Sayfa 753/1002 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Türk milleti yandaşlar hariç kan ağlıyor aç o ne olacak..

2. Yüzde yüz sarı gacı ile yola devam edecem. Büyük ihtimalle. Muz aldım ithal ama yeşil. Bu sefer imkanı yok bilemezsiniz. Pscyokinesis bile inanamaz. Bir deneyim dedim.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Selçuk göçer evrim zelyut Turhan Bozkurt gibi olağan şüpheliler dışında tüm analistler ve devlet yetkilileri banka ceo lari deval olmayacak diyor.demek ki deval olacak.borsada çöküş ve deval bekliyorum.deval sonrası gene borsaya devam
    Deval basamak basamak veya yavaş yavaş veya aniden olmazsa;

1-Bu kurla YABANCI kaynak GELMEZ,

2-Gelir diyenlere sorum peki şimdi neden gelmiyor?

3-Baştan otomobil olmak üzere İthal mal patlaması olur. (Siz Kuga mı alırsınız, yok da BMW 2 serisi mi?

4-Cari açık kapanmaz daha da açılır...

Yani konu: deval olsun veya olmasın TL DEĞERLİ OLMAMALI....
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Yüzde yüz sarı gacı ile yola devam edecem. Büyük ihtimalle. Muz aldım ithal ama yeşil. Bu sefer imkanı yok bilemezsiniz. Pscyokinesis bile inanamaz. Bir deneyim dedim.
    City gross diye vir yer var oldukça uygun bir markettir amq yerli muzu 55 ithal muzu 95 e görünce pahalı gibi geldi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kkm olmasa devalüasyon olur ama devasa bir kkm var. Ama seçim gecesi kkm iptal olursa o zaman mümkün. Diğer türlü kontrollü bir salınım olur. Bu ekonomi programını asıl seçimden sonra göreceğiz. Ayakları var mı gözü görüyor mu. Bir de Cevdet Akçay hoca duracak mı. Bildiğim kadarıyla MB eksik üyeleri var. Onları atar rte Cevdet Akçay hoca etkisiz hale gelir. Ya da görevden alınır belki istifa eder.
    Yeni yönetim faiz artırmadan başka 9 aydır ne yaptı?

Yapısal bir düzenleme var mı? YOK

Yabancı kaynak geldi mi? YOK

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    City gross diye vir yer var oldukça uygun bir markettir amq yerli muzu 55 ithal muzu 95 e görünce pahalı gibi geldi
    Bende anlamadım yerli muz 50 pazarda. Bu aldığım ithal ama iyi çıkmayabilir. Olgunlaşmamış. Elma koyup olgunlaştırıp deneyecem. Biraz olgununu yedik on üzerinden 6 idi. Ama fiyatı 30 a da vardı 20 yede. 20 liradan aldım. Enflasyon muzda etkisiz galiba.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    CITY GROSS, ilk açıldığında pastanesi hem kaliteli ve diğer her şey ucuzdu. Şimdi özellikle pastanesinde çöp ürünler yapıyorlar. Diğer mallar ise başka marketlerden farkı yok.

Tek avantajı mal çeşitliliği fazla...

Bu arada, yerli muz A-101 de 27 TL idi.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Konuyla ilgli herşey bu topikte geri sayfalarda ayrıntılı şekilde açıklandı
    Ucuz yağ uzmanı reha gaya gelince anlatır tecrübelerini
    Abi Reha başkanın aldığı sahte zeytinyağından mı bahsediyorsun Reha başkan onun zeytinyağı olmadığını teyit etti. Pamuk yağıymış. Ya bu arada Pamuk yağının bir faydası var bilen var mı. Cuk büyütücü bu. Reha başkanım boşa gitmesin diye cuke sürmesin makinede ki arızayı bu yapmasın şimdi.

Sayfa 753/1002 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •