Sayfa 763/1002 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Viop - XVI

1. bundan 1 ay önce çok değil 150 155 binlerci çoktu burada
    80 bine düştü 200 bin demeye başladılar

2. Doları çılgınlar gibi alıyorlar. Swap hamlesine ragmen düşmüyor. Korkutuyor bu güçlü duruşu

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by blackburn Yazıyı Oku
    bundan 1 ay önce çok değil 150 155 binlerci çoktu burada
    80 bine düştü 200 bin demeye başladılar
    O puanları ohhh cebe attık...Şimdi 200 k da düzeltme olurmu onu düşünüyorum.
    Olur herhalde.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Küresel risk iştahının bozulduğu ve salgınla mücadelenin ekonomik maliyetinin arttığı bir ortamda finansal istikrarın korunması için Türkiye’nin bir B planına ihtiyacı var. Ankara kulislerinde bunun için iki senaryo konuşuluyor: (i) Fed ile Türkiye Merkez Bankası arasında swap anlaşması yapılması; (ii) IMF’nin açacağı likidite penceresinden Türkiye’nin yararlanması.

Bu senaryolar gerçekçi mi? Risk iştahının bozulduğu bir ortamda işe yarar mı? İlk senaryonun olma ihtimali bizce çok düşük. Olursa güzel bir sürpriz olur, seviniriz. Ama yatırım kararını bu ihtimale dayandıramayız.

İkinci senaryo Türkiye isterse daha gerçekçi gözüküyor. Ancak işe yaraması için düzgün ve inandırıcı bir programla birlikte harmanlaması gerekiyor. Bu sayede küresel yatırımcıları ikna edebilirsek küresel durgunluğun ve pandeminin ekonomimizde yol açacağı hasar daha sınırlı olacaktır.

Serhat Gürleyen
    Direktör | Araştırma

https://blog.isyatirim.com.tr/hasar-...mpression=true

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    O puanları ohhh cebe attık...Şimdi 200 k da düzeltme olurmu onu düşünüyorum.
    Olur herhalde.
    yok hocam ne puanı alayı battı gırtlağa kadar malda yakalandılar sopa yedikçe hedefi büyütüyorlar

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Alacakliyiz ve eninde sonunda aliriz hemde fazlasiyla

O degilde ben bu kurbanda gelmeyi plabliyordum bu gidisle gelemeyecegiz. Avrupali liderler eylulden once zor diyor sinirlari acmak
    Çin komple kontak kapadı 3 ay da yırtamadı

Zor gelemezsin

Avrupa ABD aklı gidiyor hayatı durduracağız DİE

Ekonominin anası ağlar DİE

O yüzden ABD de Avrupa da kolay bitmez bu iş
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Ben hulk almıştım (yani spot long) o günden beri çıkıyor işte... Sebep benim ben çıkartıyorum..
    .
    .
    Daha başka bir şey bulana kadar bu en doğrusu..
    Haklısin belkide bişeyeri umut ettigimiz zaman değilde , umudumuzu yitirdiğimizde gerçekleşebileceğini öğrenemedik...

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Havacilik ile ilgli bir olumlu tesvik vs mi varda bunlar cikmis. Pgsusu zaten makastan dolayi bir turlu dusuremiyoruz. 5 lira fark nedir ya
    Alen sor bakalım topiğe kaç kişide pgsus var hisse bazlı veya kaç kişi long .
    Ama shortlayan çok onları orada ameliyat ediyorlar , thy 1 mayıs bilet hikayesi vardı hafta sonu , sabahta yazdım en küçük olumlu haber makinalarla oynanan ortamda bam bam hareketleri yapar , şu ortamda neden niçin diye sorgulamak havada kalır.
    bol kazançlar

Sayfa 763/1002 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •