Sayfa 755/891 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Çok kıymetli kardeşim,kadim dostum ATİK,öncelikle çok büyük geçmişler olsun diyorum..İnanınki çok üzldüm hatta şoklandım güzel kardeşim ..Allah tüm işlerinde yar ve yardımcın olsun..Allah acil şifalarını ihsan eylesin...Allah ailenize acil bereketler nimetler naip eylesin...Keşke yakınlarında olsaydımda her konuda yardımda bulunup destek olup sıkıntıların için seferber olsaydım..Üzüldüm be kardeşim..Başın hangi konuda sıkışırsa özelden yazarsanız sevinirim yardıma hazırım dar ve zor zamanlarda kardeş olmamız bunu gerektiriyor..Selamlarımla ve dualarımla..Ailenizle birlikte Allah'a emanet olun.. Dilediğin herşey gerçekleşmesi temennisiyle inşhallah..Amin..

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Evet haklısın 40 yıldır siz yönetiyorsunuz ama güzel ülkemde felaket hiç eksik olmuyor,hırızlık,dolandırıcılık,arsızlık,kul ve yetim hakkı yeme,adaletsizlik,kanunsuzluk,hakkaniyetsizlik,ada m gayırma,zalimlerle,zenginlerle beraber olup mazlumları soyup soğana çevirip ezmek,kul ve yetim hakkı yemek,sokaklarda kan gövdeyi götürüyor kadın kocasını koca karısını öldürüyor ayrıca zengin daha çok zengin oldu fakir fukara yiyecek ekmeği yok ama vergileride gariban ödüyor askerede gariban gidiyor çünkü zengin ve hainler bedelli adı altında güya askerlik yapıyor toplasan 1 gün bile değil başka sayacak çok şey var hangisini anlatayım siyasi ve çıkar kavgaları sen çok ben az yiyorum kavgaları yok aslında birbirlerinden farkları olan askerlerimize polislerimize olmuştur iki dere bir arada kalıp şehit oldular ocaklara yangınlar düştü ama senin ülke yöneten hemşehrilerin işleri keyifleri oldukça yerinde eşleriyle şiir gibi hayatları var,marketlerde fiyatlar uygunmuş,ykın zamanda 2028 yılında Mücahit Ören hırsızıile AY'a ayak basacaklarmış eyvah desene gece ay ışığında yol alıyorduk ya bunlar oraya ayak basarsa ya o ışığı bize parayla satacaklar yada ay ışığını kesecekler yada AY'ı yörüngesinden çıkaracaklar çünkü bunlar hayırlı işlere asla vesile olmaz bekleyip göreceğiz..Daha sayayımmı ülkeyi yöneten hemşehrilerinin marifetlerini Mesut Yılmaz zaten ülkeyi batırmış krizlere sürüklemiştir onu hesaba katmıyorum bile haa bir hayırlı iş olmuştur o vesile olmuştur Romanya da memleket sevdalısı bir yiğit burnunu kırmıştı yinede Allah rahmet eylesin diyorum...Enver amcanın oğlu kurnazdır öylemi? Çekirge bir iki zıplar 3.cüsünde kıllı maşaklı birine denk gelecek Barack Obama'nın yaptığı gibi verecek tarağı cevad efendiye keser döner sap döner birgün hesap döner beş kuruşa muhtaç olup peçete tutar kolanya ikram eder inşallah .. Haa OXİJEN ADAMDIR ...
    Sevgili wise dostum teşekkür ederim. Yine kalemine sağlık. Ama tuzu kurulara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordur. Adamın memleketinde beyinleri oxijen tüketmiyor, onların yakıtı farklı biliyorsun. O yüzden de ortaya böyle absürt yorumlar çıkıyor ve ben de çok üzerinde durmuyorum.
    Ayrıca Atik kardeşim senin durumunu da üzüldüm, çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. Memleketin son zamanlardaki halini özetler bir durum yaşamışsın.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    "Pisi pisi, munafık spek"

Millete çimentoya, demire yatırım yapın diyorsun.

Peki sen ne arıyorsun burada.

1.20-1.40 aralığında sattığın hisseleri 0.55 ten toplamak için buradasın ve algı yapıyorsun.

Seni münafık seni......
    Sizi anlamam çok uzun surmedi.sayın mercry 59...öğrendimki.oxijen,atık,vise.aynı kişiler,fakat şüphelendiğim bir iki kişi daha var.Üçü aynı kişi olduğu kesin diğer bir kaç nikdaha var.onlarda şüpheli..

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Çok kıymetli kardeşim,kadim dostum ATİK,öncelikle çok büyük geçmişler olsun diyorum..İnanınki çok üzldüm hatta şoklandım güzel kardeşim ..Allah tüm işlerinde yar ve yardımcın olsun..Allah acil şifalarını ihsan eylesin...Allah ailenize acil bereketler nimetler naip eylesin...Keşke yakınlarında olsaydımda her konuda yardımda bulunup destek olup sıkıntıların için seferber olsaydım..Üzüldüm be kardeşim..Başın hangi konuda sıkışırsa özelden yazarsanız sevinirim yardıma hazırım dar ve zor zamanlarda kardeş olmamız bunu gerektiriyor..Selamlarımla ve dualarımla..Ailenizle birlikte Allah'a emanet olun.. Dilediğin herşey gerçekleşmesi temennisiyle inşhallah..Amin..
    Birkaç senedir forumdayım fakat hakkımda hiçbir bilgisi olmadan sırf ifademe göre hiçbir karşılık beklemeyip maddi, manevi yardım elini uzatan.
    Sn.Visem, vaat ettiğin desteği benim yıllardır teşrik-i mesaide olduğum insanlar bile vermedi.
    Ayağına taş deymesin.
    Dert nedir bilmeyesin...
    Tüm dualarını kabul olsun.
    Beni ağlattın.
    Bu nasıl bir yürek dir.
    Forumda en ufak bir manipülasyonu hissedip oyunlarını bozarak yetişdiğin gibi, banada yetişip yüreğime su serptin...
    Sizin gibiler azda olsa garip dostu olup elindekini karşı tarafı rencide etmeden paylaştığını bilmek beni çok mutlu etti.
    İyiki varsın...
    Benim her nekadar gelirim olmasada ailemin maddi durumu oldukça iyi. Burda paylaştığım ekonomik durumumu bugüne kadar onlara anlatmadım bilseler yağdırırlar çok şükür...
    Benim paylaşımındaki ana tema ülkeyi yönetenlerin safı, millet tarafında olmadığını göstermekdi.
    Düşmeden bilemezsiniz... Dolayısıyla bu mucovit 19 mutasyonu için aşı geliştirmelerini beklemek boşuna.
    Saygılar sevgiler sn visem.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Sevgili wise dostum teşekkür ederim. Yine kalemine sağlık. Ama tuzu kurulara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordur. Adamın memleketinde beyinleri oxijen tüketmiyor, onların yakıtı farklı biliyorsun. O yüzden de ortaya böyle absürt yorumlar çıkıyor ve ben de çok üzerinde durmuyorum.
    Ayrıca Atik kardeşim senin durumunu da üzüldüm, çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. Memleketin son zamanlardaki halini özetler bir durum yaşamışsın.
    Çok teşekkür ederim Oksijenim çok şükür herşey yolunda bütün tetkiklerim de temiz çıkıyor artık. Sağolasın...

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Sizi anlamam çok uzun surmedi.sayın mercry 59...öğrendimki.oxijen,atık,vise.aynı kişiler,fakat şüphelendiğim bir iki kişi daha var.Üçü aynı kişi olduğu kesin diğer bir kaç nikdaha var.onlarda şüpheli..
    inanmayana ispat edebilirim.

7. İHLAS GAZETECİLİK: "KARTON AMBALAJ KUTU ÜRETİM TESİSİ" YATIRIMI YAPMAYA BAŞLANILMASINA VE İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE'DE AMBALAJ VE BASKI İŞLERİ İLE İŞTİGAL EDECEK BİR ŞUBE AÇILMASINA KARAR VERİLDİ

08.10.2021 tarihli kap haberi

8. ıhlas gazetecilik,

Yönetim Kurulumuzun bugün (08.10.2021) yapılan toplantısında;

Şirketimizin faaliyet konusunun genişletilmesi, imalat alt yapısının çeşitlendirilmesi, ek istihdam ve katma değer oluşturarak ekonomik gelişmeye katkıda bulunmak adına yatırım tutarı iki milyon Euro civarında olması öngörülen "Karton Ambalaj Kutu Üretim Tesisi" yatırımı yapmaya başlanılmasına ve İstanbul ili Küçükçekmece ilçesi Söğütlüçeşme Mahallesi Halkalı Caddesi N249 Küçükçekmece-İstanbul adresinde ambalaj ve baskı işleri ile iştigal edecek bir şube açılmasına karar verilmiştir.

Sayfa 755/891 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •