Sayfa 73/111 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Arkadaşlar bu dönem ki emlak vergisinde ciddi artış oldu 3 kat kadar cuma günü Çankaya belediyesine gittik nedenini araştırmak İçin, Büyükşehir tarafından yükseltilmiş olduğunu Ankara Boğaz’ı kapsamında ki yerlerin sokak ve caddelerinin belirlenmiş olduğunu söylediler bölge halkına hayırlı uğurlu olsun...

2. Değerli Arkadaşlar;

KANAL ANKARA Forum grubunu kuran Murat Soyaltay kardeşime hayırlı olsun diyor, 8. muhtarımıza bugüne kadar verdikleri mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyor, sizlere ilk müjdeli haberi vermek istiyorum.

KANAL ANKARA ve BOĞAZ PROJESİ yörenin imar çalışmaları başlayana kadar yolumuza devam edeceğiz. Ayrıca 11.04.2018 Çarşamba (yarın) SONSÖZ GAZETESİ'nde sürmanşetten çıkacak olan güzel haberi sizlerle paylaşıyorum. Yarın SONSÖZ GAZETESİ alarak takip edebilirsiniz. Hepimize hayırlı olsun. Durmak yok, mücadeleye devam...

3. Sayin Gulbay , bolge icin simdiye kadar yaptiklariniza cok tesekkurler. Pek cok gelismeyi bu topikte bizlerle paylastiniz, umit verdiniz. Bundan sonrada haberleri Facebook ta kurmus oldugunuz Kanal Ankara forumundan, grubundan zevkle izlemeye devam edecegiz.Size katkida bulunan arkadaslara ve muhtarlara tekrar selamlar sevgiler

4. Sayin Gulbay, Face book Kanal Ankara sitesine baktim, simdilik bos gorunuyor,acaba birden fazlami Kanal Ankara var, yoksa isimmi yanlis?

5. Değerli Forum Üyeleri;

Oğlum Volkan Memduh Gültekin'in haber sitesi Haber Ankara'da, bu Cumartesi (yarın) canlı yayın konuğu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn.Doç.Dr. Mustafa Tuna olacak. Haber Ankara Facebook sayfası üzerinden vatandaş sorularını soracak, Sn. Başkan yanıtlayacak. Sorularınızı sizde canlı yayında iletebilirsiniz. İzlemeniz dileğiyle...

Tanıtım videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/haberankara...3752929994111/

6. Değerli Arkadaşlar;
    Canlı yayını tekrar izledim. Başkanın açıklamaları bana umut verdi. Gayet güzel bir açıklama yaptı. Sn. Başkan Nisan sonu itibari ile proje, tadilat, çizim vs. işlerinin biteceğini ve hemen ardından ihaleye çıkılacağını belirtti. Ben buradan müjdeli haberi vereyim. Nisan sonu itibari ile proje, tadilat, çizim vs. işleri bitmiş, Mayıs sonuna kadar ihaleye çıkılmış olacak. Herkes malının kıymetini bilsin. Mecbur kalmadıkça malını satmasın. Emeklerimiz sonuç veriyor. Durmak yok, çalışmaya devam. Haber Ankara canlı yayın videosunu yeniden izleyenler açıklamaları net olarak görecektir.
    Herkese selamlar...
    Canlı yayın linki: https://www.facebook.com/haberankara...4865196549551/

7. Değerli Forum Üyeleri; Sonsöz Gazetesi'nde yer alan ''Kanal Ankara İhaleye Çıkıyor'' haberinin linkini sizlerle paylaşıyorum:

http://sonsoz.com.tr/wp-content/uplo...Z-STANDART.pdf

[ [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

8. Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

Facebook Ankara Arsa-Tarla-Bilgi-Haber grubunu kurduk

Sizlerde en güncel Gayrimenkul Haber ve bilgilerini öğrenmek istiyorsanız grubumuza bekliyoruz..
    Saygılar

Sayfa 73/111 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •