Sayfa 759/948 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Takaslarda. Bozulma varmı.
    Patronun malları.investe.
    Bunların çoğu panik yapıp satanlar

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal toplayıp borsadan çıkmak olmasın amaç..patronun malları tabıkı değişmeyecek

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by HEGOMANYA Yazıyı Oku

Malın % 98,ini toplar ondan sonra çıkar.
    Başka türlü.istesede çıkamaz

3.  Alıntı Originally Posted by HEGOMANYA Yazıyı Oku

Borsadan çıkmak için piyasadaki lotların % 97 sini toplaması gerekli.en kolay yolu iflasını istemekle yapılır ki bunu yaparlar mı???ama özbal bu haliyle sürdürülebilir değil,sermayesi (-) onu ne yaparlar bilmiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by ekuri Yazıyı Oku
    Borsadan çıkmak için piyasadaki lotların % 97 sini toplaması gerekli.en kolay yolu iflasını istemekle yapılır ki bunu yaparlar mı???ama özbal bu haliyle sürdürülebilir değil,sermayesi (-) onu ne yaparlar bilmiyorum.
    İflas ettirecekleri.firmayı.niye alsınlar.
    3 adet fabrika.ve içindeki makinalar.demirbaşlar ve arsalar
    Elden çıkacak.
    Böyle bir şirketi.siz olsanız
    Elden çıkarırmısınız

5.  Alıntı Originally Posted by ekuri Yazıyı Oku
    Doğru tespit,drc var zamanadurdemek var.burada yazanlara dikkat edin.bir süre bunları ve yancılarının yazdıklarını takip ettim hep aynı dolaplar.onun için burada yazan tanımadığın birilerinin yazdığı ile hareket etmeyin.bakın şuan yazıyorlar mı?işleri bitti çünkü.başka nicklerle başka hisselerde güzellemeler yapıyorlardır.bunların işi bu.biri de 1.7ten alınır diye birşeyler yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam.kafalarındaki plan dahilinde süreci işletiyorlar.süreci bilenler daha rahat hareket edip böyle yazdıklarının içinde kendilerini ele veriyorlar ama dikkatli okunursa yazdıkları.
    Sanırım bana cevap hakkı doğmuş arkadaşımız ismimizi zikretmiş öncelikle şunu ifade edeyim benim buraya uzun süredir yazmadığım doğru gelelim nedenine biz Whatssap üzerinden kurduğumuz bir gurup nedeniyle payaşımlarımızı burda değil ordan yapmaya karar vermiştik ve burda bulunanve uzun süredir ÖZBAL ı takip eden herkesi oraya davet etmiştik burda olan ve değerli görüşleri bulunan birçok arkadaş şuan o gurupta yer almakta benim şu aşamada nerde durduğumu ve kimin için çabaladığımı az çok biliyordur sanırım ben ÖZBAL ı yaklaşık 3,5 yıl önce aldım ve her ay düzenli olarak almaya devam ettim en son dün 2,06 dan alım yaptım daha önce 2,5.. civarı ve ondan önce arkadaşlar bilir bir arkadaşıma 2,81 den kendimede kredi çekerek 2,85 ten alımlar yaptım en düşük alımım 0,8.. en yüksek alımım 3,1.. civarıdır burda birşeyler paylaşırken hiçbir zaman kimseyi yönledirmek değil sadece kendimce doğru gördüğüm bilgileri paylaşmaktı daha önce bir arkadaşımız da sizin gibi burda mal pazarlıyor ithamında bulunduğu için çok üzülmüştüm ve yazmamaya karar vermiştim. Whatssap gurubunu kuran arkadaşlar formda spek uşakları var biz nasıl pozisyon alırsak onlar bizi ters köşeye yatırıyor deyip formdaki paylaşımlarımızın artık yapılmaması yönünde karar alınmıştı bunu bilen arkadaşlarımız bu yazıyı okuyunca bana hak vereceklerdir sanırım ama ben hala 30 k üzeri malım ile şu aşamaya kadar bir lot satmadım dahada inanmayan varsa hakkımda en ufak bir deretdütü olup hakkımda kötü düşünüyor ise hesap ekstramı paylaşmaktan hiçbir zaman kaçınmam ben burda Erciyas yokkende burdaydım şimdide burdayım beni yarında farketmez ÖZBAL 1,00 olsada göreceksiniz.

Şimdi ben size oynanan oyunları anlatsam bir şüphe ile bakacaksınız.

Bu birleşme neden bu kadar sürüncemeye bırakıldı niye böyle oluyor desem benim eski yazılarımı okumuş ve beni takip etmiş biri olarak bir yazımda bu birleşme için gerekirse bunlar bu işi sürüncemeye bırakıp istediklerini almak için SPK dan red bile almak için çabalayacaklarını daha da olmadı birleşmeden vazgeçilecek ve ÖZBAL borsadan çekilecek dediğimi de bilirsin ama ne olursa olsun sonuçta %51 i ERCİYAS ta olan bir şirket için iflas açıklamanın zor olduğunu biliyorum en azından borsadan çekmek içinde bizim hisselerimizi almaları gerektiğini kısaca

Zamanıda Kamil bey para mı itibar mı die sorduğumu da bilirsin görüyoruz şu aşamada para itibarın önüne geçmiş ne yapalım bizden de Bosch'un kurucusu ve yaşadığı dönemde endüstriyel gelişimin öncüsü olan Robert Bosch (1861-1942) gibi birinin çıkması beklenmezdi zaten birde Kayseriler üzerine alınmasın ama Kayseriden hele böyle bir babayiğit tabi zor.

Neyse burda paylaşmak istemiyorum ama Erciyas umarım tahmin ettiğimiz gibi sadece kendi hataları veya kendilerinin dümenleri için bu birleşmeyi geciktirmiştir yoksa SPK nın Erciyas için bazı formlarda geçen bir nedenle birleşmeye onay vermemesi gibi bir şey yoktur.

En son olarak bu birleşme için bir söz daha söyleyim; baştan sona bakıldığında her başvuruda kasten yapılan hatalar bizim gibi yatırımcıya az pay vermek için çabalamak son olarakta bilerek süreyi geçirerek eski başvuru üzerinden başvuru yapmak tabi inşallah söylendiği gibi 0,40 oranı ile başvurmuşlardır o bile muamma şimdi ve son darbe SPK nın birleşme ile ilgili tüm işlemleri KAP tan bildirirken bu son bildirim posta ile yapması ve gelen haberin 3 gün gibi bir süre sonra (tabi bunun daha önce SPK dan öğrendildiğine eminim) gece yarısı bildirilmesi ky ya yapılan son darbe olması en büyük temennim. SPK nın vermiş veya bilerek alınmış cezaları sizde bildiğiniz için tekrarlamak istemem burda neyse uzattım yine ama şunu söylemek isterim ben kimseye al veya sat demedim benim yazılarım üzerinden böyle bir yapılmış ise bunun içinde özür dilerim.

6. adamlar diyorki şartlarımız var onları yerine getirin ve oran düşük diyor, yeni uzman kuruluşu raporuda isteriz diyolar

bunlar yeni uzman raporu çıkartıyor ve oranı yükseltiyolar
    ama spk nin diğer şartlarını sürekli yerine getirmeden oran arttırımı ve yeni ıuzman raporu hazırlatıyolar

hatırlayalim geçen hafta kapa gönderilen yazıyı

T.C. Sermaye Piyasası Kurulu Ortaklıklar Finansmanı Dairesi Başkanlığı, Şirketimiz'in aktif ve pasifi ile birlikte bütün halinde halka kapalı Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş.'ye devrolma suretiyle birleşilmesine ilişkin başvuruya ilişkin olarak, Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş.'ye ilettiği 13.11.2017 tarih ve 29833736-106.01.01-E.12702 sayılı yazı ile, birleşme başvurusu yapısının daha önceki birleşme başvurusu ile aynı olması nedeniyle daha önceki başvuruya ilişkin Kurul'un 28.07.2017 tarih ve 29/998 sayılı kararında yer alan şartların sağlanmadığı tespit edildiğinden, başvurunun bu aşamada işlemden kaldırıldığını bildirmiştir. Şirketimize henüz bu yönde yapılmış bir tebligat bulunmamakta olup, tebligat yapılması halinde sair detaylar hakkında kamuoyuna açıklama yapılacaktır.
    Kamuoyunun bilgisine sunarız.

ÖZBAL da bu başvuruyu hazırlayan ŞENİZ ' in yaptığı saçmalığı yaşıyoruz.(Başvuru evraklarını kendisinin hazırladığını söylüyor)

Bir kadın sıçtı ortalığa , temizlenmiyorda

7. [QUOTE=6 His;1260795]SPK müracaat iade yazı tarihi 13 Kasım,Erciyasa ulaşma tarihi 16 Kasım,bugün 20 Kasım....

SPK iade gerekçesinin detayı,Eciyas/Özbal izahı yok henüz...

Şirket yönetiyor profesyonel takım,genel kurul topluyorlar sanki,

veya yetki almış başkan somut bir şeyler ifade edemiyor,KAP açıklaması yapmıyor/yapamıyor...

Çünkü niyet başka...[/QUOTE

Bugün günlerden 21 Kasım 2017 ....

Şirketten makul bir açıklama yapılmaması,manipülasyon işlemlerin devamı açısından suça zemin ve ortamın devamı için gönüllü ve içinde olduklarının belgesidir...
    Karşısındakini aptal sanan , en büyük aptaldır..

8. Bu kağıt benimde zararım var herkesin var inanın aracı kurumların zarar larida vardır. Dökülen dökülüyor elinizdeki hisseyi zararda olsa kaptırmayin. Benim şahsi görüşüm. Bu hisse yükselmeye başladığında inanın içinde ky kalmayacak. Hak aramak elzemdir. Fakat Türkiye de halk arasanizda sonuç fiyasko olur. Allah hepimize yardım etsin. Şu aralar piyasanin genel görünüm olarak bozuk olmasinida inanın bu vampirler değerlendirir. Elimde 2400 Lot 2.67 maliyet elinde daha fazla olanlar sabır li olsun fazla sidres yapmasın. Spk falan hikaye bunlar kağıt üzerinde de resmi kurumlar. Bu satışların coguda belki açığa satış tır. Goren arkadaşlar mutlaka vardır. Üzülmeyin sağlık herşeyden kıymetli.

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 759/948 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •