Sayfa 763/1024 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    ben de anlamadım onu.. dolara 5 yerine buna girerim hiç dokunmam 5,50 alırım. var mı acaba bir bit yeniği?
    Üçlü hesaplarda şu var ..32 günlük bağlanıyor sanırım ..paranı bankadan vade dolmadan çekmek istersen faizler yanar ..yani aylık vadeli gibi düşün

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    hala yatirimcilarin anlamadigi bir konu var, bunu da bir turlu cozemeyecegiz gibi !!

faiz orani ile kur arasinda bir korelasyon yoktur, bununla ilgili yapilan amprik ve teorik akademik calismalarin neredeyse tamami bu sonuca ulasmistir !!

mb faiz oranindan 1000 puanlik bir artisa bile gitse bu sadece kisa vadeli bir cozumdur !!! dolar ayri bir metadir ve talep oldugu surece fiyatlamaya devam edecektir. meseleye kisa vadeli bakmak ayri orta ve uzun vadeli bakmak ayridir.

mb'nin fiyat istikrarina vurgusu ancak enflasyona iliskindir. cunku faiz orani ile enflasyon arasinda ciddi bir korelasyon vardir. yuksek cikan bir enflasyona faiz ile tepki vermek anlamlidir.

kur grafigi bundan kisa vadeli etkilenir, uzun vadede pozisyonunu degistirmez. the end

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!
    Dostum sen bana bakma... Ben yazıyorum, çiziyorum öyle.
    Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

3. Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda ejder suyu içildiğini yazdı.

Sunulan içecekler arasında, "Ejder Meyveli Smoothie (Chia tohumu eşliğinde), Efuli (Liçi meyvesi eşliğinde), Aloevera (Starex meyvesi eşliğinde), Orman Meyveli Special, Bahçe Naneli Limonata, Taze Sıkılmış Portakal, Taze Sıkılmış Greyfurt, Taze Sıkılmış Havuç, Taze Sıkılmış Elma" yer aldı.

*****n .mında kalbura bastım datlusunu yemediniz mi,yazık..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ne yapalım be ayhan53 faizlerde biraz kıprasma oldu ..çok görme bu keyfi bize...)
    yo gayet keyifli bi sohbet var haddimemi düşmüş çok görmek keyiflede okuyorum.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Mevduat topigine hic girmem, meraktan bakayim bir dedim!

Paralarinin pul olduguna halen ayamamislar, 18-22 faizlen stopajlan ugrasip duruyorlar!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben bu tür hesaplarda hep alım satım makasının normal alım-satım kuruna göre bir tık daha yüksek olabileceğini düşünüyorum. Tecrübe eden varsa öğrenmek faydalı olabilir.

Bu arada burgan'ın normal oranı da temditlerde %22.50-%23 arası gidip geliyor. Yeni giriş %24.50
    makas konusunda ben de kıllandım bugün sordum. çok değişiyor dedi. bugün nasıldı dedim. geveledi rakam telaffuz etmedi.. yarın anlık sorup diğer bankalarla karşılaştıracağım.. bu arada 50K üstü ise hazineden fiyat alıyorlar. bunun altına genelde vermiyormuş hazine. hazinenin makasını da öğrenmek lazım ama miktar yetmiyor yarınki dönüşte.

21 oran ise ilk söylediği. pazarlıkla artar kesin. ama sizin dediğiniz gibi default veriyorlarsa 22,5-23 ler o zaman bir silkeleme vakti gelmiş demektir.

7. O kadar benzin muhabbeti oldu yazayım bari, yarın için güzel bir benzin zammı söylentileri var. (Pardon zam yazmışım, o güncelleme olacak!)

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Mevduat topigine hic girmem, meraktan bakayim bir dedim!

Paralarinin pul olduguna halen ayamamislar, 18-22 faizlen stopajlan ugrasip duruyorlar!
    Sağda solda gezinmek ten dükkanı boş bıraktınız. Müdavimlere kaldı mekan.
    hakuna matara....memento mori.

Sayfa 763/1024 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •