Sayfa 764/1000 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. öldürülen gazeteci konusunda düşüncem.
    ABD'nin olaya müdahil olmasının sebebi, kendini 'Trump' zorda bırakabilecek olmasından kaynaklı, 2 tarafında ziyaret edilmesi planlanmış ve programlanmış olduğunu düşünüyorum. buna bir son vermelerini isteyecekler ki zaten 'öldü' minvalinde alttan alttan kabullendirmeler başladı.

Bizimkiler papaz olayından dolayı atarlı olsaydı.
    biz papazı tutukladık, yargıladık ve yargı sonucundan serbest bıraktık ama bize dayatılan ile Suudilerin bir ABD vatandaşını yok etmesi sonucunda kendilerine yapılanlar ile karşılaştırınca vsvsvsv anladınız siz... kullanırlardı.
    yani bizimkilerin Suudilere ucundan dokundurtmadıktı amaç ve yaptılar gibime geliyor.

yalnız yine de Trumpa karşı bunlar zamanı gelince kullanılabilir.
    az buz olaylar değil bu onlar için..

2. Kapak görseli iyiymiş 🙂

3. Bu başlığın duayenleri nedense dolar düşünce sessiz kalıyor asıl şimdi analiz yorum haber paylaşılmalı

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu başlığın duayenleri nedense dolar düşünce sessiz kalıyor asıl şimdi analiz yorum haber paylaşılmalı
    Ben daha sağlıklı yorum yapabilmek için 25 Ekim'i bekliyorum. Tcmb 25 Ekim tarihinde muhtemelen Ekim enflasyonunu bizlerden önce büyük bir oranda görebiliyor olacak. Ne hamle yapacağı çok önemli. 24 temmuzdaki gibi riskli bir hamle yaparsa yine ölüm kalım ile ilgili zar atmış olacağız.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Dolar sahibi mi yapiyorlar milleti yoksa gostermelik baski mi? Bugun de eksi kaparsa 8. Gun ust uste kirmizi olacak...
    Ilginc bir hal aliyor

Yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 764/1000 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774814864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •