Sayfa 73/759 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 577 - 584 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

3 günlük takas.

5. Sonuç " Alçalan Takoz formasyonu"

Sevgiler & Saygılar.

Hissede aldım verdim ben seni yendimler devam ediyor.
    Görünen o ki şirket geri alım yapmazsa bilançoya kadar bir ileri iki geri formasyonu işleyecek gibi.
    Mali açıdan 3 aylık bilançodaki FAVÖK benim için yeterli. 6 aylık bilançoda mali verilerin daha iyi olacağını düşünüyorum.

7. Euro arti dolar düştü...yani finansal tarafta sadece faiz giderleri olacak kur tarafı nötr...onemli olan ilk ceyrekteki kar marjini yakalayacak mi...yakalarsa ilk ceyrege göre daha güçlü bir bilanco gelir...3 ve 4.ceyreklerde büyük ihtimalle döviz sıkıstirabilir bilançoları...oteli isgyo alsa müthiş bir sirket olur...borç sifirlanir..zarar eden taş yığını sirkete kambur...nasıl sacma bir yatirim olduğu bilancolardan belli alan da olmaz gerci de...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Çok özür dileyerek başlamak istiyorum.yAklaşık 5 yıldır bu hisse nette yazıyorum.Eğer yönetici Vangd sayfasında yazılanları ve tarafıma yapılan hakaretleri silmesini ve o kişileri yasaklamasını istiyorum .elimde Ersu ,Blcyt, metro Vangd var isteyene özelden atabilirim lot sayılarını , ve artık bir kez daha anladım ki bana sataşanların planı başka ,yazdığım hiç bir hisse Ytd .Ama artık çok net söylüyorum bende Vangd hissesi adedi daha da artacak, Ytd

Sayfa 73/759 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •