Sayfa 74/360 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2875 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Abi bir maaşallah diyelim
    maşALLAH.... Buraları henüz fragman...asıl film kasım aylarında gösterime girecek...ama piyasa sanki o vakte kadar beklemeyecek gibi...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Inşallah koşmaya basladigi günleride görürüz

3. Kasım ayında sinemalarda diyorsunuz yani?

4.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Kasım ayında sinemalarda diyorsunuz yani?
    aynen öyle dostum..zaten yabancılar da potansiyelin farkına varmış...bunun gibi kaliteli bir şirket amerika borsasında milyar dolarlarla değerleniyor...bizim borsada ise yeni yeni fark ediliyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. emeği geçenlere çok teşekürler...bu gün de tavan olduk...tebrikler...devamını diliyorum...

6. ikna edilmislerle yola çıkılmaz.yola speklerle cıkılır

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Tahtada 700 bin lot civarı el değişimi oldu..philip dünkü gibi alıma devam eder ve tavan olursak piyasa bu tahtayı alır uçurur..miatk 25 milyar piyasa değeri biz ise 4 milyar tl..
    Şimdi oldu..

8. sanırım artık piyasa bu hisseyi tanımaya başlıyor..şimdi harıl harıl millet bu hissenin beklentilerini ve bilançolarını araştıracak...küçük mia nın gerçekte de ne kadar kaliteli ve güzel olduğunu keşif edecek...türkiye ve global anlamda kapasitesini fark edecek...malum greenx platformunu kurabilen dünyada 3-5 şirketten biridir atatp...kurduğu bu platform türkiye dışında 5 ülkede de lansmanı yapılacak ki dünyada yenilenebilir enerjide ÇİN bir numaradır...2 milyarlık nüfüsü ile dünyanın en etkili ülkelerinden biridir...teknolojide faaliyet gösteren şirketlerini geçmiş sayfalarda anlattık...işte böyle bir ülkeye kök salıyor atatp..

Sayfa 74/360 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •