Sayfa 76/211 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 601 - 608 arası.

Konu: Varant 24

1. İhraçcı ya son sahiplerini arıyor batıracak ya da finale hazırlanıyor
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

2. Sayın alibey benimde dikkatimi çekti. Garip hareketler gerçekten. Adam ya elindekileri gomuyor yada alanlarin elinden cikartmalarini saglamaya çalışıyor. iki gündür islem yapmiyorum bu hafta eritti beni. Pazartesiye göre %30 kaybim var. Sabahtan beri tcell ve eregl yazdiklarim gelmedi. Gelirse ekime gelmesse kasim vadeliye bakicaz artik :D firsatlar bitmez. Gene yakaliycam nasil olsa amma düşüş amma yükseliş.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    iki gündür islem yapmiyorum bu hafta eritti beni.
    Pazartesiye göre %30 kaybim var.
    Sabahtan beri tcell ve eregli yazdıklarım gelmedi. Gelirse ekime gelmes se kasım vadeliye bakıcaz artık
    firsatlar bitmez.
    Gene yakalıyacam nasıl olsa amma düşüş amma yükseliş.
    .
    Dostum geçmiş olsun

bir kaç ileti öncesiydi e.yegen; dostumuz beni sanki kendim kazanmış gibi sevindirdi
    bir ara gümledim bıraktım ben yıl 2014 sonradan ufaktan sermaye yaptım son 8 ay iyi kazandırdı bist hisseler

Kardeşimiz gibi hep beraber kazançlar elde ederiz inşaallah ..

4. sabah ve gece twetterde IHYAY flama bayrak ne ararsan var dediler 0.84 üstü tavan eee herkes mala abanırsa adam götürmüyor baktı millet çoğaldı İHLAS ı götürüp mal veriyo yayında. daha düne kadar 0.20 kuruşluk hisseler revaşta Örene söğmedikleri kalmamıştı. Dün çöp diyenler bugün sıraya girmiş ne değişti şirkette hiç bir şey. Varantta böyle nerede yığolma varsa ters depiyor
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

5.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Dün çöp diyenler bugün sıraya girmiş ne değişti şirkette hiç bir şey. Varantta böyle nerede yığolma varsa ters depiyor
    Bu tip senetlerden ziyade az olsun temiz kazanç olsun niyetiyle odaklanalım inşaallah .

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Dostum geçmiş olsun

bir kaç ileti öncesiydi e.yegen; dostumuz beni sanki kendim kazanmış gibi sevindirdi
    bir ara gümledim bıraktım ben yıl 2014 sonradan ufaktan sermaye yaptım son 8 ay iyi kazandırdı bist hisseler

Kardeşimiz gibi hep beraber kazançlar elde ederiz inşaallah ..
    Eyvallah sagolasin. Banada 3 aydir thy eregl ve tcell kazandirdi. %300 civari. Ama bazilarinda ozellikle thy ve eregl de satim noktalarimda sabretseydim %3000 bile yapacaktim. Kar cebe yakisir dedikce sattik sattikca yukari sürdü. Elimizde bi daha gitmedi tabi. Alınca da terste kaldik napalim Saglik olsun. Totalde kardayim kardan ise zarardayim. Masa kazaniyo bi şekilde bizde kirintilarla idare ediyoz. Hirs yapmiycam diyorum e onuda beceremiyorum. Oturduğum binanin üst katini yaptircam sözde babama ait onun parasini cikartayim diye cebellesip duruyorum 2 ileri 1 geri. Hemen kazanmaya ugramasam iyi olacak sanirim :D seneye yaza kalacak heralde bizim iş. Hayırlısı bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Saglik olsun. Totalde kardayım kardan ise zarardayım.
    Masa kazaniyo bi şekilde bizde kirintilarla idare ediyoz.
    Hirs yapmiycam diyorum e onuda beceremiyorum.
    Hayırlısı bakalım.
    .
    Birbirimize tavsiyemiz HIRS yapılmaması

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Birbirimize tavsiyemiz HIRS yapılmaması
    Aynen hocamda işte para lazim olunca yardirdik. Yoksa aciliyetim olmasa pazartesi alip parami cekilmistim köşeme :D onumuzdeki maclara bakicaz. Bu arada tcell ve eregliye verdiğim emirleri geri cektim. Birer kademe kalmisti aslinda verdiğim rakamlara ama haftasonuna flat giricem. Islem yok kafa rahat.

Sayfa 76/211 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •