Sayfa 745/805 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795 ... SonSon
Arama sonucu : 6437 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    geçen yıl son çeyrekte 31.5 milyon kar etmişiz.bu yıl ilk çeyrek 30 milyon tl.
    SÜREKLİLİK ARZEDERSE MİN 120 MİLYON YILLIK KAR DEMEKTİR.YANİ KAR İKİYE KATLANACAK.
    mayıs ayı yorumuydu
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    çok güvendiğim kağıttı 3,42 lerde bunalttı 4,01 de verdiğimde 6 lara geleceğini bilanço sonrası olarak tahmin ediyordum.şanssızlık işte acseli 52 den ver bir gün sonra tavan serisi başladı.borsa sabırlıların yeri gerisi yalan.
    Borsa'da bir degisim oldu.

Bilgi para etmiyordu, ama ne olduysa artik bilgi para kazandiriyor.

3. Temel analiz ile şirkette bir değer buldu iseniz.

O eninde sonunda fiyata yansır.

Bu şekilde yansıması tamamen borsa kalitemizin yerlerde olmasından kaynaklı.

Normalde bu şirketin düzenli yukarı trend yakalayıp çoktan çıkış yapması gerekirdi.

Buraya kadar tutabildi.

Bundan sonra ne olur ona bakalım artık.
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Borsa'da bir degisim oldu.

Bilgi para etmiyordu, ama ne olduysa artik bilgi para kazandiriyor.

4. Teşekkürler sizlere bol kazançlar analizlerinizi ilgiyle takip ediyorum.
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    gerdirerek aldığınız malın hayrını görün.. bereketli bol ve daim olsun...

ben (daire içindeki) çok az bir kısmından yararlandım.. her senet için elimde beyaz mendil var.. çokta önemli değil..biri gider diğeri gelir..

şu sıralar konya ve egeen gibi sığ ve seri senetlerle daha yoğun ilgileniyorum... teknik olarak daha çok yoruyor.. ancak para kazandığınız sürece bu pekte önemli olmuyor..

bntas ta kısalar kanal dışına çıktı ama ağalar halen kanal dışında değiller.. bu yüzden her hangi bir yerde durak bulmak çok zor olmayacak.. yine de geçmişteki çıkış hız ve açılarına bakarak pekte boşlamaya gelmeyecek..

grafikteki tüm kısalarda sorun görümüyor.. 3 renk eşit.... roza çapraz atmamış.. umarım taramalarıma tekrar girer..

kazancınız bol ve daim olsun..

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Böyle bir aracı kurum varmış
    19 sayfa rapor yazmış.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Böyle bir aracı kurum varmış 19 sayfa rapor yazmış.
    Reel Kapital'in ismi, Sermaye Piyasası Kurulu'ndan (SPK) onayların alınıp 13 Eylül itibarıyla ticaret siciline tescil edilmesi sonucu TFG Istanbul Menkul Değerler AŞ olarak değiştirildi.

Şirketten yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Hollanda merkezli küresel finans grubu Trive Financial Holding'in iştiraki TFG Istanbul Menkul Değerler AŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Mete Yüksel, şirketin stratejisiyle ilgili şunları kaydetti:
    TFG Istanbul olarak aracı kurumların takip listelerinde olmayan sanayi ve hizmet şirketlerini derinlemesine analiz edip, bu hisselere verdiğimiz önerilerle sektördeki bir açığı kapatacağız. Yerli ve yabancı kurumsal yatırımcıların yanında finansal okuryazarlığı yüksek bireysel yatırımcılara da sunacağımız İngilizce hazırlanmış araştırma raporlarıyla fark yaratacağız.

https://www.ensondakika.com.tr/reel-...-ediyor/30091/

8. Nakit Zengini Şirket

Bantaş ın her yıl sürekli büyüyen 110 milyon TL'lik net nakit pozisyonu bulunmakta.
    Bu net nakit, son yıllık FAVÖK'ü neredeyse %50 oranında aşıyor ve piyasa değerinin
    yaklaşık %16'sına karşılık geliyor. Ayrıca, kurdaki her %10 luk artış Bantaş ın karını
    4 mn TL artırmakta ve net nakit pozisyonunu positif etkilemektedir.

Cazip Değerleme

İNA değerlememiz, şirket için 1 yıl sonrasına yönelik 10,6 TL/hisse hedef fiyat
    sunarak %89 yukarı yönlü potansiyele işaret etmektedir. Bantaş'ın 2023 FD/FAVÖK
    değeri 3.73x olup, şirketin oldukça yüksek büyümesine rağmen, gelişmekte olan
    piyasa emsallerinin medyanından (5,79x) %36 daha düşüktür.

https://cdn.cf.gkfx.eu/files/BNTAS(T...stanbul(1).pdf

Sayfa 745/805 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •