Sayfa 770/987 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    aşağıdaki görseller profesyoneller tarafından uygulanmaktadır. Evde denemeyiniz.
    Evde manitayla denemeyin. Hanım kalk gel hele biz de bi deneyelim şunu diye sakın ola ki bu hareketleri yapmaya kalkmayın. Bel diskiniz kayar , omuzunuz çıkar , boynunuz zedelenir , diz kapağınız döner.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    aşağıdaki görseller profesyoneller tarafından uygulanmaktadır. Evde denemeyiniz.
    Evde manitayla denemeyin. Hanım kalk gel hele biz de bi deneyelim şunu diye sakın ola ki bu hareketleri yapmaya kalkmayın. Bel diskiniz kayar , omuzunuz çıkar , boynunuz zedelenir , diz kapağınız döner.
    Okudum , anladım.
    isim :
    soyisim :
    imza :
    tarih :

kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Olamaz,kesinlikle inanmam,siz ve fiyatı 10 tl nin üzerinde bir ürün

4. Yeter bıktık ya bir değişiklik olsun istedim
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Olamaz,kesinlikle inanmam,siz ve fiyatı 10 tl nin üzerinde bir ürün

Bu arada Reha Bey,şu anda aktif görünüyorsunuz ama Sayın Egedük görünmüyor....

5. ÖZEL | Yıkılan 24 daireli apartmanın yerine devlet 20 daire yapınca İzmirli depremzedeler şaşkına döndü https://t.co/KynD9KN8lm @atigunerati https://t.co/lD6xWdvND2

Sadece bizde olur bu iş

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yeter bıktık ya bir değişiklik olsun istedim
    Bu fahiş fiyat artışı olan günlerde,verdiğiniz etiket fiyatları bizlere;''sıcak kumlardan,serin sulara atlamak gibi'' bir ferahlama hissi veriyordu ama artık siz bile uygun fiyat etiketi bulamaz oldunuz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu, Dövletin vatandaşa yaptığı E- Haciz ile ilgili kafama birşey takıldı..
    O bildirimi alan kurum,hemen elindeki varlığı nakite döndürüp,parayı ödemek zorunda mı.?.
    Mükellefin Vergi borcunun tahsili ve Banka Hesaplarındaki hisse senetlerinin satışı için,Mahkemeden İcraa kararı çıkartması gerekmiyor mu.?
    Haciz / Borç miktarı kadar , Malvarlığa bloke konması yetmiyor mu.?
    Hacizli/ Blokeli malı zaten satıp kaçmayacagıma göre,ne diye Carrtt dan hisse senetlerimi sattı bu aracı kurum.?.
    Bu işi bilen birisi beni ( ücretsiz) aydınlatabilir mi.?

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu, Dövletin vatandaşa yaptığı E- Haciz ile ilgili kafama birşey takıldı..
    O bildirimi alan kurum,hemen elindeki varlığı nakite döndürüp,parayı ödemek zorunda mı.?.
    Mükellefin Vergi borcunun tahsili ve Banka Hesaplarındaki hisse senetlerinin satışı için,Mahkemeden İcraa kararı çıkartması gerekmiyor mu.?
    Haciz / Borç miktarı kadar , Malvarlığa bloke konması yetmiyor mu.?
    Hacizli/ Blokeli malı zaten satıp kaçmayacagıma göre,ne diye Carrtt dan hisse senetlerimi sattı bu aracı kurum.?.
    Bu işi bilen birisi beni ( ücretsiz) aydınlatabilir mi.?
    e hacizden kaç gün sonra satıldı hisseleriniz

Sayfa 770/987 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •