Sayfa 740/997 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    yahu bırak simdi bunları power eee sen dolarda %+25 kazanıyorsun yani tl ile aynı kazandın yattın kalktın dolar dustumu cıktımı napsam ne etsem dedin durdun eee ne anladın bu isten tl ci bunları dusunmeden zaten %12.5 aldı 1 yılda
    yahu ben TL ciyken ha bugün deval oldu ha olmadı diye diye günümü bitiriyordum sen ne diyorsun,3 deval geçti üzerimizden helak olduk. TL ye geçme şartlarımdan ikincisinide açıklıyorum. şubattan sonra 1 yıl boyunca dolar %5 ten fazla değer kazanmayacak.o zaman şubat 2019 da TL ye geçeceğim hemde %31 prensibimi bile çiğneyeceğim buradan söz veriyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Kredi kökenli Hüseyin Özkaya yerine hazine kökenli Kerim Rota'nın alınması, Türkiye riskinde küçülmeye, sadece hazine işlemleri ve kurumsal kredilere odaklanma şeklinde yorumlanabilir mi acaba gibi bir yorum yapmış sessiz bankacı adlı yabancı bir forumdaş.
    kredilerde azalma
    faizlerde yükseliş
    tabiki banka politikalarında değişikliğe gidiyor.
    geçen yıl akbanktada olmuştu.
    100 e yakın şube kapama
    3000 civarı personel çıkarmıştı
    özellikle ak böyle durumlarda
    erken davranıyor.

3. Benim anlamdığım bir konu var arkadaşlar bu bankalar para kazanmıyor da mı bunu yapıyorlar? {şube kapama ve per. çıkarma vb} Eğer kazanmıyorlarsa belli dönemlerde açıklanan banka karlılıklarında şu kadar milyar tl kar elde edildi gibi haberler doğruyu yansıtmıyor mu?

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    odeabank genel mudurde istifa etmis az once okudum ne is donuyor bu odeada demekki artık baska banka ile calısmanın vakti geldi haftaya bankayı degistirecegim
    woaww..

Çok ciddi bir işten çıkarma furyasıda var odea da..Çalışan arkadaşım var hop oturdu hop kalktı geçen haftalarda..

1600 kişi nin 300 ünü çıkarmayı planlıyorlardı..Basına bile yansıdı..

500 duydum ben ama..Neyse..

5.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    woaww..

Çok ciddi bir işten çıkarma furyasıda var odea da..Çalışan arkadaşım var hop oturdu hop kalktı geçen haftalarda..

odea da 5 dolarım var çeksem mi yahu

6.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    woaww..

http://www.paramedya.com/devami/3321...ami-basladi-mi

7. abovvv kırmızılı coşmuş,bütün yaz çarçaf çarşaf raporu boşuna yazmıyorlarmış.

TELEKONFERANSLA "KAPATILDINIZ"MESAJI
    Yerli sermayeli bankanın şube kapatlamalır ise oldukça ilginç olaylara sahne oluyor. Şube müdürleri bölgelere çağırılarak, performans nedeniyle iş akti fesh edilirken, şube personeline ise telekonferansla İK tarafından "kapatıldınız"açıklaması yapıldı. Bazı şube müdürlerinin de kapatılma haberini telekonferans ile öğrendiği belirtiliyor.
    Yerli bankanın şube kapatmalarının devam etmesi bekleniyor.

http://www.paramedya.com/devami/3322...apatma-tam-gaz

8. Dijital bankacılık devrinde şube sayısı asgariye inecek. İleride her ilde maximum 1 şube bile yeterli olacak çoğu banka için.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    abovvv kırmızılı coşmuş,bütün yaz çarçaf çarşaf raporu boşuna yazmıyorlarmış.

TELEKONFERANSLA "KAPATILDINIZ"MESAJI
    Yerli sermayeli bankanın şube kapatlamalır ise oldukça ilginç olaylara sahne oluyor. Şube müdürleri bölgelere çağırılarak, performans nedeniyle iş akti fesh edilirken, şube personeline ise telekonferansla İK tarafından "kapatıldınız"açıklaması yapıldı. Bazı şube müdürlerinin de kapatılma haberini telekonferans ile öğrendiği belirtiliyor.
    Yerli bankanın şube kapatmalarının devam etmesi bekleniyor.

http://www.paramedya.com/devami/3322...apatma-tam-gaz

Sayfa 740/997 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •