Sayfa 766/915 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon
Arama sonucu : 7320 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Sayın Yıldız Tozu büyük kurumlar kastınız nedir? aracı kurumlar mı?

Şahsen ben fonlara şirket hakkında bilgi mesajı atıp , şirketi tanıtmanın çok daha fazla faydalı olduğunu düşünüyorum.

Bu mesajı da her gün ve çok fazla kişi atarsak çok daha etkili olur kanısındayım.

Bu sebeble sosyal medayının da gücüyle çok kişiye ulaşıp , yerli yabancı fon yöeneticilerine herkesin mesaj atması çok etkili olur diye düşüyorum

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Sayın Yıldız Tozu büyük kurumlar kastınız nedir? aracı kurumlar mı?

Şahsen ben fonlara şirket hakkında bilgi mesajı atıp , şirketi tanıtmanın çok daha fazla faydalı olduğunu düşünüyorum.

Bu mesajı da her gün ve çok fazla kişi atarsak çok daha etkili olur kanısındayım.

Bu sebeble sosyal medayının da gücüyle çok kişiye ulaşıp , yerli yabancı fon yöeneticilerine herkesin mesaj atması çok etkili olur diye düşüyorum

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin
    Kurumsal fonlar... Yönetim devamlı kurumsal şirketlere hisse satıyorlar onlardan bahsediyorum... 109 dan alan kurumsal şirket gibi..

Madem kurumsal şirket alıyor söyleyin benimkini de satayım.. Paso kendileri satıyor.

Sn.lionnes valla kendinizi düşünmüyorsanız ülke itibarını düşünün. Tanıtım yaparsınız gelir biri alır malır sonra 5 lirada buluruz kendimizi 10 yıl çıkamayız bu kör delikten. Bırakın milletin aklına girmeyin valla. Sonra arada kalır kötü olursunuz....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Kurumsal fonlar... Yönetim devamlı kurumsal şirketlere hisse satıyorlar onlardan bahsediyorum... 109 dan alan kurumsal şirket gibi..

Madem kurumsal şirket alıyor söyleyin benimkini de satayım.. Paso kendileri satıyor.

Sn.lionnes valla kendinizi düşünmüyorsanız ülke itibarını düşünün. Tanıtım yaparsınız gelir biri alır malır sonra 5 lirada buluruz kendimizi 10 yıl çıkamayız bu kör delikten. Bırakın milletin aklına girmeyin valla. Sonra arada kalır kötü olursunuz....
    doğru söyluyorsunuz . En iyisi hiç bulaşmamak bu tip şeylere. Zaten daha hiç birine mesaj göndermemişitm hiç . Neyse. twitterda paylaştğımıda siliyorum .

Burda yani bu sayfada yazdıklarımı silemem artık çünkü yazdıktan 1 saat sonra silenemiyor yazılar.

4. İzenr denen hisseye Türkiye nufüsünün yüzde 3 ortak olmuş.

#İzenr En Yüksek Katılım Sağlanan Halka Arz Oldu!

• 2.648.422 Bireysel Katılımcı

https://twitter.com/halkaarzhaber/st...32368910471168

5. Bende alacaktım ama vazgectim. Bal tutan parmağını yalar hesabı...

Halka arzları ısrarla yukarı sürüyorlar ki zaten taktik olarak yeni yatırımcı gelsin diye çabalanıyor.

İnşallah bu firmalar halk genelinde karşılık bulur mok püsür oldu zarar oldu demezler.

Güzel şirketlerde var ; boş beleş şirketlerde var...
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6. Piri Kaptan yayınlamış....
    Teknikten bakmak isteyenlere...

https://twitter.com/Piri_KAPTAN/stat...KMzGUT5-A&s=08

7.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Bist 100 endeksi rekorlar devam ediyor.

7600 puan oldu bist 100 endeksi . 2 sene önce endeks için 5 bin puan olacak demişitim , oldu.

5 bin puanda sonra yeni hedefim 8 bin puan olacak dedim yılın sonuna kadar , buda oldu sayılır.

1 aydır da yeni hedefler söyledim bist endeksi için 12 bin puan ve 25 bin puan
    Bunların gerekçeleri olarak ta enflasyon , dolar bazlı ralli ve doların 40 -50 lira olmasını beklediğim için bu hedefeleri yazdım.

Bu arada 2021 yılında bist100 endeksi 1300 puandaydı. ŞU an 7600 puanda endeks.

7600 bölü 1300 puan = 5,85 ;

Yani 2021 yılından beri bist 100 endeski 5,85 kat yükseldi.

Dahası, ülkede 2021 yılından beri her şeye minimum 5 kat zam geldi , bazı ürünlerden , ev fiyatlarında , arablarda, elektronik eşyalarda vs ise 7 kat , 8 kat 9 kat 10 kat fiyat artışları yaşandı.

Baskılanan dolar bile 27 lira oldu . Kaldı bana göre fiyatı şu an miinum 35 lira . zaten 27 liraya , geçen ayın yani Temmuzun ve bu ayın yani Ağustsun , yan, 2 aylık enfaslyonu koysak 27 liranın üzerine , dolar zaten 35 lira olur matematik olarak.

35 lira bölü 7 lira ( 2021 yılında dolar 7 liraydı) = 5 kat.

2024 yılının ortasına kadar bist100 endeksinin 12 bin puana , 2025 yılında ise 25 bin puana yükselmesini bekliyorum.

Endeks 12 bin puan olduğunda , 2021 yılına göre = 9,23 kat yükselmiş olacak endeks;

Endeks 25 bin puan olduğunda ise , 2021 yılına göre = 19, 23 kat kat yükselmiş olacak endeks.

Bu hissedeki hırsızlara ise bi dolusu küfür yazılabilir.

Benim artık yazacak bi şeyim kalmadı bunlara.

İsteyen kufurler yazabilir bu hisseye.

Yazıklar olsun bu hisseyi bu hale getirenlere.

Endeks 7714 puandan rekor kapanış daha yaptı.

2021 yılından beri tam 6 kat yükselmiş oldu BİST 100 endeks bu kapanış ile.

TAM 6 KAT !! 6 KAT!! 6 KAT!!

bu şu dmeemk , bilançosu temel yapısı siqtirboqtan veya orta halli olan bir borsa istanbul hissesi bile, 2021 yılından beri 6 kat yükseldi.

2024 yılının ortasına kadar bist100 endeksinin 12 bin puana , 2025 yılında ise 25 bin puana yükselmesini bekliyorum.

Endeks 12 bin puan olduğunda , 2021 yılına göre = 9,23 kat yükselmiş olacak endeks;

Endeks 25 bin puan olduğunda ise , 2021 yılına göre = 19, 23 kat kat yükselmiş olacak endeks.

8.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Endeks 7714 puandan rekor kapanış daha yaptı.

2021 yılından beri tam 6 kat yükselmiş oldu BİST 100 endeks bu kapanış ile.

TAM 6 KAT !! 6 KAT!! 6 KAT!!

bu şu dmeemk , bilançosu temel yapısı siqtirboqtan veya orta halli olan bir borsa istanbul hissesi bile, 2021 yılından beri 6 kat yükseldi.

Faiz artmaya devam ederse de yükseliş olur mu?Bir yerde düzeltme de olması gerekir sanırım?

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 766/915 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •