Sayfa 764/891 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon
Arama sonucu : 7124 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Alıntı Originally Posted by relevans Yazıyı Oku
    Çok haklısınız. İhlas Finans'tan sonra bu tiplere halka arz hakkı vermek son derece hatalıdır. Spk bir sürü saçmalık yapan bir kuruluştur, zamanında Sabah gazetesini ikinci kez halka arz edeceklerdi fakat vatandaşlardan tepki görünce vazgeçildi. Spk ne yanlış yapıyorsa kasıtlı olarak yapıyor. Emsan ve Lio yağın tahtası kapalı ancak bu firmalar hala üretim yapıyorlar. Latek de yönetim kurulu başkanı vatandaşın % 2,5 hissesi kalarak, bilançolarını açıklamadı diye bahane uydurarak kapattı. Hisselerin çoğunu satıyor ama faturayı satan değil alan küçük yatırımcılar ödüyor. Bunların hepsi tezgah ama kimse hatayı bilmeden yapmaz. Her hatanın bir bedeli vardır Ama kendilerine sorsan firma iflas etmiş diyerek durumu kurtarmaya çalışıyorlar. Bir tane doğru düzgün işlerini görmedim. Ülkemizde hata yapanlarla ve hırsızlık yapanların ceza aldığına hiç rastlamadım. Yani bu olaylar gelecekte de yaşanacağı muhtemel bir durumdur.......................................... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .......................
    sayın relevans,çok haklısınız aynen katılıyorum sizlere 20 yıldır borsada haksızlıklar diz boyu ama ülkeyi yöneten şahıs malesef mağdur yatırımcı vatandaşın sesini özellikle duymazlıktan geliyor tavrını hep haksızdan,zalimden,zenginden,güçlüden,dolandırıcıd an,hırsızdan yana koymuştur bu güne dek çünkü o da aynı yollardan geçip zengin olmuştur yani demem o ki;''imam oturursa cemaat altına kaçarmış''mücahit ören hepsinin açıklarını gizli saklı ne varsa biliyor o yüzden fetö'den daha tehlikeli olan bu şahısla uğraşamıyorlar yada bulaşmak istemiyorlar o da fırsatı ganimet bilip köpeksiz köy bulmuş değneksiz geziyor astığı astık kestiği kestik ''Ali kıran baş kesen'' misali gibi vesselam..Allah sonumuzu hayr eylesin..Not:Aynı zamanda bende LİO Yağ mağduruyum o hissede ne dolaplar döndüğünü çok iyibiliyorum önce 17 trilyonluk bedelli sermaye artışına izin veriyorlar sonrada bir ay içinde Kemal unakıtan'nın olumsuz açıklamalarıyla şaibeli ve hileli bir şekilde iflas ettiriliyor arkasında binlerce yatırımcı mağdur oluyor..Koç holding (mustafa koç) şirketi alıp kurtarabilirdi ama sonra ne hikmetse vazgeçti ama dediğiniz gibi hala üretim yapılıyor Lio yağ markası altında piyasada satılıyor (şok marketlerde görmüştüm).....

Sn.Visem, aynı durumu egs holdinge de yaptılar. Taze halka arzdı, rekor bedelli sermaye artırımı ve kapanış.
    Tüm sermaye mi elimden aldılar...
    İyiki varsın cehennem.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Endeksin 1512 olduğu gün lalelerin işlediği konuya bakın.

Tamamen olumsuz algıya oynuyorlar......

4. Bu topik İstanbul Borsasında yaşanan tüm olumsuzlukların anlatılacağı yer mi?

Gidin başka yerde bitlerinizi dökün......

5.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Sn.Visem, aynı durumu egs holdinge de yaptılar. Taze halka arzdı, rekor bedelli sermaye artırımı ve kapanış.
    Tüm sermaye mi elimden aldılar...
    İyiki varsın cehennem.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Atik,o günleri hatırlıyorum kadim dostum üzüldüm çok geçmiş olsun cana gelmesin diyorum..Zalimler ve ortakları için yaşasın cehennem..Selam ve dua ile..

6. Ştt mezarci, isler nasil ekmek cikiyormu
    https://www.instagram.com/reel/CVQvi...dium=copy_link
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

7. Günaydın kadim dostlar güzel insanlar..Hayırlı sabahlarıız olsun...Sayın forum yönetimi,bedenen ve ruhen kirlenmiş iblisin emirlerine telim olmuş ahlaki anlamda kokuşmuş zihniyetteki insanların yapmış olduğu edep,haya,terbiye ,gayri ahlak,i nahoş yorumlarını temizleyerek ayrıca çevre ilaçlaması yaparak buradaki iyi,dürüst ve güzel insanların yüreklerine su serptiniz sabırlarımıı ferahlattınız ,sağ olun,var olun,teşekkür ederim..Not: Kişiler kendilerinin aynasıdır dolaysıyla yaşantıları neyse kendilerinden bilirler işi yani ne yiyorlarsa karşı tarafa ondan ikram etmeye kalkıyorlar biz almayalım hepsi sizin olsun sizi gidi din,vatan,millet'i kullanan soyguncu,çorbacı takımları siziii elbet bir gün keser dönecek sap dönecek bir gün hesap dönecek çünkü Rabbimiz olan Allah'ın hesabı ve adil adaleti çok büyüktür şüphesiz mutlaka tecelli edecektir..İnşallah..y.t.değildir..

8. Para Ajansı Ekonomi İhlas halka arz sonuçları açıklandı kaç lot dağıtıldı?

Salı ve Çarşamba günleri talep toplayan İhlas Haber Ajansı halka arz sonuçları açıklandı mı? Halka arz sonucu kaç lot düştü? Merak edilenler¦
    İhlas Haber Ajansı A.Ş (Şirket) paylarının halka arzı 26.10.2021 ve 27.10.2021 tarihlerinde Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi ile Borsa İstanbul Birincil Piyasada gerçekleşmiştir.
    Şirketin çıkarılmış sermayesinin 42.000.000 TLden 64.000.000 TL ye artırılması nedeniyle ihraç edilen 22.000.000 TL nominal değerli paylar halka arz edilmiştir. Şirket paylarının halka arzında 1,00 TL nominal değerli payların halka arz fiyatı 4,60 TL olarak açıklanmış olup, belirlenen halka arz fiyatı ile halka arz büyüklüğü 101.200.000 TL olarak gerçekleşmiştir. Halka arz, Borsa İstanbul Birincil Piyasada Borsada Satış-Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış yöntemi ile yapıldığından, herhangi bir yatırımcı grubuna tahsisat yapılmamıştır.

Borsa İstanbul tarafından paylaşılan verilere göre talep sonucunda halka arz büyüklüğünün toplamda 10,64 katına denk gelen 1.076.516.242 TL karşılığı filtre edilmemiş 234.025.270 nominal değerli talep gelmiştir. Halka arza toplamda 73.432 olarak yatırımcı katılmıştır. Şirket paylarının halka arzında yatırımcı grubu bazında dağıtım bilgisi aşağıdaki tabloda yer almaktadır

İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında;

İhlas Haber Ajansı (İHA), 4 Ocak 1993 tarihinde kurulan Türkiyenin ilk özel Türk haber ajansı.İhlas Holdinge bağlı olarak Türkiye içinde ve Türkiye dışında 35 ülkede çalışmakta olan bir haber servis sağlayıcısıdır.

145 büro, 500e yakın kamera, görüntü transferi için 78 adet data hattı, Bağdat, Basra, Moskova, İstanbul, Kahire, Paris, Londra, Washington, Berlin, Kabil, Frankfurt ve Ankaradaki 14 ü canlı yayın aracı olmak üzere toplam 26 adet uydu uplink sistemi ile çalışmaktadır.

Ürettiği haberleri yurt içinde ve yurt dışında pazarlamakta, altyapı ve teknik imkânlarını medya kuruluşlarına kiralamaktadır. 100 civarında medya kuruluşuyla çalışmaktadır.

> https://t.me/paraajansi

sitesinden alıntıdır.yatırım tavsiyesi olmayıp bilgi amaçlıdır.

Sayfa 764/891 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •