Sayfa 76/136 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 601 - 608 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. dün almak isteyen arkadaşıma yarını bekle demiştim..bu gün tabandan almış...tebrikler... boşuna risk =kazanç dememişler...herkesin korktuğu ve panik yaptığı yerde cesaretli davranmak çoğu sefer kazandırıyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün almak isteyen arkadaşıma yarını bekle demiştim..bu gün tabandan almış...tebrikler... boşuna risk =kazanç dememişler...herkesin korktuğu ve panik yaptığı yerde cesaretli davranmak çoğu sefer kazandırıyor...
    Boş bırakmaya gelmiyor ekranımda açtım kademleri görmek için 400k falandı tabanda lotu yazdım bekliyorum 2 dk kahve almaya gitti arkadaş bşr baktım tabandan -3 gelmiş sabah sabah bir tane kahve makinasına maloldu 1 bardak kahve gükdüğüme bakma keko dostum canım sıkıldı

3.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Boş bırakmaya gelmiyor ekranımda açtım kademleri görmek için 400k falandı tabanda lotu yazdım bekliyorum 2 dk kahve almaya gitti arkadaş bşr baktım tabandan -3 gelmiş sabah sabah bir tane kahve makinasına maloldu 1 bardak kahve gükdüğüme bakma keko dostum canım sıkıldı
    düzeltmeler sıkıcı oluyor tabi...keşkeler bitmiyor...biz bunu gesanda çok yaşadık...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Bugün iyi yeşil olan başka bir hissemden full satış yapıp yine ekleme yaptım artık iyice mallandım. İnşallah yanıltmaz

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    düzeltmeler sıkıcı oluyor tabi...keşkeler bitmiyor...biz bunu gesanda çok yaşadık...
    Gesanda ki satış olayına ne diyorsunuz? Sanırım biz orada kasım ayın da da yaşamıştık aynı durumu
    ilginç olan bir açıklamada yok halen

6.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Gesanda ki satış olayına ne diyorsunuz? Sanırım biz orada kasım ayın da da yaşamıştık aynı durumu
    ilginç olan bir açıklamada yok halen
    patronlar yüksek fiyatlardan satıp nakit elde ederek bu nakiti yatırımlarda kullanmak istiyorlar...bu yüzden de hissenin fiyatı ne kadar yukarı çıkarsa o kadar iyi..bu ekolü sasa patronu başlattı...sasa borsada büyüdükçe reelde de büyüdü...son zamanlarda bu yolun iyi olduğu görülünce bir çok patron bu yola başvuruyor....gesan bu yol ile çok değerlendi...brlsm de bu yola yeni yeni giriyor...oda kendini iyicene tanıtıp doğru kararlar alırsa oda o şekilde büyüyecek...

7. çocukluk arkadaşım brlsm i 14,00 civarlarında iken çok söylememe rağmen almamıştı...dün hissemiz taban olunca uygun yerden alacam demişti...bu gün tabandan almış...umarım hep birlikte kazanırız...umuyorum ki mahcup olmam...

8. Bofa 1.5 milyon yancısı yatırım finansman 600k diğer kalan 3 kurum da 1 milyon lot sattılar. Şu anda 29 civarındayız, bence bu satışa rağmen oldukça iyi durdu. Bofa alırken yf(yatırım finansman) de alıyor satarken de satıyor. Çıkmaları iyi oldu, yukarıdan tekrar alıma geldiklerinde hisseyi bir kere daha yukarı sürerler diye düşünüyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 76/136 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •