Sayfa 771/1005 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: Viop LVll

1. Bende çok yetenek yok herkesin işi bana zor geliyor.

Gelene merhaba, gidene güle güle demenin ücreti 17 bin gayet cazip.

Öte yandan ütü yapmak, dikiş dikmek, boya, seramik, demir bağlama vs yetenek vs istiyor. Kasada ayakta durup gün boyu kredi kartı çekmek dahi yorucu. Seri şekilde ağaçlardan meyve vs toplamak da zor. O tip her özelik ücreti artırmayı gerektirir.

Gençler perakendede reyon görevlisi olarak çalışmak istiyormuş.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bir apartman görevlisin çıplak maliyeti 14.500 üstü
    40 daireli bir yerde bile sıkıntı
    sitelerde güvenliği bahçıvanı 3 er 5 er kişi
    müthiş bi rakam sadece maaşlar tutAR
    Bahçıvan tutma ... bahçelere çok gereksiz bir sürü masraf yapılıyor.... yöneticilik yaşıyorum...20 daire aidat 200 TL...ben maaş almıyorum...sadece yapılan harcamalardan bir şey ödemiyorum... bahçeyi ben emekli bir abiye verdim tüm bakımları da o yapıyor gönüllü olarak...

3. Şimdi Devlet askeri ücret zammını bahane ederek fahiş zamlar yapan şirket ve iş yerlerini takip etmeli en azından dengelerin korunması için.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,263
     Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Örnek;Covid döneminde m2 si 1.000 tl olan arsa güncelde 30-35 bin tl.m2 si oldu.(bende canlı emsalleri var)
    Güncel değerini 30-35 e böl veya O gün ki değerini 30-35 ile çarp.(veri verirsen daha iyi olur)
    Neyse ağabeyim forumu meşgul etmiyeyim.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    abi
    10.000 tl nin altında kira yok

bu adamlar ne yesin, ne içsin ? Etmeyin ya

fabrikatörler, işçi giderine bakmadan, zaten ürünlerine hergün zam yapıyorlar... 100 liralık peynir 200 oldu

asgari ücrete hiç zam olmasın, onlar yine zam yapar ürününe

döngüye girdik, çıkış yok... Gemisini kurtaran kaptan
    miilet bi tuhaf memura asgari ücretliye zam verildi mi peynire kiraya benzine ete yoğurta bebek bezine kedi mamasına otomobile ilaca yapılan zammı unutuyor tüm zamların müsebbibi memur asgari ücretli emekli oluyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

VİOP30 günlük, BofA İs ve HSBC short kapatmış, TEB YapıKredi ve Halk Yatırım long kapatmış, Garanti Yatırım ise short arttırmış, yeni vadeye BofA short, TEB long taşımaya devam etmiş, yani yeni vadede renkler değişmiyor!

7.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Neyse ağabeyim forumu meşgul etmiyeyim.
    Önemliyse senin için telefondan arayabilirsin..

8.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    abi en önemlisi odur ama piyasa kaotiktir.

tek bilgiyle kazanmak zordur. hepsi ayrı ayrı önemli. neyse şerlok reis gibi büyüteci çıkarıp bakalım

cheers
    Temel analiz yanılmaz/yanıltmaz...teknik analiz fal gibidir... ya tutarsa hesabı...

YTD

Sayfa 771/1005 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •