Sayfa 739/1017 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 8136 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yaz yaz. Cumhutbaşkanına kadar çık hatta. 2 dolarda iken marş marş 1 dolar dedik hisse 4 dolar şu an nasıl rezil oldum manipülasyon nasıl elimde patladı ki anlatamam. Fedor gider dmrcelik yerini alır dedik. Bütün forum yazılanlara şahittir.
    yazmıcam dedim de gözüne sokmak için yazıyorum aynı kişiyiz ya biz sn dmrcelik ile (!) 10 yaşındaki çocuk gibi davranıyorsun...
    Yazık gerçekten yazık...

Halbuki APTAL DEĞİLSİN, aynı kişi olmadığımızı da anlayacak kadar AKILLISIN. Ama amacın başka olduğu için, aynı teraneyi çalıp dur... NİYETİN BURADAN BELLİ.

Biraz büyü önce, sen sokakta, arkadaşlarının yanında orada burada böyle davransan seni dayak manyağı yaparlar Belki de çok dayak yediğinden bu haldesin...

Sokakta, dışarda, sosyal ortamında yapamayacağın şeyleri gelip burada yapıyorsun... Ya da orada dayağı yiyince akıllandın burada biz dayak atamıyoruz tabii Şiddete karşıyım ama seni güzel benzetirdim... İki kafa bir dirsek zaten halinden belli, oturursun aşağı... Pek delikanlı olmadığın DA belli... Yoksa insanları bel altından (yalanla, iftira ile) vurmaya çalışmazdın...

hadi byee...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
    Yav ereğli , isdmr bir kaç hafta dha bekleyemediniz mi yaw? Daha bitmedi alımlar...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Isdmr coştu maşallah

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Isdemirde hareketlenme var eregliden bağımsız sebebi???

5. İsdmr eregl farkı yuzde 10 daha kapanırsa bir kısım isdmr leri eregl ye çevirecem

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2024/1 çeyrek bilançolar iyi gelecek,isdemirinki daha parlak olacak, 2-3 güne kadar açıklanacağını tahmin ediyorum. Belki sigortadan da para gelmiştir.

7. Yazılanları okuyorum, dikkatimi çeken EN ÖNEMLİ nokta, kendine çok güvenenler dahil pek çok kişinin geçtiğimiz 2 yılın ne olduğunu, neden yüksek getirilere sahne olduğunu unutmuş olması. Biraz nefes alın ve geçtiğimiz iki yılı tekrar gözünüzde canlandırın. Anormal koşulları ve borsa üzerine etkilerini hatırlayın yoksa takip eden bir kaç yıl çok üzebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=eCMRK35yPco
    SON 4 GÜN!��BOFA, EREGL HEDEFİNİ 3 KATINA ÇIKARTTI: ÖNCE 80 TL VE...��ABD, EREĞLİ DEMİR'İ $'A BOĞACAK��

Sayfa 739/1017 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •