    güzelim alfası çok begeniyorum gelecege dönük degerlendirmeler raporu göndermişler gercekten çok güzel.. bir bakın derim.

şu gesandaki yatırımcı ilişkileri ne zaman böyle bir rapor hazırlayacak ? daha yeni halka arz olmuş firma umarım bize de böyle atarlar..

Cok haklisiniz Mehmet bey. Gecen yilki GESAN yatirimci raporu tam bir kopyala-yapistir, zayif icerikli bir rapordu. Benzer firmalardan yatirimci raporu olarak KONTR duzeyine ulasmasi lazim.

Burayi okuyorsa yatirimci iliskileri umariz bu konuda gerekeni yapar.

ALFAS konusundaysa hemfikir degiliz, saglik olsun.

3. Bu fiyata GESAN dağıtıyorlar ve boşta param yok diye ağlıyordum iki haftadır; dün arabamı sattım, aldım parayı yatırım hesabıma koydum... Zaten haziranın ilk haftası denize çıkıyorum; eylüle kadar yokum, arabaya ihtiyacım da yok doğal olarak... Yattığı yerden masraf çıkartacağına, 2000 motor arabanın MTV'sini kaskosunu ödeyeceğime kalksın çalışsın o para... Hedefim yaklaşık 20K lot GESAN'ın (veya başka bir hissenin) bana eylülde bir Tesla Y alması (en azından en fulünden bi TOGG alsın)... Tamamen duygularımdan arınarak karar vermeye çalışıyorum şimdi...

48 altına sürdüklerinde sazan gibi atlamamayı başardım (eferim bana - 1)...

Şu an tekrar sürdüler, yine atlamıyorum (eferim vol.2)...

Ulan çarşamba şunu yapmaya ilk karar verdiğimde 45'in altına alabiliyordum; şimdi sinekten yağ çıkartmaya uğraşıyoruz...

nasıl bir gruba denk geldik ya dün alanlar bugun veriyor..

nasıl birine denk geldik yazık ya

5. 2.tura kalma ihtimali var
    öyle bir şey olursa içimizden geçerler
    kchol geri geliyor bugün çok aşagı geliriz
    ikili üçlü dip görmeden almak mantıklı değil
    2022 de gesan ekmeğini çok yedik
    tarih tekerrür edecekse eupwr daha önde

araba ev satılıp hısse alınmaz
    ihtiyaç olmayan para
    bol sabır
    ytd

endeksi aşağı yukarı oynayacaklar bence bugun.. cunku bu havada kimse kolay kolay mal almaz..

ama gel gelelim gesana yok abi çık şurdan yataydan kırmızı görmekten sıkıldım açıkçası..

7. Yeni hukumetin de işi kolay degil lafla peynir gemisi yurumuyor... Bİ program bi içraat yapsınlar belki bu arada yukselişler olur ama kalıcı yukseliş için erken bence endeks için konuşuyorum ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. GES işleri patlamış gibi herkes butun buyuk firmalar bu işe yönelmiş gibi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 725/838 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •