Sayfa 76/170 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
Arama sonucu : 1356 madde; 601 - 608 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis biçim de benzer durumda bütün cimentolar uçmuş bucum hala yerinde sayıyor. Demek ki senin girdiğin tahtalarla olmamak lazimmis
    Ben cok uçan kaçandan hazetmem..... )) şaka bir yana bucim yeni fabrika yatırımına buyuk para akıttı (110 milyon euro) diğer çimentolara göre baskı altında olmasının ana sebebi odur. Yeni fabrika devreye alınıp aynı malı kabaca diğer ureticilerden yuzde 20 gibi daha dusuk maliyetle uretmeye başlayınca sen seyret.... Bu sene devreye alınır. Belki bu ayyy belki bu aydanda yakın...

Sonuç.... Herseyin sırası var.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Ben cok uçan kaçandan hazetmem..... )) şaka bir yana bucim yeni fabrika yatırımına buyuk para akıttı (110 milyon euro) diğer çimentolara göre baskı altında olmasının ana sebebi odur. Yeni fabrika devreye alınıp aynı malı kabaca diğer ureticilerden yuzde 20 gibi daha dusuk maliyetle uretmeye başlayınca sen seyret.... Bu sene devreye alınır. Belki bu ayyy belki bu aydanda yakın...

Sonuç.... Herseyin sırası var.
    Gazi verdin aldiracan bana

3.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Gazi verdin aldiracan bana
    Gazla calısma. . . . .Yeni modeller yapay zekayla calısıyor. . . . . beyni yakarsın. . . . . yolda kalırsın. . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4. Busemizi kondurduk. . . . tahtacıya ))) o kimi öperse öpsun artık. . . . . Ama sıka sıka bir hal olmus. . . . bu robotlarla ilişki cok tad vermiyor )))

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Busemizi kondurduk. . . . tahtacıya ))) o kimi öperse öpsun artık. . . . . Ama sıka sıka bir hal olmus. . . . bu robotlarla ilişki cok tad vermiyor )))
    Bı Buse de Mehmetçiğe versen ya suyumuzu değil posamizi çürüttü

6.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Bı Buse de Mehmetçiğe versen ya suyumuzu değil posamizi çürüttü
    Bu tahta bunu istiyor. . . . al sat. . . . . al yat yaparsan onlar öpuyor. . . .

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Bu tahta bunu istiyor. . . . al sat. . . . . al yat yaparsan onlar öpuyor. . . .
    Al sat dedik. . . tahtayı kuruttuk. . . . bakkal defterine döndu kademeler 300 500. . . yalandan koymalar almalar. . . . .neyse sattığımızı koyduk yerine. . .

8. mehmetim kızdı tahtaya mal geldi. . . . . tırtıklayalım o zaman )))) ben bu herifi cok seviyorum yahu

Sayfa 76/170 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •