Sayfa 774/837 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824 ... SonSon
Arama sonucu : 6695 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar ,bu kadar ihale alınınca olacağı buydu bu tavanlar az bile ,bu arada sayın KEKO nun emeklerini unutmamak lazım burada hem bilgi aktardı hem psikolojik destek verdi sağ olsun dağ olsun
    Haklisiniz, hisse bir ara yataya baglayinca keko'yu cok hirpalamislardir, emegi yadsinamaz.

arkadaşlar bol kazançlar ilk kez yazıyorum topiğe..

grafik teknik analiz yorumum aşağıdaki linkte..

https://twitter.com/borsauzayi/statu...630855680?s=20

3. Borsada çok büyük balonlar var ama inşaAllah patlar spk sessiz borsaya açıl 1 liraya şirket kur 1000 liraya halka arz et patlıcak

4. KAP sonrasi piyasa yapici hareketini yapiyor. GESAN patronaji hissenin hizlanmasini istemiyor ilk akla gelen secenek.

5. yaklaşık 13 milyon lot kote olup patronlar borsada satacak hoş olmadı bu haber ...İnşallah şirkete le ilgili yerlerde kullanıcaz falan derler yoksa cok buyuk guven kaybı olur hisseye...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Söylenecek çok söz varda neyse.. daha da davosa gelmem.

7. Partonlar gene ne planlıyorlar acaba? Yeni yatırım mı yapacaklar? Madem satış yapacaklar pekala bilanço ile daha da yukarı sürüp oradan satabilirlerdi. Hem fk da düşmüş olurdu. Sdttr gibi bir hafta tavan çekse kim ne diyebilirdi? Bilanço öncesi hem de seans içinde kap atmanın gerekçesi neydi?
    Nasıl bir planları, stratejileri olabilir? Önceki satışta yanlış hatırlamıyorsam önce yükselmiş saha sonra tahtada satış yapmışlar ve düşüşe geççimişti. Yorumlarınız nedir dostlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Partonlar gene ne planlıyorlar acaba? Yeni yatırım mı yapacaklar? Madem satış yapacaklar pekala bilanço ile daha da yukarı sürüp oradan satabilirlerdi. Hem fk da düşmüş olurdu. Sdttr gibi bir hafta tavan çekse kim ne diyebilirdi? Bilanço öncesi hem de seans içinde kap atmanın gerekçesi neydi?
    Nasıl bir planları, stratejileri olabilir? Önceki satışta yanlış hatırlamıyorsam önce yükselmiş saha sonra tahtada satış yapmışlar ve düşüşe geççimişti. Yorumlarınız nedir dostlar.
    Patronların bu işi art niyetli yaptıklarına inanmıyorum,çünkü sektörde büyük talep var,büyük ihtimal taleplere cevap vermek ve lider olmak,hatta dünyaya açılmak için büyümek için alınan bir karar,bence satılacak hisselerin geliride şirkette faizsiz olarak borç verilecek gibi,çünkü kredi faizleri daha yüksek,buda yatırımcıların lehine olacak bir durum,belkide satılacak hisseleri herhangi bir fon veya kurum,kişilerle görüşüp fiatınıda belirlemişlerki,çünkü satılacak lotlar yönetim kurulundaki ortaklık oranına göre belirlenmiş gibi geldi bana,yarın kendini belli eder,en kötüsü belirli bir süre yataya sarıp,sonra yoluna devem eder diye düşünüyorum,herkese iyi geceler.

Sayfa 774/837 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •