Sayfa 748/881 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 7044 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Şirket Sektörün içinde bulunduğu durumun ziyadesiyle farkında , bedelsizi piyasa değerini yüksek ve diri tutmak için bir argüman olarak kullandılar , aynı şeyi koç şirketinin ucuz olduğunu görüp yatırımcısına güven de tesis etmek adına hisse alımı yaparak yapmaya çalıştı.. tabi birde vesbe de patronlar fiyatı yeterli görüp hisse satışı yaptılar.

Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Ne gibi bir hatalar yaptılar hocam.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by apa Yazıyı Oku
    Şirket Sektörün içinde bulunduğu durumun ziyadesiyle farkında , bedelsizi piyasa değerini yüksek ve diri tutmak için bir argüman olarak kullandılar , aynı şeyi koç şirketinin ucuz olduğunu görüp yatırımcısına güven de tesis etmek adına hisse alımı yaparak yapmaya çalıştı.. tabi birde vesbe de patronlar fiyatı yeterli görüp hisse satışı yaptılar.

Sektörün içinde bulunduğu durumun farkında derken olumlu yönde mi demek istediniz yoksa sektör sıkıntıda, bu sıkıntıyı atlatmak icin mi yapıldı demek istediniz. Ytd.

3. Patronun Şirketin ucuz piyasa değerlerinden fiyatlanmasını önlemek adına bedelsizle defans yapmak istediğini düşünüyorum. Bedelsiz başkaca sıkıntıları gidermez zaten.
     Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Sektörün içinde bulunduğu durumun farkında derken olumlu yönde mi demek istediniz yoksa sektör sıkıntıda, bu sıkıntıyı atlatmak icin mi yapıldı demek istediniz. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by apa Yazıyı Oku
    Patronun Şirketin ucuz piyasa değerlerinden fiyatlanmasını önlemek adına bedelsizle defans yapmak istediğini düşünüyorum. Bedelsiz başkaca sıkıntıları gidermez zaten.

Ben hissenin Anz nin kontrolünden cıktığını düşünmüyorum

5. Yok f/k'sı sektörel f/k' ya göre düşük, yok son dönemlerde ucuz kaldı, yok dövizin hareketinden olumlu etkilenecek şirketlerden olması, yok bedelsiz vermesi vs. Ne söylense boş. Kağıt bana mısın demiyor. İlla düşecek . Derdini bilen var mı?

Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Yok f/k'sı sektörel f/k' ya göre düşük, yok son dönemlerde ucuz kaldı, yok dövizin hareketinden olumlu etkilenecek şirketlerden olması, yok bedelsiz vermesi vs. Ne söylense boş. Kağıt bana mısın demiyor. İlla düşecek . Derdini bilen var mı?
    Sahibi yükselmesini istemiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku

Nedeni ne acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku

katılıyorum. Zorlu nun mecburen ucuza sattıgı lotlar onun içine oturmuştur, onları geri toplamanın planlarını şimdiden yapıyordur. O yüzden...

Sayfa 748/881 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •